IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тия банкери и политици все повече ме учудват. Едно време милиардите, а сега вече и трилионите ги нямат за нищо. Вече нулите и единиците изчезнаха, а електронните пари не могат да преминат през оптиката, така здраво се "печата".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      С "големите" печаУби само нагрева лъжичката и пак е безсмъртен. Разбира се изтри цялата история на писанията н БАце и сега се кълен в много неща дето "не бил казал"


      добре, че въртят с майка му бизнес в областта на услугите. но и това е до време, после - сезала

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

        то всеки може да не познае.
        този обаче е култов оракул, винаги познава ама на обратно.
        как ги прави тия големи печалби в демо акаунта с такова познаване за мен е мистерия.
        С "големите" печаУби само нагрева лъжичката и пак е безсмъртен. Разбира се изтри цялата история на писанията н БАце и сега се кълен в много неща дето "не бил казал"

        Коментар





        • Значи ..... още един път ще репостна идеята си за това какво мисля че ще направи цената на златото ....
          поста е от Понеделник !
          Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
          Продадох злато на 1667.........
          Причина : достигнати 90 % корективно покачване , изискуемо при развитие на '' ФЛАТ ''
          При тръгване на цената в прогнозираната посока - увеличаване на продажбите на мини корекциите .........

          В случай , че пробие върха - преминаване към разглеждане на Ending Diagonal , като последно покачване , до към 1740 .
          След това - мощно пропадане на цената ......................



          Идеята , която имах за развитие на Флат и на чиято база опитах продажбите - не се осъществи ....... Но .... беше на абсолютно правилното място , поставен ''плюсов стоп '' , който ме извади от сделката без загуба ,
          До пробива на върха , идеята е все още действаща ..........но решение за НОВА сделка ще взимам в Понеделник следобяд .......
          Трябва да видя как ще отвори и как ще тръгне движението ............
          При пробив - ясно - придържам се към почернения вариант от цитата в Понеделник ..................

          При нефта - към ипотекарчето ddb .... Aко покаже пост в който АЗ съм купил на 60 , чакайки да избухне за 90 $
          АЗ повече няма да напиша един ред в тоя форум ............. Ако пък - не , би трябвало да стане обратното , ако стои за думите , които излизат от устата му .......

          Знам , обаче , че това са лъжи , тъй като съм човек ,който ОЧАКВАШЕ СРИВ ЗА НОВО ДЪНО ..........
          Писал съм го дори , опонирайки на ИНВЕСТОР под статия , че нефта тръгва за ......... 325 $ ( юли 2019 ) ............
          В Последният си пост за нефта ( на 20 $ ) написах , че чакам още едно мини дъно , и цената докосна 18.90 след 2 дена ........
          Прогнозата ми за нефта е , че много , много трудно ще се възстанови ..............
          В близките 10 години , предполагам няма да бие върха си ...........
          Last edited by Correctively objective; 10.04.2020, 18:23.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
            • PRICE (USD)23.19
            • TODAY'S CHANGE-1.90 / -7.57%
            • SHARES TRADED999.32k
            • 1 YEAR CHANGE-63.89%
            • 52 WEEK RANGE19.27 - 66.60
            Пуснете ми пак на LOW. Ама нямааааааа. Корективен ей де цената беше на 19,50. Ама ти си експерт по олиото. Кажи ми сега лятото къде ти казват, че ще ходят графиките. Прецаках се че си продадох ABX и NEM ама ще компенсираме от мазнината. Сега можеш да ме анетамосаш че съм си разкарал мините дето ги държах от далечната 16 та. точно на средата преди върха.
            ама верно, че коригирания оракул купи олио на 60$$$ и го чакаше да избухне на 90$$$
            а то пустото удари 10$$$
            аа, сега му ставам поклонник и почвам да следя, обратното на какво да правя.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Той е добър.....в непознаването е спец
              то всеки може да не познае.
              този обаче е култов оракул, винаги познава ама на обратно.
              как ги прави тия големи печалби в демо акаунта с такова познаване за мен е мистерия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                абе коригирания пак позна....опа, то пак на обратно, като..... него.
                Той е добър.....в непознаването е спец

