IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
    Не може Флорида да твърди някакви неща при това с категоричност и да не отговори от къде му е категоричността. Колкото и всички да виждаме ,че си еб....о ма....та това не е достатъчно основание ,че златото е панацея. То ако е така ,въпроса е решен ,да ама не е ! Никой не знае какво ще стане Бертрам,Никой ! И на теб ще кажа ,че като стадото тръгне нанякъде това означава ли,че това е вярната посока ?
    ПП Мод не се заяждам а питам ! И както сам си видял моде ,отговор няма .
    пачи,
    не му знаем статуса на Флорида, може пък да е в позиция да го твърди със сигурност. Факт е, че не ни обижда, подяжда във всеки пост и пише аргументирано. Аз лично го чета с интерес въпреки, че имам един кеш, който ми се искаше да е в наполеони и неговата убеденост, че наполеоните свършиха не ме кефи ... уви засега е прав.


    поздрави


    ПП ...666 - аз не го апострофирам след всеки пост или както с другите му (ти) никове не говоря за жени, майки и тн... тази запазена марка я оставям на 'възпитаните и омерзени от модераторите участници'
    Last edited by bertram; 30.03.2020, 11:07.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      дейтрейдинга не ме влече - факт, но обърнах внимание, че графиките и цялостната 'трейдърска част' е копи/пейст не за друго,а защото липсата на възпитание и личните нападки във всеки пост (и почти във всеки в този ти профил) може да не правят впечатление само на същите като характеристики индивиди и ме провокираха да проверя информацията си..еми потвърди се.

      иначе модераторите си трият по тяхна преценка и мисленето, че някой е с връзки е единствено потвърждение, че въпросният индивид даже не може да си даде сметка за поведението си.

      ако имаш да кажеш нещо за златото - ще го прочета с интерес - в момента хората с кеш си задаваме въпроса " дали не трябваше да купим преди 2-3-4 месеца или ще имаме по-добър вход" , "кешът до кога ще е ЦАР - 1,2,3м или 1,2,3години" това са важните въпроси, а на кой мнението му го изтрили модераторите и защо е дребнотемие за хора без самочуствие и кеш...

      когато вляза в дискусия с въпросните профили (обърни вминание не хора, а профили, защото те са многто) и моите мнения ги трият, но честно казано не ми дреме. нивото толкова падна, че ме е срам за какви глупости пишем - като слагам и себе си в кюпа.

      успех!




      Никой няма нужда от обясненията ти за личната ти представа за хората . Факта че пишеш такива дълги самооправдателни постов те слагат доста по надолу , от хората които се опитваш да злепоставиш и характеризираш .
      От теб рядко съм чел интересен и полезен пост . И да говориш за копи - пейст в треидинга , само показва колко си незапознат .
      Хайде , няколко дена давай какъвто искаш копи пейст , който обаче да стане .
      Ти го правиш същото , само че от блогчета и сайтчета , каквото си прочел .
      И това че тъсиш решение '' на кеша '' си във форум също говори много за теб .
      Най малко - кеша е имагинерен .
      Та по спокойно с определенията . и като не ти харесва някой или някои - върти със скролера и готово .
      Има и функция игнор .
      Лично на мен ми харесват постовете на хората, които се опитваш да злепоставяш в горния си пост .
      Така че , пиши си твоите неща , който му е интересно да ги чете , но не плювай по труда на другите .

      Last edited by Big Brother 666; 30.03.2020, 10:58.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        дейтрейдинга не ме влече - факт, но обърнах внимание, че графиките и цялостната 'трейдърска част' е копи/пейст не за друго,а защото липсата на възпитание и личните нападки във всеки пост (и почти във всеки в този ти профил) може да не правят впечатление само на същите като характеристики индивиди и ме провокираха да проверя информацията си..еми потвърди се.

        иначе модераторите си трият по тяхна преценка и мисленето, че някой е с връзки е единствено потвърждение, че въпросният индивид даже не може да си даде сметка за поведението си.

        ако имаш да кажеш нещо за златото - ще го прочета с интерес - в момента хората с кеш си задаваме въпроса " дали не трябваше да купим преди 2-3-4 месеца или ще имаме по-добър вход" , "кешът до кога ще е ЦАР - 1,2,3м или 1,2,3години" това са важните въпроси, а на кой мнението му го изтрили модераторите и защо е дребнотемие за хора без самочуствие и кеш...

