IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
    Възможно ли е от този месец да започне разпаденето на американската империя. И януари февр златото да стигне 5000 долара???
    Тя империята им се разпада от години, но бавно и плавно.Обезценката на долара, двфицитите и трилионите дълг са индикация за това , а ако стане с такава динамика за каквато питаш - няма да ти е до гледане на цената на златото. Това ще означава тотален разпад на системата за разплащане в глобален мащаб, защото долара е основна валута при разплащанията за важните суровини + резервна такава + че swift е в пълен контрол на американците + + +

    та такъв разпад на системата би означавал буквално зомби апокалипсис
    викам да го отложат за друг век
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
      Възможно ли е от този месец да започне разпаденето на американската империя. И януари февр златото да стигне 5000 долара???
      Не.

      Коментар



      • После перонци, влакогонци и не знам си к'ви още, били нервни и завистливи.

        Имотните и хазяите ( с намалени наеми и лабави доходи), са спокойни, уравновесени, и чудесни люде.

        Нищо не става от това хартиено злато,
        нито може да го пипнеш, ни да го видиш, абе общо взето нищо

        (само сп.... а), к'во да правиш
        Last edited by RUBLA; 03.12.2020, 17:06. Причина: Изтрито мнение.

        Коментар


        • От време на време се смея с глас като чета "у форумо"

          Готин отговор

          Първоначално изпратено от Big Brother 666 Разгледай мнение
          НЕ !!!! !!!!!!!!!!!! .............................

          Но е добър сюжет ,за аматьорски апокалиптичен роман или разказ ...... Някой от съфорумците тук , имат опит и с подходящ издател , биха могли да направят някой лев , а защо не и някой третокласен режисьор , да се заинтересува от сценария

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
            Възможно ли е от този месец да започне разпаденето на американската империя. И януари февр златото да стигне 5000 долара???
            НЕ !!!! !!!!!!!!!!!! .............................

            Но е добър сюжет ,за аматьорски апокалиптичен роман или разказ ...... Някой от съфорумците тук , имат опит и с подходящ издател , биха могли да направят някой лев , а защо не и някой третокласен режисьор , да се заинтересува от сценария

            Коментар


            • Възможно ли е от този месец да започне разпаденето на американската империя. И януари февр златото да стигне 5000 долара???
              Форекс блог

              Коментар


              • Внимателно , и с кеф .... позатворих доста от дългите позиции ............ Почти 80 % .... 73 $ печалба от унция
                А унциите не бяха малко ......... . Бърта , например , няма толкова физически закупени .........

                Внимателно , продадох ( отворих къси) от цена 1839 $ .... Да поуберем каквото има изнанадоле

                Стопчето е доста близо ........ Защо и какви са основанията за сделката , няма да пиша ......

                Бърта и приятелите му ме помолиха , че се комплексирали ............ А и темата не била за това ...

                Требвало само за рЕптиле , ваксини , Нов Световен Ред и ...................масово загиване на всички без 100 куруша , да се пишело ..............
                Last edited by Big Brother 666; 03.12.2020, 12:10.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Тц. Не го правиш на ниво. Отказвам се. Кътай си ги тези 500 със здраве.
                  Добро утро, нов ден - нов късмет. За 50 ша пуснеш ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    има обезпокоителни факти, но я има и обратната страна на медала - в средните векове страшно много хора са били линчувани и изгорени като вещици, а голяма част от тях просто са се занимавали с народна медицина или наука... та недей бързо да зачеркваш всички като слуги на сатаната.

                    лека нощ на всички.
                    Ако нещо изглежда като л*но, меко е като л*но и мирише на л*но....то сигурно е л*но, а не мъфин!

                    Няма причина да игнорираме очевидната логика, а за сметка на това да търсим под "вола теле"!

                    Ако си в ситуация на война или битка, или нещо, от което ти зависи живота..... на кое ще заложиш?

                    На логиката или ще допуснеш до себе си въоръжен до зъби враг, само защото носи и развява бяло знаме(в търсене на обратна логика)???
                    Last edited by X_Y; 03.12.2020, 08:48.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                      Аз винаги съм се опитвал да бъда коректен! Това ще рече, да казвам каквото мисля и да не се опитвам да манипулирам, с оглед на някакви мои виждания!

                      Във ваксините може да има много неща, но може и да няма нещо, което преднамерено да иска да навреди на хората или да ги промени по някакъв начин! Ние не знаем със сигурност! Изначално!

                      Едно обаче ЗНАЕМ на 100% и със сигурност! Това е, че има сценарий с вируса и това, че има яростна пропаганда от псевдоелитите за ваксините!

