IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

    Не мога да повярвам, че Тавекса със толкова контакти и офиси извън Литва, има само десетина Кенгура и 100 Корони, освен дребните Наполеони и 1/2 гр кюлчета.
    Явно предлагането не може да запълни търсенето.
    Дали доставките са малки, поради прекъснатите вериги на доставка или нещо друго, или търсенето е много у нас, и хората не продават, незнам, но е странна ситуация.
    Не виждам какъв е проблема човек да си поръча директно десет Филхармонии от Австрия или големите немско/швейцарски брокери ....
    Ама се смеете на Банкянския бодигард, че е бил тъп.
    Тулупа трупа кюлчета яко в някое бронирано мазе както Ескобар ....
    Или пък ще дойде време кадратния метър да е един Наполеон във Докторски паметник ....
    Айде, чакаме тоя Базел 3 след Коледа ....
    От Тавекса ми казаха, че търсенето е огромно. Аз мойте кюлчета ги чаках 7 дена.
    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
      В Тавекса кюлчета няма, само със поръчка.
      Не мога да повярвам, че Тавекса със толкова контакти и офиси извън Литва, има само десетина Кенгура и 100 Корони, освен дребните Наполеони и 1/2 гр кюлчета.
      Явно предлагането не може да запълни търсенето.
      Дали доставките са малки, поради прекъснатите вериги на доставка или нещо друго, или търсенето е много у нас, и хората не продават, незнам, но е странна ситуация.
      Не виждам какъв е проблема човек да си поръча директно десет Филхармонии от Австрия или големите немско/швейцарски брокери ....
      Ама се смеете на Банкянския бодигард, че е бил тъп.
      Тулупа трупа кюлчета яко в някое бронирано мазе както Ескобар ....
      Или пък ще дойде време кадратния метър да е един Наполеон във Докторски паметник ....
      Айде, чакаме тоя Базел 3 след Коледа ....
      Last edited by hazard; 25.10.2021, 09:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        Мен пък ме налегна дълбок скепсис предвид криптоисториите, които обират целия каймак. Не знам какво пак ви е прихванало.
        Точно, де. Едното не изключва другото. Биткойн на 100, златото на 2200 например. Човек си решава. Според мен добивачите са с най-голям потенциал.

        Коментар


        • Мен пък ме налегна дълбок скепсис предвид криптоисториите, които обират целия каймак. Не знам какво пак ви е прихванало.

          Коментар


          • някои от мненията могат да осигурят неподправен лекарски интерес към авторите им
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
              В Тавекса кюлчета няма, само със поръчка.
              То никъде няма. Скоро и монети няма да има. А между другото кюлчетата са доста неудобни ако дойде време да се разплащаш с тях. Трябва да ги режеш на парчета или да ги претопяваш на по малки което не винаги е лесна работа ако нямаш нужното оборудване.
              Най добри са най малките кюлчета дето са на плочки по 1 грам. Тях можеш и лесно да ги нарежеш на още по малки парчета с обикновени електричарски клещи резачки.

              Коментар


              • В Тавекса кюлчета няма, само със поръчка.
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • И аз се присъединявам официално... още не е късно да заредите чекмеджетата, не виждам друго спасение за идващата буря, ще хвърчат глави и ще се лее кръв /метафорично/.

                  Коментар


                  • https://www.bloomberg.com/news/artic...meals-haircuts

                    2023 ми е 1923

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Виночерпецът Разгледай мнение
                      Със златото..., една година Краш от 1900 до сега 1800
                      А Какво стана с оня папуас Майк Флорида. Отнесаха ли го напразните надежди да чака безумен ръст
                      Определено не си чел внимателно какво говореше Майк Флорида.

                      1800 е чудесно ниво за излитане. Ти си решаваш дали ще се возиш или ще махаш отдолу с насълзени очи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        в коя посока?
                        и в двете
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                          02 12 2020
                          Със златото..., една година Краш от 1900 до сега 1800
                          А Какво стана с оня папуас Майк Флорида. Отнесаха ли го напразните надежди да чака безумен ръст

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            Малко време остана, бързайте.
                            в коя посока?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Малко време остана, бързайте.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                                02 12 2020
                                Ще си позволя да те цитирам в имотната тема
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X