IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Възможно ли е от този месец да започне разпаденето на американската империя. И януари февр златото да стигне 5000 долара???
    Форекс блог

    Коментар


    • Внимателно , и с кеф .... позатворих доста от дългите позиции ............ Почти 80 % .... 73 $ печалба от унция
      А унциите не бяха малко ......... . Бърта , например , няма толкова физически закупени .........

      Внимателно , продадох ( отворих къси) от цена 1839 $ .... Да поуберем каквото има изнанадоле

      Стопчето е доста близо ........ Защо и какви са основанията за сделката , няма да пиша ......

      Бърта и приятелите му ме помолиха , че се комплексирали ............ А и темата не била за това ...

      Требвало само за рЕптиле , ваксини , Нов Световен Ред и ...................масово загиване на всички без 100 куруша , да се пишело ..............
      Last edited by Big Brother 666; 03.12.2020, 12:10.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Тц. Не го правиш на ниво. Отказвам се. Кътай си ги тези 500 със здраве.
        Добро утро, нов ден - нов късмет. За 50 ша пуснеш ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          има обезпокоителни факти, но я има и обратната страна на медала - в средните векове страшно много хора са били линчувани и изгорени като вещици, а голяма част от тях просто са се занимавали с народна медицина или наука... та недей бързо да зачеркваш всички като слуги на сатаната.

          лека нощ на всички.
          Ако нещо изглежда като л*но, меко е като л*но и мирише на л*но....то сигурно е л*но, а не мъфин!

          Няма причина да игнорираме очевидната логика, а за сметка на това да търсим под "вола теле"!

          Ако си в ситуация на война или битка, или нещо, от което ти зависи живота..... на кое ще заложиш?

          На логиката или ще допуснеш до себе си въоръжен до зъби враг, само защото носи и развява бяло знаме(в търсене на обратна логика)???
          Last edited by X_Y; 03.12.2020, 08:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

            Аз винаги съм се опитвал да бъда коректен! Това ще рече, да казвам каквото мисля и да не се опитвам да манипулирам, с оглед на някакви мои виждания!

            Във ваксините може да има много неща, но може и да няма нещо, което преднамерено да иска да навреди на хората или да ги промени по някакъв начин! Ние не знаем със сигурност! Изначално!

            Едно обаче ЗНАЕМ на 100% и със сигурност! Това е, че има сценарий с вируса и това, че има яростна пропаганда от псевдоелитите за ваксините!

            От тук на сетне като се опираме само на това, което знаем, трябва да ни светне, че ЗЛОТО няма как да роди добро! Не мисля, че е необходимо дори повече да се обяснява! Трябва човек да е абсолютно безумен, за да не може да свърже горното съждение!
            Доктор Менгеле, никога не е давал нещо хубаво на "пациентите си"! Ако следваме тази логика излиза така, че на нас не ни е необходимо да знаем какво точно има във веществото, а само да знаем КОЙ ни го предлага!
            има обезпокоителни факти, но я има и обратната страна на медала - в средните векове страшно много хора са били линчувани и изгорени като вещици, а голяма част от тях просто са се занимавали с народна медицина или наука... та недей бързо да зачеркваш всички като слуги на сатаната.

            лека нощ на всички.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


              според мен драмата с тези ваксини се преекспонира. ефектът им според мен ще бъде по-скоро слаб отколкото силен.
              какво очаквате да има в тях? нещо, което да изтрепа народа.....ами нали ще нащракат първо лекари, полиция и военни... кой ще пази после новия ред?

              за мен е по-скоро една организирана яка криза + ваксините ще са 50% макс действащи + ще се развие стаден имунитет докато се развие логистиката

              но в крайна сметка планината от дългове (частен и държавен) ще бъде двойна като размине всичко, а кукловодите точно това искат - ДА ИМАТ ДА ВЗИМАТ.

              Аз винаги съм се опитвал да бъда коректен! Това ще рече, да казвам каквото мисля и да не се опитвам да манипулирам, с оглед на някакви мои виждания!

              Във ваксините може да има много неща, но може и да няма нещо, което преднамерено да иска да навреди на хората или да ги промени по някакъв начин! Ние не знаем със сигурност! Изначално!

              Едно обаче ЗНАЕМ на 100% и със сигурност! Това е, че има сценарий с вируса и това, че има яростна пропаганда от псевдоелитите за ваксините!

              От тук на сетне като се опираме само на това, което знаем, трябва да ни светне, че ЗЛОТО няма как да роди добро! Не мисля, че е необходимо дори повече да се обяснява! Трябва човек да е абсолютно безумен, за да не може да свърже горното съждение!
              Доктор Менгеле, никога не е давал нещо хубаво на "пациентите си"! Ако следваме тази логика излиза така, че на нас не ни е необходимо да знаем какво точно има във веществото, а само да знаем КОЙ ни го предлага!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                според мен драмата с тези ваксини се преекспонира. ефектът им според мен ще бъде по-скоро слаб отколкото силен.
                какво очаквате да има в тях? нещо, което да изтрепа народа.....ами нали ще нащракат първо лекари, полиция и военни... кой ще пази после новия ред?

