IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А сребро не купувате ли? То ще се движи по- бързо нагоре по склона. Ние сме в началото на многогодишен бичи стоков пазар.

    Коментар


    • ........ .................................

      Живи , здрави .....мечки и бици ...... и всекакви Кибици ..................

      Но .... накрая ще остане само ЕДИН ....... ..............................



      Коментар


      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

        Това че се опитват не значи че ще успеят. На всяко действие има противодействие и същи по величина сили.
        Наистина чрез Холивуд определена група се опитва да се надсмее показвайки, чрез картинки и звук, какво се опитват да направят. Но това не значи, че Зануляването или пък Един друг вариант на една друга група със съвсем различна визия за света ще се реализира. Обикновенно историята има свойството в последния момент да се обърне на 180 градуса. Справки много. Накрая нещата се спират някъде по средата.
        Кой е предолагал, че Тръмп ще спечели 16 та ще има Брекзит, че Турция ще се изяви като самостоятелен геополитически играч, макар и все още много крехък заиграващ се веднъж с едните веднъж с другите и още и още примери. Предстои многополюсен свят. А Личо Джели се пресмива на всичко и всички там някъде в облаците.
        Интересно се развиват у нас последните дни работите............Точно преди да дойде бЛаГоДаТа с камиона от Белги е одобрен препарат лекуващ и трите фази на короната .При това струващ няколко лева......На това му се вика сечено......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

          Сигурно си прав Мюлер.Дано си прав.Пожелавам ти много успехи и здраве през 2021 година.
          И Аз ти пожелавам много успешна 21 ва година-

          Докато има трезви и мислещи хора като тебе нищо не е загубено-

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

            Аз съм от по-старото поколение и също имам доверие на тулите и физиката при метала.
            Според мен смешното му е в малкия хоризонт, малка пишка, малък хоризонт. Ужасява се при голям хоризонт, щото няма как да прогнозира, малък му е инструмента, хахахахахаххаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

              Това че се опитват не значи че ще успеят. На всяко действие има противодействие и същи по величина сили.
              Наистина чрез Холивуд определена група се опитва да се надсмее показвайки, чрез картинки и звук, какво се опитват да направят. Но това не значи, че Зануляването или пък Един друг вариант на една друга група със съвсем различна визия за света ще се реализира. Обикновенно историята има свойството в последния момент да се обърне на 180 градуса. Справки много. Накрая нещата се спират някъде по средата.
              Кой е предолагал, че Тръмп ще спечели 16 та ще има Брекзит, че Турция ще се изяви като самостоятелен геополитически играч, макар и все още много крехък заиграващ се веднъж с едните веднъж с другите и още и още примери. Предстои многополюсен свят. А Личо Джели се пресмива на всичко и всички там някъде в облаците.
              Сигурно си прав Мюлер.Дано си прав.Пожелавам ти много успехи и здраве през 2021 година.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                Един от начините елита да дава подсказки на масите какво евентулно бъдещие ги очаква е чрез филмите и романите.Добре е да се изгледат дори и от тези които навремето са го гледали първите 15 минути от филма Игрите на Глада-...............Първия филм излязал през 2012 година.Когато след 10-15 години МеРоПрИаТиЕтО завърши това е вероятния Нов Световен Ред.
                Това че се опитват не значи че ще успеят. На всяко действие има противодействие и същи по величина сили.
                Наистина чрез Холивуд определена група се опитва да се надсмее показвайки, чрез картинки и звук, какво се опитват да направят. Но това не значи, че Зануляването или пък Един друг вариант на една друга група със съвсем различна визия за света ще се реализира. Обикновенно историята има свойството в последния момент да се обърне на 180 градуса. Справки много. Накрая нещата се спират някъде по средата.
                Кой е предолагал, че Тръмп ще спечели 16 та ще има Брекзит, че Турция ще се изяви като самостоятелен геополитически играч, макар и все още много крехък заиграващ се веднъж с едните веднъж с другите и още и още примери. Предстои многополюсен свят. А Личо Джели се пресмива на всичко и всички там някъде в облаците.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                  Аз също харесвам физическото, ама за жалост съм купил не повече от стойността на 5000. Всичко друго ми е в тули. И двата варианта на биг брадара 666 не му аресват, обаче, явно е пристрастен към хазарта, щото и кюлчетата и тулите са физически величини, а той си пада по въздушните такива
                  Аз съм от по-старото поколение и също имам доверие на тулите и физиката при метала.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                    За пипсовете не знам.Целия ми съзнателен живот в областа на парите е бил в сферата на търговията с физически стоки.Няма как и да знам какво има Биг брадър 666.За бицепсите също няма как да ти отговоря....Не смятам че е комплексар.Бацето е умен човек.Знанието и успехите които има го правят леко арогантен и нетърпящ чуждото мнение и именно това ме дразни.Инак е пич ако се съди по постовете.
                    Аз също харесвам физическото, ама за жалост съм купил не повече от стойността на 5000. Всичко друго ми е в тули. И двата варианта на биг брадара 666 не му аресват, обаче, явно е пристрастен към хазарта, щото и кюлчетата и тулите са физически величини, а той си пада по въздушните такива