        когато вляза в дискусия с въпросните профили (обърни вминание не хора, а профили, защото те са многто) и моите мнения ги трият, но честно казано не ми дреме. нивото толкова падна, че ме е срам за какви глупости пишем - като слагам и себе си в кюпа.

        успех!




        Не може Флорида да твърди някакви неща при това с категоричност и да не отговори от къде му е категоричността. Колкото и всички да виждаме ,че си еб....о ма....та това не е достатъчно основание ,че златото е панацея. То ако е така ,въпроса е решен ,да ама не е ! Никой не знае какво ще стане Бертрам,Никой ! И на теб ще кажа ,че като стадото тръгне нанякъде това означава ли,че това е вярната посока ?
        ПП Мод не се заяждам а питам ! И както сам си видял моде ,отговор няма .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение

          Как така говори за себе си , нали пише във форума Щом го прави , би трябвало да е готов да отговори и на някои въпроси относно постовете си Ти как ходиш по постовете и графиките на определени форумци и имаш редица питания и въпроси към тях
          Защо не приемаш , че и те го правят за себе си и имат право на гледна точка , която дори повечето случай дори е правилна
          Всъщност в един форум това е важното , дебата и въпросите един към друг , макар че дебат с теб често пъти означава изтриване на мненията на опонента и дори слагането му на бан .
          Дали е случайност ?
          Не знаем .
          дейтрейдинга не ме влече - факт, но обърнах внимание, че графиките и цялостната 'трейдърска част' е копи/пейст не за друго,а защото липсата на възпитание и личните нападки във всеки пост (и почти във всеки в този ти профил) може да не правят впечатление само на същите като характеристики индивиди и ме провокираха да проверя информацията си..еми потвърди се.

          иначе модераторите си трият по тяхна преценка и мисленето, че някой е с връзки е единствено потвърждение, че въпросният индивид даже не може да си даде сметка за поведението си.

          ако имаш да кажеш нещо за златото - ще го прочета с интерес - в момента хората с кеш си задаваме въпроса " дали не трябваше да купим преди 2-3-4 месеца или ще имаме по-добър вход" , "кешът до кога ще е ЦАР - 1,2,3м или 1,2,3години" това са важните въпроси, а на кой мнението му го изтрили модераторите и защо е дребнотемие за хора без самочуствие и кеш...

          когато вляза в дискусия с въпросните профили (обърни вминание не хора, а профили, защото те са многто) и моите мнения ги трият, но честно казано не ми дреме. нивото толкова падна, че ме е срам за какви глупости пишем - като слагам и себе си в кюпа.

          успех!





          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            той говори за себе си, което му позволява да е 150% сигурен ако иска... в крайна сметка всеки има право на мнение, а Майк освен това хвърля доста време да напише доводите си.
            Как така говори за себе си , нали пише във форума Щом го прави , би трябвало да е готов да отговори и на някои въпроси относно постовете си Ти как ходиш по постовете и графиките на определени форумци и имаш редица питания и въпроси към тях
            Защо не приемаш , че и те го правят за себе си и имат право на гледна точка , която дори повечето случай дори е правилна
            Всъщност в един форум това е важното , дебата и въпросите един към друг , макар че дебат с теб често пъти означава изтриване на мненията на опонента и дори слагането му на бан .
            Дали е случайност ?
            Не знаем .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
              Mike Florida не ми отговори на въпроса ! Примери с липси на стока не ми показвай а кажи кой го твърди това със такава сигурност като теб 100% ?
              той говори за себе си, което му позволява да е 150% сигурен ако иска... в крайна сметка всеки има право на мнение, а Майк освен това хвърля доста време да напише доводите си.

              факт в момента е, че цената на физическото в България ако го намериш е около 2000$ (без 50$) в тавекса и няма много връзка със борсовата цена, но кога и как ще си го получиш нямам идея.
              уж от днес трябваше да могат да работят рафинериите в тичино - pamp, valcambi, argor - те със сигурност са заринати от поръчки и ще бачкат яко, но не знам дали няма да удължат карантината с още 2-3 седмици...тогава ще се създаде още по-голям дефицит и опашки от чакащи поръчки, които ще има да се 'чистят' поне още 1-2 месеца след това ... и това е при положение, че логистиката рафинерия -> търговец -> клиент може да бъде реализирана заради мерките, които отделните правителства взимат в борбата с коронавируса.