                за мен е по-скоро една организирана яка криза + ваксините ще са 50% макс действащи + ще се развие стаден имунитет докато се развие логистиката

                но в крайна сметка планината от дългове (частен и държавен) ще бъде двойна като размине всичко, а кукловодите точно това искат - ДА ИМАТ ДА ВЗИМАТ.

                Като цяло, това е като триковете на фокусника... Само че, наопаки. Скритото е точно пред очите. Но понеже всички мислят, че има по-голяма хитрост, не виждат очевидното. Няма тайни чипове, скрити трикове- Просто, ясно и явно, ще ни слагат рнк-инструкции, които да ни дават насоки за действие на клетките. Какво може да се обърка. Особено с почти-никакво-тестване. Особено с неясни и непредсказуеми резултати след 5 години. По-малко страшно е някакъ чип, отколкото директна, непрверена, нетествана намеса в клетките ни.

                Коментар


                • Не е и нужно да се занимават. Ще си послушно зайче на каишка - всяка година да те ваксинират за да можеш да работиш, пътуваш, почиваш. Който не слуша господарите на новия световен ред е "убиец". Ваксината може да си е чиста водичка дето ще си я плащаш по 50лв 10мг
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                    Берти не е задължително ваксината да е една за всички....Ще има ваксини и ваксини....накрая след завършването на процеса и посочените от теб групи служители ще бъдат реимунизирани с общата ваксина.......Почисване след работа.
                    хмм ...звучи много гадно и подло това, но си прав, че ако някой иска да го направи има мегдан кое как....
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                      според мен драмата с тези ваксини се преекспонира. ефектът им според мен ще бъде по-скоро слаб отколкото силен.
                      какво очаквате да има в тях? нещо, което да изтрепа народа.....ами нали ще нащракат първо лекари, полиция и военни... кой ще пази после новия ред?

                      за мен е по-скоро една организирана яка криза + ваксините ще са 50% макс действащи + ще се развие стаден имунитет докато се развие логистиката

                      но в крайна сметка планината от дългове (частен и държавен) ще бъде двойна като размине всичко, а кукловодите точно това искат - ДА ИМАТ ДА ВЗИМАТ.

                      Берти не е задължително ваксината да е една за всички....Ще има ваксини и ваксини....накрая след завършването на процеса и посочените от теб групи служители ще бъдат реимунизирани с общата ваксина.......Почисване след работа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                        .....
                        Относно ваксините.... наистина е важно повече хора да си отворят очите и да "прогледнат", за да не си слагат такива! Реално вече знаем, че това НЕособено опасен вирус, с много ниска смъртност! Истинско безумие е някой да си слага ваксина и да се превръща в ГМО, при вирус с преживяемост от 99,8%. Несъмнено обаче ще се намерят и глупци...
                        Винаги има надежда! Трябва да сме оптимисти!

                        според мен драмата с тези ваксини се преекспонира. ефектът им според мен ще бъде по-скоро слаб отколкото силен.
                        какво очаквате да има в тях? нещо, което да изтрепа народа.....ами нали ще нащракат първо лекари, полиция и военни... кой ще пази после новия ред?

                        за мен е по-скоро една организирана яка криза + ваксините ще са 50% макс действащи + ще се развие стаден имунитет докато се развие логистиката

                        но в крайна сметка планината от дългове (частен и държавен) ще бъде двойна като размине всичко, а кукловодите точно това искат - ДА ИМАТ ДА ВЗИМАТ.