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                      Едно питане, биг брадър 666, голям комплексар ли е по темата или не толкова голям? Три пипса с които той играе на хартиено, никога разбира се на физическо, голям доларов пипс ли е, или играе с нищожни центове, а се дуе , че е позал в графика на едноцентово ниво? Според теб Хермес, какво физическо злато притежава БИГ брадър 666? 1/20, 1/ 100 или 1/5000 от твоето? И друг интересен въпрос, дали бицепса на Бацето е повече от 40см. обиколка и може ли да се сравнява с този на Бертрам, която обиколка е 40,5см.?
                      За пипсовете не знам.Целия ми съзнателен живот в областа на парите е бил в сферата на търговията с физически стоки.Няма как и да знам какво има Биг брадър 666.За бицепсите също няма как да ти отговоря....Не смятам че е комплексар.Бацето е умен човек.Знанието и успехите които има го правят леко арогантен и нетърпящ чуждото мнение и именно това ме дразни.Инак е пич ако се съди по постовете.
                      Last edited by Hermes73; 24.12.2020, 23:31.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                        Един от начините елита да дава подсказки на масите какво евентулно бъдещие ги очаква е чрез филмите и романите.Добре е да се изгледат дори и от тези които навремето са го гледали първите 15 минути от филма Игрите на Глада-...............Първия филм излязал през 2012 година.Когато след 10-15 години МеРоПрИаТиЕтО завърши това е вероятния Нов Световен Ред.
                        Едно питане, биг брадър 666, голям комплексар ли е по темата или не толкова голям? Три пипса с които той играе на хартиено, никога разбира се на физическо, голям доларов пипс ли е, или играе с нищожни центове, а се дуе , че е позал в графика на едноцентово ниво? Според теб Хермес, какво физическо злато притежава БИГ брадър 666? 1/20, 1/ 100 или 1/5000 от твоето? И друг интересен въпрос, дали бицепса на Бацето е повече от 40см. обиколка и може ли да се сравнява с този на Бертрам, която обиколка е 40,5см.?

                        Коментар


                        • Един от начините елита да дава подсказки на масите какво евентулно бъдещие ги очаква е чрез филмите и романите.Добре е да се изгледат дори и от тези които навремето са го гледали първите 15 минути от филма Игрите на Глада-...............Първия филм излязал през 2012 година.Когато след 10-15 години МеРоПрИаТиЕтО завърши това е вероятния Нов Световен Ред.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                            ....Инструмент за складиране на ресурс извън лапите на крадливите банкери и правителства..................
                            или просто казано - ПАРИ.
                            златото е пари за последните 5000-6000 години.
                            а, че има прекомерни очаквания за някакви космически преоценки си е факт - тубата е пълна с апокалиптоси, които очакват златото да излети другата седмица и това го чакат вече години, а златото са си пари.

                            които има пари и иска да не му седят в долари,евро, левове - може да си ги държи в наполеони. предвид на задаващите се стимули през 2021-ва не мисля, че има особени шансове златото да се обезцени дъглосрочно спрямо долар и евро. Възможни са всякакви флуктуации, но всеки спад ще се използва от определени кръгове да се допълва в портфейла физическо злато.

