IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И в същото време...

    Click image for larger version

Name:	bumberg.jpg
Views:	1
Size:	57.4 КБ
ID:	4066463


    Идеята ми е, че всякакви (почти де) анализатори са буквално идиоти. Имайте предвид, че лица на световната икономическа мисъл са Кристалинка, Лагард, онова еврейското джудже Йелън...

    Коментар


    • Понеже темата се разводнява отново, затова малко по същество:

      Коментар




      • някой знае ли дали демо сметките имат изобщо опции за скъсяване
        или това е само при въображаемите
        Last edited by X_Y; 18.05.2023, 21:21.
        препоръка е

        Коментар


        • Късото злато добре ми се отразява момчета.


          И хеджирайте ей

          Last edited by X_Y; 18.05.2023, 21:29.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
            Гледам, продължава да се смята и пресмята златото в долари, евраки и левове. Затова не излиза сметката и споровете продължават. Златото се смята в грамове, в тройунции. Колкото притежаваш, толкова имаш. Не са нито повече, нито по-малко.
            Аз пък не знам защо си мислиш, че някой като говори за цена не разбира, че стойността на златото не се определя от цената измерена във валута.
            Действителността е такава, че всичко се измерва във валута и златото не е изключение. Така ще е докато не се върне обратно паричността на златото.

            Коментар


            • Поздравления. Дано всеки печели от търговийка лесно и спи спокоен всяка вечер. Успех и да се похвалиш пак следващия път!

              Коментар


              • МНОГО ДОБРЕ ПАДА ТОВА ЗЛАТО ХУБАВО ЧЕ ПУСНАХ КЪСИ ЗА БОМБАТА Н А 1853 . А ПОСЛЕ И НА 1680

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                  Гледам, продължава да се смята и пресмята златото в долари, евраки и левове. Затова не излиза сметката и споровете продължават. Златото се смята в грамове, в тройунции. Колкото притежаваш, толкова имаш. Не са нито повече, нито по-малко.
                  В много голяма грешка си.
                  Златото се гледа в долари,защото там е най-големия обем !
                  В случая пак се гледа в долари,понеже докато някои хора лапат мухи ,други правят пари

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                    Хеджа ми е в инвестиционно жълто, закупено на цена дори под тая на Петрoгъз..
                    ssaaАНАЛко няма как цената ти да е по-ниска,понеже аз когато съм търгувал и инвестирал ,ти изобщо не си знаел какво е злато ,нито пък пари.
                    Та ти само допреди 1 год, нямаше идея каква е цената на златото и цели 3 дена проверяваше,докато накрая се обади и на тавекс какво остава аз кога съм купувал.
                    Last edited by petrg5s; 17.05.2023, 06:04.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      колега, избягвай това, което е на хартия и на числа по компютрите.
                      с китко също имай едно на ум.
                      всеки, който продава метали, има "беседи" с "гости",
                      които казват: "златото по 50 000$, среброто по 300$"
                      Хеджа ми е в инвестиционно жълто, закупено на цена дори под тая на Петрoгъз. Имам инвестиции от ниско рискови до много високо рискови. Източниците ли на информация са различни, но харесвам да чета такива, които смятам за миродавни.Китко и IGWT са едни от тях, когато става въпрос за ценни метали.
                      Няма как със сегашните технологии да не се използват хатийки и компютри за инвестиционна цел, все пак еволюцията е свързана пряко, чрез преход от хартиени към дигитално пари използвайки именно компютри.
                      Благодаря ти за съвета, миродавен е, когато става въпрос за хеджиране.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение

                        Говорех за Паладий на хартия. Смятам, че ще направи минимум 40% профит някъде в рамките на посочения период в поста ми по-долу. Чат-пат излизат хубави статии в приложението на KITCO. Дано не го разбирате като реклама, но харесвам това приложение и често го иползвам като източник на информация за ценни метали и разни криптос новини.
                        колега, избягвай това, което е на хартия и на числа по компютрите.
                        с китко също имай едно на ум.
                        всеки, който продава метали, има "беседи" с "гости",
                        които казват: "златото по 50 000$, среброто по 300$"
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                          Гледам, продължава да се смята и пресмята златото в долари, евраки и левове. Затова не излиза сметката и споровете продължават. Златото се смята в грамове, в тройунции. Колкото притежаваш, толкова имаш. Не са нито повече, нито по-малко.
                          така е, но за сега продължаваме да приемаме, че златото има цена
                          в един момент, ще започнем да сматаме какви стоки и услуги купува грама или унцията
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Гледам, продължава да се смята и пресмята златото в долари, евраки и левове. Затова не излиза сметката и споровете продължават. Златото се смята в грамове, в тройунции. Колкото притежаваш, толкова имаш. Не са нито повече, нито по-малко.

                            Коментар


                            • Обещаната корекция е в ход.Месеца пак на нула.Поредно отхвърляне от 2к

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KalinG Разгледай мнение


                                Здравейте, предполагам говорите за не физически паладий, защото при физическият освен ДДС и спреда е много голям и също търговците са силно ограничени, поне тук в България.

                                Моля, дайте повече разяснения, като за лаици

                                Просто искам да диверсифициран, спрямо физическо инвестиционно злато.
                                Говорех за Паладий на хартия. Смятам, че ще направи минимум 40% профит някъде в рамките на посочения период в поста ми по-долу. Чат-пат излизат хубави статии в приложението на KITCO. Дано не го разбирате като реклама, но харесвам това приложение и често го иползвам като източник на информация за ценни метали и разни криптос новини.

                                Коментар

                                Working...
                                X