                Коментар


                  • PRICE (USD)23.19
                  • TODAY'S CHANGE-1.90 / -7.57%
                  • SHARES TRADED999.32k
                  • 1 YEAR CHANGE-63.89%
                  • 52 WEEK RANGE19.27 - 66.60
                  Пуснете ми пак на LOW. Ама нямааааааа. Корективен ей де цената беше на 19,50. Ама ти си експерт по олиото. Кажи ми сега лятото къде ти казват, че ще ходят графиките. Прецаках се че си продадох ABX и NEM ама ще компенсираме от мазнината. Сега можеш да ме анетамосаш че съм си разкарал мините дето ги държах от далечната 16 та. точно на средата преди върха.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                    "...mass gatherings, maybe, in a certain sense more optional.
                    And so until you’re widely vaccinated those [activities] may not come back at all..."Бил Гейтс

                    Човека казва в прав текст или ваксинация или никакви групови събирания.
                    Ама ваксинация чак догодина , Бил ?

                    Нови 7 мил безработни за седмица в САЩ, станаха 17 мил, което е 10.3%

                    Испания се усети, че Италия ще го играе ва-банк и ще притиска ЕС за много пари и реши,
                    че ще ЗАПОЧВА да раздава Универсален Базов Доход е близките седмици ... при условие, че еврото не се печата в Мадрид, то бива нахалство, ама ...

                    Това за Английската банка днес и финансирането директно на външния дълг нещо не го разбрах, защо е лошо.
                    Испания не е решила подобно нещо. Чети тук:

                    https://www.elmundo.es/espana/2020/0...c0f8b45fd.html

                    Става дума за ограничени целеви помощи и въобще може и да не мине.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Кристалина Георгиева Разгледай мнение

                      $8 трлн. няма да са достатъчни, за да спасят икономиките


                      Първоначално изпратено от LaCosta написа на 25 март Разгледай мнение

                      НЯМА криза, която да е била предотвратена със спасителни планове за икономиката и НИКОГА един спасителен план не е бил достатъчен, колкото и голям да е бил той. Мерките и спасителните планове са като обезболяващите в медицината. Те се правят най-вече да замажат очите на населението, да създадат впечатление, че политиците предприемат мерки и за да подложат една малка възглавничка на падащата от третия етаж икономика!
                      Очаква ни ай-големият спад от Голямата депресия от 30-те години на миналия век, предупреди директорът на МВФ

                      Коментар


                      • абе коригирания пак позна....опа, то пак на обратно, като..... него.

                        Коментар


                        • Gold 1,740.60 +56.30 +3.34%

                          Коментар


                          • Мда, с тази разлика от 2008, че обещаните трильони ще бъдат unlimited, както и че ФЕД ще спасява корпоративния свят с техните джънк бондове и ЕТФ.
                            Утре и в понеделник някои борси ще са затворени поради Великден.

                            Коментар


                            • днес докато събирах витамин Д по нивите златото скъсало синджира ... пак...

                              като гледам индексите и златото си мисля, че в момента има някава еуфория заради трилионите обещани повсеместно и се кълват акции, но умните пари излизат полека и берат жълто... може да е и обратното..ама това ще го разберем в следващия епизод.

                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                                Correctively, нещо злото се инати и не ебава да слиза надолу, наже напротив.
                                Имаш ли нова графика,
                                едни приятели искат да купят евтино хартиено и физическо на $1500,1400,1300 (дай боже), кога се очаква?
                                И накарай тия новобранци - инвеститори - твойте преятеле , да четат и малко по назад , де ........... Поне 10 - 12 странички ......
                                Няма да се повтарям на всяка страница , за тоя и ония неразбралите ...............
                                Аре малко уважение , майна ..............
                                Ч'еки че Папурската вувузела ми даде мънинко почивка ........ да ти рефрешна мненито си .............. Ама го правя за последно ....
                                Че ше додат еххххсчо - мексчо ..... бърто - мърто да мъ обвинят в '' самоцитиране ''' ..........
                                Само за теб го прая , еййййййййй .............



                                Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                                Продадох злато на 1667.........
                                Причина : достигнати 90 % корективно покачване , изискуемо при развитие на '' ФЛАТ ''
                                При тръгване на цената в прогнозираната посока - увеличаване на продажбите на мини корекциите .........

                                В случай , че пробие върха - преминаване към разглеждане на Ending Diagonal , като последно покачване , до към 1740 .
                                След това - мощно пропадане на цената ......................



                                ,

                                Коментар

                                Working...
                                X