                            поздрави
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                              Падаш на ниско ниво Баце..........Ти от близките дни и седмици ли се интересуваш?!?Това е нивото на кучето ми........Виждащо чувала с гранули от който ще яде близкия месец......Конкретика............Конкретика има там където има ЕСТЕСТВЕНО протичащи процеси...........Конкретика за определянето на цената на златото в момента няма........Не е имало от доста време...........Възможно е и още доста време да няма.........Златото не се нуждае от конкретика за близките дни ........месеци .........даже и години......ТО Е...........Глагол използван обикновенно за Твореца........И ЩЕ БЪДЕ...........Също глагол използван за Твореца............Инструмент за складиране на ресурс извън лапите на крадливите банкери и правителства..................
                              Не съм Бацето ти ....

                              Понякой път предавам мислите му , защото той се е погнусил от описаните в предишния ми пост субекти
                              и за сега нито му се пише във форума нито му се дават прогнози нито му се губи времето с аматьори подобни на теб . Чак толкова ниско - не може дападне ............................

                              Ниско си паднал ти ..... Да ръкописничиш тук глупост след глупост ..... Неща , които или няма да станат , или ще станат в бледо подобие на описаните фентъзи сюжети , но след петилетки
                              При това едно и също ...едно и също ..... едно и също ..... едно и също ...........................

                              И да .... Интересувам се от близките дни седмици И МЕСЕЦИ ( изпуснал си го докато си чешал на кучето си ....... ) Това ме интересува !!!
                              Другото за след 5 или 10 години ....го знаете само ти , Магьосника от ОЗ , Гандалф Белия и Мосад
                              Ние с кучето ти , сме по практични .... Гледаме близко , за да стигнем - далеко

                              Конкретика няма само в твоята , и подобно на нея , други заблудени аматьорски кратуни ...... Нищо че някой са с папионки
                              Другото след изречението за ''конкретиката '' го изоставям защото е типичния бълвоч бла бла бла ..... който залива темата от доста време насам ....

                              И да ти отговарям дори нямаше смисъл - както ми пише Correctively objective

                              Та ти изобщо нямаш понятие от темата в която пишеш .... Прочел си 5 списания Космос ....16 Паралели 2-3 Конспиративни Теории за Анануките , Масоните и Евреите , решил си че си прозрял ''свършека на системата и света '' като цяло .... и мнооооого държиш да го споделиш с по глупавите от теб

                              Ама то такива нема , бе



                              ПП . Другите където гледаха ''по наблизо '' и ''виждаха '' 3000 $ до Нова Година или 80 000 $ до 5-10 години , да си пооправат маските и папионките , че май са им на очите и няма да видят как от тук или след малък перехай ще се спуснем до нива
                              при които всички сценаристи от Мелмак , като цитирания горе , ще се скрият до следващия ръст ............

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Big Brother 666 Разгледай мнение

                                Темата е придобила ужасяващо дебилен характер ..... Апокалиптици от 7-я ден .... Бъгове - виждащи златото към 10 000 / 20000 / 80 000 ...... дървени философи , повтарящи ЕДНО И СЪЩО от доста години насам , без никаква конкретика и позиция за близките дни , седмици и месеци . ........
                                А сега като виждам че и Кавръчко пита 2х100 ли е по добре да има или 4х50 ..................
                                Мъка ....мъкаааааа ...........................

                                Нема да изброявам ''разбирачите '' , кълнящи се в ''3000 за Нова Година '' ...... Имат още 7 дена ......

                                Падаш на ниско ниво Баце..........Ти от близките дни и седмици ли се интересуваш?!?Това е нивото на кучето ми........Виждащо чувала с гранули от който ще яде близкия месец......Конкретика............Конкретика има там където има ЕСТЕСТВЕНО протичащи процеси...........Конкретика за определянето на цената на златото в момента няма........Не е имало от доста време...........Възможно е и още доста време да няма.........Златото не се нуждае от конкретика за близките дни ........месеци .........даже и години......ТО Е...........Глагол използван обикновенно за Твореца........И ЩЕ БЪДЕ...........Също глагол използван за Твореца............Инструмент за складиране на ресурс извън лапите на крадливите банкери и правителства..................

                                Коментар

                                Working...
                                X