                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                          Аз съм човек на думата.Винаги спазвам думата си.Затова и няма да отговоря на колегата Майк Флорида на последния му подробен пост в темата за вируса а тук през призмата на златото.Написах многократно че като отмине цирка с короната ще остане само физическото злато.Всичко ще отиде в канала-фабрики.....имоти.......дори и земеделската земя.Дончев преди 2 дена говореше за въглероден данък за фермерите-не субсидия а данък......Определени сили искат да изчистят системата от батака който самите те сътвориха в особенно големи размери последните 50 години.Това комбинират със идеята лансирана от Римския Клуб за депопулация на населението и идеята за екологизма широко срещашта подкрепа от елита на елита .Идея която и не се крие.Зад цялото нулиране което предстои е съвършенно нов свят.Мраче свят на техноробство.Идващата криза не просто ще изтрие спестяванията и активите и на работника и на милионера ........Тя ще ги изравни на дъното.........Оня ден написах една глупост.Щял съм да купувам апартаменти по 3-4 унции..........Истината е че и наполеон ще е безмислено да дадеш за нещо което НИКОГА след това няма да бъде актив.........Защото няма да има връщане след един определен етап към старата система на тези които са останали...........Накрая ще остане един свят в руини като се изключи дажбата от храна -наричана незнайно защо базов доход-никой няма да има нищо........Системата ще вземе почти всичко-и то законон-населението и фиримите в 90-95% са се ушили с кредити и лизинги..........В свят в който не може да се изкарат пари ще ви вземат всико заради дълговете.......Това което идва е доброия но позабравен строй-робовладелството-вече без смокиновите листа на демокрацията.В едит такъв свят търговията ще е само и единствено на бартер и само и единствено в сребърни и златни монети .Хората от векове приемат двата метала за пари и е съмнително че пак няма да ги приемат.Златото и среброто са единствените активи които ще имат стойност.Срещу тях ще може да се набавят храна дрехи медикаменти и средства за защита.А срещу ваксините Майк ще има въоражена борба на последните 10-15% останали истински хора по целия свят.Терористи-така ще наричат тези които няма да ваксинират себе си и децата си.
                          Хермесов, аз не съм чак такъв песемист като теб.... смятам, че нещата няма да са чак толкова черни....
                          Относно ваксините, мисля, че това е дълготраен план, който към момента няма да може да се състои в БГ. Мисля, че въпреки пропагандата ще се ваксинират НЕ повече от 20% и то предимно възрастни!

                          За мен такива като Бойко не са наясно какъв точно е плана! На него просто му се обажда някой като Меркел и му казва: Виж какво слагайте и вие карантини, тука ние ще помагаме после да финансирате заеми, няма да се притесняваш.... НЕ може ние да слагаме карантини, а вие да не правите..... "нашите хора гледат....", трябва да действаме координирано и тн.... И според мен даже такива като Тиквун, хал хабер си нямат какво престъпление извършват, не, че го оневинявам, де.... просто личната ми убеденост е, че това е пътя на схемата! Именно по такива команди, се случват сега тези карантини, които нямат нито здравна нито политическа логика!
                          Имаше едно видео с Лукашенко, как той говори, че от МВФ му предлагали финансиране срещу карантини.... въпреки, че думите на подобен човек, не могат да се приемат като чиста монета, в случая смятам, че не си измисляше, за който го е гледал това видео... Това е схемата.... Има го в нета още...

                          Личното ми мнение е, че псевдоелитите не владеят на 100% глобалната картина, което ще рече, че все още не вярвам да се стигне до натурално стопанство или "Белега на Звяра", НО, ДА, ще има много голяма криза и тотално изпарение на кеша през инфлация. Златото ще белсти....

                          Относно ваксините.... наистина е важно повече хора да си отворят очите и да "прогледнат", за да не си слагат такива! Реално вече знаем, че това е НЕособено опасен вирус, с много ниска смъртност! Истинско безумие е някой да си слага ваксина и да се превръща в ГМО, при вирус с преживяемост от 99,8%. Несъмнено обаче ще се намерят и глупци...

                          Винаги има надежда! Трябва да сме оптимисти!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                            Уфф. Боли, ама звучи все по-вероятно. Как, да го е*ба, стигнахме дотук. И то за нула време.
                            Не е за нула време.Сега добива смисъл ставащото в света последните 20 години.2001 година атантата на 11 септември е даден първия изтрел на войната на елита срещу хората.Атентата оправдава ред от нови закони ограничаващи от една страна гражданите и от друга делегиращи извънредни пълномощия на власта-елита.След това дойде ред на дебелоглавите диктатори които си мислеха че са над системата-Садам и Кадафито бяха директно екзекутирани.Дългогодишния диктатор на Египет свален.Един от последните независими владетели беше и си остава Башар Асад-основно защото едното от крилата на световния елит го спаси.След това дойдоха терористичните актове във Франция Германия и Белгия съчетани с тълпи емигранти-добър предтекст за подготовка на силите на реда за това което предстои в периода 2021-2030......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              Малко по-друго е. Не точно конфискация. Очертава се просто да нямаш възможност да си купиш нищо с кеш/злато/бартер. Задължително ще трябва с електронни пари. Ако сте ходили в Швеция, знаете че там почти са го постигнали.

                              И понеже сме на вълна СССР - вижте какво става с Остап, когато гепва златото. Не може да харчи, не може да се похвали дори. Единствен изход е емиграцията.
                              Точно... И емиграцията води до пердах и загуба. Време е да се преквалифицираме в домоуправители.

                              Коментар


                              • Малко по-друго е. Не точно конфискация. Очертава се просто да нямаш възможност да си купиш нищо с кеш/злато/бартер. Задължително ще трябва с електронни пари. Ако сте ходили в Швеция, знаете че там почти са го постигнали.

                                И понеже сме на вълна СССР - вижте какво става с Остап, когато гепва златото. Не може да харчи, не може да се похвали дори. Единствен изход е емиграцията.

                                Коментар

                                Working...
                                X