IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Big Brother 666 Разгледай мнение
    От години е така, нема се ядосваш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ria2020 Разгледай мнение
      Предстои масово клане на пазара на злато , всички спекуланти закриват позиции и бягат да надуят балона при криптовалутите ..... Златото до месец ще е на 1200 -1300 долара най много , едва ли ФЕД ще допусне да се срине повече , защото ще удари добива и добивните компании.
      Няма такова нещо .. Грешиш доста и време и цена , а и за криптото - също
      Аз не разбирам много , но така ми казва един , където разбира

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        звучи Too good to be true.

        на 1300 забравям за земеделската земя и започвам да купувам жълтици.
        Току що изпратено от Correctively objective
        Откъде пари , Бърта ? Ти досега купува всички дипсове ...........по върховете
        Last edited by Big Brother 666; 24.11.2020, 20:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

          Тя беше противник на харчовете и искаше лихвите да са високи.
          Сега явно си е променила виждането, казва че трябва да се стимулира яко, как иначе, така има шанс да стане кандидат за поста.
          ,By the way, buy the dips ?
          Току що изпратено от Correctively objective
          Кой да ти каже , баце ...................
          Ъперските гидовв се изпокриха . На единия , може и да са му се схванали краката от ниския старт , който зае преди месец с бойния вик '' Готови ли сте за следващия ъп тренд бъговееее ''
          Другия пишеше че тръгне ли 'еднъж ралито , никви корекции значими няма да има - ни по време ни по цена
          Бърджомян пък свърши парите от копуване на '' дипсове '' , зер , от август до сега не беше един , не бяха два

          Кой да ти каже ...........................
          Аз мога ....ама са ме убили в момента и не мога да подсказвам .........

          пп Прибягвам до услугите на френд , за да се постна , че златарския ъндерграунд отново уреди банна ми ........
          Но все пак ......... Накрая ще победим .......... Ще остане само един

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ria2020 Разгледай мнение
            Предстои масово клане на пазара на злато , всички спекуланти закриват позиции и бягат да надуят балона при криптовалутите ..... Златото до месец ще е на 1200 -1300 долара най много , едва ли ФЕД ще допусне да се срине повече , защото ще удари добива и добивните компании.
            звучи Too good to be true.

            на 1300 забравям за земеделската земя и започвам да купувам жълтици.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар



            • Предстои масово клане на пазара на злато , всички спекуланти закриват позиции и бягат да надуят балона при криптовалутите ..... Златото до месец ще е на 1200 -1300 долара най много , едва ли ФЕД ще допусне да се срине повече , защото ще удари добива и добивните компании.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Интересно, къде го прочете или си въобрази това...аз съм с противоположни впечатления от нейното време когато бе начело на фед.
                Тя беше противник на харчовете и искаше лихвите да са високи.
                Сега явно си е променила виждането, казва че трябва да се стимулира яко, как иначе, така има шанс да стане кандидат за поста.
                ,By the way, buy the dips ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                  Евентуалната номинацията на Сената за министър на финансите е познатата Джанет Йелън, която не е много дашна за стимули.
                  Интересно, къде го прочете или си въобрази това...аз съм с противоположни впечатления от нейното време когато бе начело на фед.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HeavenlyLIght Разгледай мнение

                    Байдън каза,че няма да пуска повече стимули.
                    Интересно ми е колко време ще издържат без стимули в Щатите.
                    Евентуалната номинацията на Сената за министър на финансите е познатата Джанет Йелън, която не е много дашна за стимули.
                    Last edited by hazard; 24.11.2020, 03:42.

                    Коментар


                    • Златото го чака як кютек близките един два месеца!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение



                        Значи такааааа.......... Фиксирахме НОВОТО ДЪНО както АЗ бях определил още на 1.10 ....



                        И никакви лаишки , лаладжиски постчета на псевдо фундаменталисти , разбирачи , прекопировачи от блогчета на златопродавачи не могат да спрат хода на актива , който има да извърви .......
                        И който , разбира се , аз предварително ..... и с добра воля ...предоставям на вниманието на бъгове , любители , откровенни манипулатори , и захарасони ''гурута '' ...................
                        То не беха 3000 .....то не бяха 5000 ,.....Тавана беше 80000 (да , разбира се не сега , но все тая ....тая цена е една полюция )
                        Виждам ,четейки постове назад докато ме нямаше , че някой са свили гарда ..... и от цени с по пет нули са минали на ..... може да качи 100-200 .....може и да падне 100 -200 ......
                        Както и да е ...... Добре е всеки да пише от това ,което разбира .....А не по всяка тема ....... логорея и дървена философия


                        Корекцията се разшири във времето ..... но остава засега двойния зигзаг прогнозиран още преди 53 дни .....Без да ме интересува Тръмп ,Ковид .... и разбира се местните псевдо -гурута ....

                        И така ...... НОВО ДЪНО .....