              истерията в САЩ още не е започнала, а оранжевия им лидер вече е сложиш план максимум да са под 200 000 починали от вируса...в момента за 2К...

              това, което каза Майк за профилът на хората имащи злато е така с малки изключения (в турция и индия в 'простолюдието' има огромно количество злато, защото е вековна традиция да спестяват в метала) ...но иначе тези големите милиони в злато имат и още повече милиони в акции и левъриджнати бизнеси .. ако има тотал щета там е възможно (не казвам сигурно) да им се наложи да продават и тогава да се получи двживение, както 2008-ма, но историята никога не се повтаея 1:1, а с леки нюанси и не е много сигурно дали ще може да се вземе физическо (подчертавам) при тази разпродажба или големите риби с кеш ще помогнат на големите риби с маржин колове и ще им приберат физическото, докато ние чакаме тавекса да свали цената....

              за мен да се цели този момент с ликвидното засмукване е игра ва-банк... може да се удари кьоравото и да се удвои богатството .. приерно да вземеш на 1000-1100$ унцията преди да се изстреля на 2000+ , 3000+ или кой знае колко... но може и да се окаже, че докато мига 1000-1100 на минтора на сайта на тавекс има табела, че поради логистични проблеми злато няма.... пак казвам нещата са голямо намазване и нещата се менят с часове и минути... все в кофти посока засега.




              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga
                Категоричността ти в тезата която поддържаш относно златото от къде идва ?
                Еми прочти ми постовете в темата и ще разбереш!

                Аз съм писал 300 поста, няма как да ти синтезирам "категоричност" в 1-2 изречения!

                Каквото и да означава това "категоричност"!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga
                  От къде ти дойде на акъла да твърдиш това което твърдиш в постовете си със 100% сигурност ?! Не се хващай за процентите може и 99%
                  Не мога да ти разбера питането? Какъв ти е конкретния въпрос?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga
                    Съвсем нормален въпрос ти задавам , не ми се дръж като ощипана мома ! Ако не можеш да отговориш спри да флудиш темата тук !
                    Намири стока на цена и ни запознай нас неграмотните.
                    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                      Не бе, ние с по 50 - 100 унции ко да правим?
                      Все пак по твой думи сме бедняци.
                      Аз съм говорил по принцип за пазара! Ти вече къде се слагаш като състоятелност си е твоя работа! Едва ли някой го интересува, кой колко унции или килограми има!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                        Много пролетарско.... което не ти е интересно, просто скролваш, just simple....
                        Не бе, ние с по 50 - 100 унции ко да правим?
                        Все пак по твой думи сме бедняци.
                        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                          Mike Florida не ми отговори на въпроса ! Примери с липси на стока не ми показвай а кажи кой го твърди това със такава сигурност като теб 100% ?
                          Твърди го ходжата Мустафа Шерифов, а той имал информация от един арменец, Манукян! Последния имал първи браточед, който познавал един евреин. Та той му бил казал!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                            Ко ми пука за богаташите, ние тук сме обикновени хора.Ти ако си от тях е друга работа.
                            Много пролетарско.... което не ти е интересно, просто скролваш, just simple....

                            Коментар


                            • Mike Florida не ми отговори на въпроса ! Примери с липси на стока не ми показвай а кажи кой го твърди това със такава сигурност като теб 100% ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                                Разглеждаш нещата в български мащаб! Аз говоря, за богаташи от Германия, САЩ, Франция и тн.
                                Частните трезори ще са в страни като Швейцария или Англия!

                                Дори и от БГ мутрите, които са по-умни, отново ще предпочетат западни трезори, а не да се осланят, че монетата в страната, просто няма да се обърне против тях! Не мисля, че БГ е интересна в този контекст! Няма какво да я коментираме!
                                Ко ми пука за богаташите, ние тук сме обикновени хора.Ти ако си от тях е друга работа.
                                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X