                      От тук на сетне като се опираме само на това, което знаем, трябва да ни светне, че ЗЛОТО няма как да роди добро! Не мисля, че е необходимо дори повече да се обяснява! Трябва човек да е абсолютно безумен, за да не може да свърже горното съждение!
                      Доктор Менгеле, никога не е давал нещо хубаво на "пациентите си"! Ако следваме тази логика излиза така, че на нас не ни е необходимо да знаем какво точно има във веществото, а само да знаем КОЙ ни го предлага!
                      има обезпокоителни факти, но я има и обратната страна на медала - в средните векове страшно много хора са били линчувани и изгорени като вещици, а голяма част от тях просто са се занимавали с народна медицина или наука... та недей бързо да зачеркваш всички като слуги на сатаната.

                      лека нощ на всички.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                        според мен драмата с тези ваксини се преекспонира. ефектът им според мен ще бъде по-скоро слаб отколкото силен.
                        какво очаквате да има в тях? нещо, което да изтрепа народа.....ами нали ще нащракат първо лекари, полиция и военни... кой ще пази после новия ред?

                        за мен е по-скоро една организирана яка криза + ваксините ще са 50% макс действащи + ще се развие стаден имунитет докато се развие логистиката

                        но в крайна сметка планината от дългове (частен и държавен) ще бъде двойна като размине всичко, а кукловодите точно това искат - ДА ИМАТ ДА ВЗИМАТ.

                        Аз винаги съм се опитвал да бъда коректен! Това ще рече, да казвам каквото мисля и да не се опитвам да манипулирам, с оглед на някакви мои виждания!

                        Във ваксините може да има много неща, но може и да няма нещо, което преднамерено да иска да навреди на хората или да ги промени по някакъв начин! Ние не знаем със сигурност! Изначално!

                        Едно обаче ЗНАЕМ на 100% и със сигурност! Това е, че има сценарий с вируса и това, че има яростна пропаганда от псевдоелитите за ваксините!

                        От тук на сетне като се опираме само на това, което знаем, трябва да ни светне, че ЗЛОТО няма как да роди добро! Не мисля, че е необходимо дори повече да се обяснява! Трябва човек да е абсолютно безумен, за да не може да свърже горното съждение!
                        Доктор Менгеле, никога не е давал нещо хубаво на "пациентите си"! Ако следваме тази логика излиза така, че на нас не ни е необходимо да знаем какво точно има във веществото, а само да знаем КОЙ ни го предлага!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                          според мен драмата с тези ваксини се преекспонира. ефектът им според мен ще бъде по-скоро слаб отколкото силен.
                          какво очаквате да има в тях? нещо, което да изтрепа народа.....ами нали ще нащракат първо лекари, полиция и военни... кой ще пази после новия ред?

                          за мен е по-скоро една организирана яка криза + ваксините ще са 50% макс действащи + ще се развие стаден имунитет докато се развие логистиката

                          но в крайна сметка планината от дългове (частен и държавен) ще бъде двойна като размине всичко, а кукловодите точно това искат - ДА ИМАТ ДА ВЗИМАТ.

                          Като цяло, това е като триковете на фокусника... Само че, наопаки. Скритото е точно пред очите. Но понеже всички мислят, че има по-голяма хитрост, не виждат очевидното. Няма тайни чипове, скрити трикове- Просто, ясно и явно, ще ни слагат рнк-инструкции, които да ни дават насоки за действие на клетките. Какво може да се обърка. Особено с почти-никакво-тестване. Особено с неясни и непредсказуеми резултати след 5 години. По-малко страшно е някакъ чип, отколкото директна, непрверена, нетествана намеса в клетките ни.

                          Коментар


                          • Не е и нужно да се занимават. Ще си послушно зайче на каишка - всяка година да те ваксинират за да можеш да работиш, пътуваш, почиваш. Който не слуша господарите на новия световен ред е "убиец". Ваксината може да си е чиста водичка дето ще си я плащаш по 50лв 10мг
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                              Берти не е задължително ваксината да е една за всички....Ще има ваксини и ваксини....накрая след завършването на процеса и посочените от теб групи служители ще бъдат реимунизирани с общата ваксина.......Почисване след работа.
                              хмм ...звучи много гадно и подло това, но си прав, че ако някой иска да го направи има мегдан кое как....
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                                според мен драмата с тези ваксини се преекспонира. ефектът им според мен ще бъде по-скоро слаб отколкото силен.
                                какво очаквате да има в тях? нещо, което да изтрепа народа.....ами нали ще нащракат първо лекари, полиция и военни... кой ще пази после новия ред?

                                за мен е по-скоро една организирана яка криза + ваксините ще са 50% макс действащи + ще се развие стаден имунитет докато се развие логистиката

                                но в крайна сметка планината от дългове (частен и държавен) ще бъде двойна като размине всичко, а кукловодите точно това искат - ДА ИМАТ ДА ВЗИМАТ.

                                Берти не е задължително ваксината да е една за всички....Ще има ваксини и ваксини....накрая след завършването на процеса и посочените от теб групи служители ще бъдат реимунизирани с общата ваксина.......Почисване след работа.

                                Коментар

                                Working...
                                X