                        Вариантите ОТТУК натам ще кача утре или вдруги ден ................ че много задачи напоследък

                        пп Специално за Тракторян ............. Не съм мечка , арменски ..... Оправи си представите ....
                        Аз съм спекулант ....а те не се вписват в твойте закостенели понятия и представи .............
                        Например ..... може да съм мечка на Дневна Графика ......но да съм бик на Месечна ...... и отново мечка на 4 часова.......

                        За бъговете .... : 3000 за Н.Година чакаите , ама първо вижте изрезани ли са ви ноктите на палците на краката
                        Мислиш ли че може да слезе до 1600 .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          те всички така казват да не говорим, че човекът сигурно вече е забравил какво е казал.

                          Мисля си, че тия без наливане няма да минат, но първо ще одрусат крушата много яко и после като принц на бял кон ще спасят икономиката и бизнеса е някой и друг трилион.
                          Този сценарий е много възможен, като има и още една цел.
                          През последните месеци спадаше готовността на европейците и американците да се ваксинират. Единствено яко влошаване на икономическата среда би мотивирала хората да си боцнат по една неясно какво съдържаща течност в организма.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HeavenlyLIght Разгледай мнение

                            Байдън каза,че няма да пуска повече стимули.
                            Интересно ми е колко време ще издържат без стимули в Щатите.
                            те всички така казват да не говорим, че човекът сигурно вече е забравил какво е казал.

                            САЩ без доларът за заникъде, предвид, че въртят света на пръста си с тези зелени хартийки. Нормално е да го играят на пре..би другарче с Еврото и паунда, но държат нещата под контрол...засега.. прекалят ли и изтърве ли долара лидерството нищо добро не ги чака и затова според мен излизат с такива вербални намеси.

                            Мисля си, че тия без наливане няма да минат, но първо ще одрусат крушата много яко и после като принц на бял кон ще спасят икономиката и бизнеса е някой и друг трилион.
                            Last edited by bertram; 23.11.2020, 18:55.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Мисля си,че инвеститорите в момента продават/махат се от златото и инвестират в крипто валутите с парите,които са взели от златото.
                              Логично,защото там възхода е НЕРЕАЛНО висок!
                              Затова и пада златото.
                              Страшно се надува в момента биткойн и етеруим балона.
                              "Анализатори" квичат, че щели да станат по $100 000 - $200 000 през следващите 6 месеца.

                              Коментар






                              • Значи такааааа.......... Фиксирахме НОВОТО ДЪНО както АЗ бях определил още на 1.10 ....

                                Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение


                                Ето ти за [b] от Y ..... И защо модела , който си описал не може да достигне 2000 ...............



                                пп

                                Тук обсъждам модела който спомена Събев ..... И това ''не може да качи '' се отнася персонално за него .......... Иначе ЦЕНАТА може да си ходи където иска ..... И над 2000 даже ..... НО НЯМА ДА Е описания от Тодор модел ..........

                                Има си Правила И Норми , които ако искаш да търгуваш по тази система (теория ) - трябва да се спазват ......... Така и стоповете и таргетите са ти обясними и верни в главата ...........
                                И никакви лаишки , лаладжиски постчета на псевдо фундаменталисти , разбирачи , прекопировачи от блогчета на златопродавачи не могат да спрат хода на актива , който има да извърви .......
                                И който , разбира се , аз предварително ..... и с добра воля ...предоставям на вниманието на бъгове , любители , откровенни манипулатори , и захарасони ''гурута '' ...................
                                То не беха 3000 .....то не бяха 5000 ,.....Тавана беше 80000 (да , разбира се не сега , но все тая ....тая цена е една полюция )
                                Виждам ,четейки постове назад докато ме нямаше , че някой са свили гарда ..... и от цени с по пет нули са минали на ..... може да качи 100-200 .....може и да падне 100 -200 ......
                                Както и да е ...... Добре е всеки да пише от това ,което разбира .....А не по всяка тема ....... логорея и дървена философия


                                Корекцията се разшири във времето ..... но остава засега двойния зигзаг прогнозиран още преди 53 дни .....Без да ме интересува Тръмп ,Ковид .... и разбира се местните псевдо -гурута ....

                                И така ...... НОВО ДЪНО .....




                                Вариантите ОТТУК натам ще кача утре или вдруги ден ................ че много задачи напоследък

                                пп Специално за Тракторян ............. Не съм мечка , арменски ..... Оправи си представите ....
                                Аз съм спекулант ....а те не се вписват в твойте закостенели понятия и представи .............
                                Например ..... може да съм мечка на Дневна Графика ......но да съм бик на Месечна ...... и отново мечка на 4 часова.......

                                За бъговете .... : 3000 за Н.Година чакаите , ама първо вижте изрезани ли са ви ноктите на палците на краката
                                Last edited by Correctively objective; 23.11.2020, 18:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X