IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от HeavenlyLIght Разгледай мнение

    Ти хубаво ще го купиш от Булминт, златото или среброто, но да знаеш,че твоя приятел,ако някога реши да го продава,ще трябва да го продава директно на Булминт,иначе на другите места ще му го вземат по-евтино.
    говориш наизуст.
    препоръка е

    Коментар


    • За да се избегне ДДС на среброто, се купува от немски дилъри. Златото също е добре да се купува от чужбина, примерно филхармония директно от производителя, няма нужда да се плащат огромните премии на сарафите от тавекс или на лгбт-то

      Коментар


      • Първоначално изпратено от earth1225 Разгледай мнение
        Здравейте,
        Какво ви е мнението за злтото и сребрто прдлагано от Булминт.
        Трябва скоро да купувам подарък а човекът си пада по такива неща . Първо мислех от ПИБ, но там ми се виждат по-скъпи нещата...
        Ти хубаво ще го купиш от Булминт, златото или среброто, но да знаеш,че твоя приятел,ако някога реши да го продава,ще трябва да го продава директно на Булминт,иначе на другите места ще му го вземат по-евтино.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от earth1225 Разгледай мнение
          Здравейте,
          Какво ви е мнението за злтото и сребрто прдлагано от Булминт.
          Трябва скоро да купувам подарък а човекът си пада по такива неща . Първо мислех от ПИБ, но там ми се виждат по-скъпи нещата...
          Няма ли при теб Тавекс?
          Ако си от София при нашия приятел.
          https://igold.bg/
          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

          Коментар


          • Здравейте,
            Какво ви е мнението за злтото и сребрто прдлагано от Булминт.
            Трябва скоро да купувам подарък а човекът си пада по такива неща . Първо мислех от ПИБ, но там ми се виждат по-скъпи нещата...

            Коментар


            • Тhe Money Masters - много полезен филм на достъпен език, обесняващ как банкерите получиха властта над държавите, от Римската Империя до наши дни, каква е ролята на ЦБ, Уол Стрийт и златото.
              Факти и разяснения, обединени на едно място.
              Има го в арена и замунда със субтитри.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dido123456 Разгледай мнение
                А сребро не купувате ли? То ще се движи по- бързо нагоре по склона. Ние сме в началото на многогодишен бичи стоков пазар.
                ДДС то удря здраво през ръцете.Аз купувам от време на време, ако е на сметка.
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • А сребро не купувате ли? То ще се движи по- бързо нагоре по склона. Ние сме в началото на многогодишен бичи стоков пазар.

                  Коментар


                  • ........ .................................

                    Живи , здрави .....мечки и бици ...... и всекакви Кибици ..................

                    Но .... накрая ще остане само ЕДИН ....... ..............................



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                      Това че се опитват не значи че ще успеят. На всяко действие има противодействие и същи по величина сили.
                      Наистина чрез Холивуд определена група се опитва да се надсмее показвайки, чрез картинки и звук, какво се опитват да направят. Но това не значи, че Зануляването или пък Един друг вариант на една друга група със съвсем различна визия за света ще се реализира. Обикновенно историята има свойството в последния момент да се обърне на 180 градуса. Справки много. Накрая нещата се спират някъде по средата.
                      Кой е предолагал, че Тръмп ще спечели 16 та ще има Брекзит, че Турция ще се изяви като самостоятелен геополитически играч, макар и все още много крехък заиграващ се веднъж с едните веднъж с другите и още и още примери. Предстои многополюсен свят. А Личо Джели се пресмива на всичко и всички там някъде в облаците.
                      Интересно се развиват у нас последните дни работите............Точно преди да дойде бЛаГоДаТа с камиона от Белги е одобрен препарат лекуващ и трите фази на короната .При това струващ няколко лева......На това му се вика сечено......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                        Сигурно си прав Мюлер.Дано си прав.Пожелавам ти много успехи и здраве през 2021 година.
                        И Аз ти пожелавам много успешна 21 ва година-

                        Докато има трезви и мислещи хора като тебе нищо не е загубено-

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                          Аз съм от по-старото поколение и също имам доверие на тулите и физиката при метала.
                          Според мен смешното му е в малкия хоризонт, малка пишка, малък хоризонт. Ужасява се при голям хоризонт, щото няма как да прогнозира, малък му е инструмента, хахахахахаххаха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                            Това че се опитват не значи че ще успеят. На всяко действие има противодействие и същи по величина сили.
                            Наистина чрез Холивуд определена група се опитва да се надсмее показвайки, чрез картинки и звук, какво се опитват да направят. Но това не значи, че Зануляването или пък Един друг вариант на една друга група със съвсем различна визия за света ще се реализира. Обикновенно историята има свойството в последния момент да се обърне на 180 градуса. Справки много. Накрая нещата се спират някъде по средата.
                            Кой е предолагал, че Тръмп ще спечели 16 та ще има Брекзит, че Турция ще се изяви като самостоятелен геополитически играч, макар и все още много крехък заиграващ се веднъж с едните веднъж с другите и още и още примери. Предстои многополюсен свят. А Личо Джели се пресмива на всичко и всички там някъде в облаците.
                            Сигурно си прав Мюлер.Дано си прав.Пожелавам ти много успехи и здраве през 2021 година.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                              Един от начините елита да дава подсказки на масите какво евентулно бъдещие ги очаква е чрез филмите и романите.Добре е да се изгледат дори и от тези които навремето са го гледали първите 15 минути от филма Игрите на Глада-...............Първия филм излязал през 2012 година.Когато след 10-15 години МеРоПрИаТиЕтО завърши това е вероятния Нов Световен Ред.
                              Това че се опитват не значи че ще успеят. На всяко действие има противодействие и същи по величина сили.
                              Наистина чрез Холивуд определена група се опитва да се надсмее показвайки, чрез картинки и звук, какво се опитват да направят. Но това не значи, че Зануляването или пък Един друг вариант на една друга група със съвсем различна визия за света ще се реализира. Обикновенно историята има свойството в последния момент да се обърне на 180 градуса. Справки много. Накрая нещата се спират някъде по средата.
                              Кой е предолагал, че Тръмп ще спечели 16 та ще има Брекзит, че Турция ще се изяви като самостоятелен геополитически играч, макар и все още много крехък заиграващ се веднъж с едните веднъж с другите и още и още примери. Предстои многополюсен свят. А Личо Джели се пресмива на всичко и всички там някъде в облаците.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                                Аз също харесвам физическото, ама за жалост съм купил не повече от стойността на 5000. Всичко друго ми е в тули. И двата варианта на биг брадара 666 не му аресват, обаче, явно е пристрастен към хазарта, щото и кюлчетата и тулите са физически величини, а той си пада по въздушните такива
                                Аз съм от по-старото поколение и също имам доверие на тулите и физиката при метала.

                                Коментар

                                Working...
                                X