IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    има един проблем обаче.
    физическото се купува с пари.
    а в демо акаунта ...е, там е съвсем друго.
    Ти затова и нямаш златна паричка
    Ако си ''добра хазайка '' на афганите - могат и да ти подарят 1-2 ....... те имат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

      Никога не е скъпо да се купува физическо злато.Никога.
      Е .... глупости .......
      Не говорим философски и менторски , а чисто номинално като стойност .........
      1500 $ за oz НЕ Е ЛИ ПО СКЪПО от 1200 $ за oz ........ ???

      A oт 1100 $ ??

      ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

        Никога не е скъпо да се купува физическо злато.Никога.
        има един проблем обаче.
        физическото се купува с пари.
        а в демо акаунта ...е, там е съвсем друго.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

          Някой да е говорил за спекула с физическо ??? Какво ми обяснявяш пак '' менторската'' , неща които ги знае всеки завършил 8 клас ...

          Постовете ми са единствено и само спекулативни и касаят движение при метала от няколко часове / дни до няколко седмици ........

          Така че , не виждам защо ги коментираш с фундаментални неща , известни от 50 века.....


          пп Друг е въпроса , че са ти малко височки '' dip's'' - овете
          Физическо съм купувал 300/400 $ от по - долните ''dip's'' -ове ..
          Сега не е за никакъв '' buy the dips ''.......защото може да поседиш дълго време на отрицателна територия ....
          С две думи : 1500 е скъпо за купуване на физика ....... Набутал си се ......
          Никога не е скъпо да се купува физическо злато.Никога.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            при физическото нямаш много мегдан за спекула, защото спреда е много сериозен като %.
            там е лонг-търм бай&холд стратегия, която общо взето може да се използва като един вид застраховка срещу много сериозни размествания на пластовете. това с бай дъ дипс е точно в контекста на акумулирането на физическо злато, а не за спекула.

            успех.
            Някой да е говорил за спекула с физическо ??? Какво ми обяснявяш пак '' менторската'' , неща които ги знае всеки завършил 8 клас ...

            Постовете ми са единствено и само спекулативни и касаят движение при метала от няколко часове / дни до няколко седмици ........

            Така че , не виждам защо ги коментираш с фундаментални неща , известни от 50 века.....


            пп Друг е въпроса , че са ти малко височки '' dip's'' - овете
            Физическо съм купувал 300/400 $ от по - долните ''dip's'' -ове ..
            Сега не е за никакъв '' buy the dips ''.......защото може да поседиш дълго време на отрицателна територия ....
            С две думи : 1500 е скъпо за купуване на физика ....... Набутал си се ......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              при физическото нямаш много мегдан за спекула, защото спреда е много сериозен като %.
              там е лонг-търм бай&холд стратегия, която общо взето може да се използва като един вид застраховка срещу много сериозни размествания на пластовете. това с бай дъ дипс е точно в контекста на акумулирането на физическо злато, а не за спекула.

              успех.
              Да, ама ти си пишеш с комарджия, който винаги познава.........е, понякога зачезва за по година и се появява с нов ник, по-ясновидец и от предишния

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                Знам ..... мерси ....
                Ама ти си по - супер ......
                Само как го каза ......

                Великан !!! Нема т'ва-онова .............
                Личи че се занимаваш отдавна .............
                при физическото нямаш много мегдан за спекула, защото спреда е много сериозен като %.
                там е лонг-търм бай&холд стратегия, която общо взето може да се използва като един вид застраховка срещу много сериозни размествания на пластовете. това с бай дъ дипс е точно в контекста на акумулирането на физическо злато, а не за спекула.

                успех.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  супер си
                  браво
                  Знам ..... мерси ....
                  Ама ти си по - супер ......
                  Само как го каза ......
                  Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  buy the dips
                  Великан !!! Нема т'ва-онова .............
                  Личи че се занимаваш отдавна .............

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                    Питаш ме очевадни неща .....

                    На първия въпрос - просто трябва да слезеш 5-6 поста по надолу и ще ти се изясни .....
                    Даже си ми и отговорил с някакво - '' buy the dips ...к'вото-такова '' - каквото и да означава за теб ......
                    А и съм обявил : '' Ще напиша при затваряне на сделката '' - няма как да не разбереш таргета ....
                    На втория въпрос - Да виждаш обявен стоп ? Не !! Значи с отварянето на сделката не е имало .
                    Сега вече съм сложил плюсов стоп на 1514.50
                    супер си
                    браво
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      таргет?
                      стоп?
                      Питаш ме очевадни неща .....

                      На първия въпрос - просто трябва да слезеш 5-6 поста по надолу и ще ти се изясни .....
                      Даже си ми и отговорил с някакво - '' buy the dips ...к'вото-такова '' - каквото и да означава за теб ......
                      А и съм обявил : '' Ще напиша при затваряне на сделката '' - няма как да не разбереш таргета ....
                      На втория въпрос - Да виждаш обявен стоп ? Не !! Значи с отварянето на сделката не е имало .
                      Сега вече съм сложил плюсов стоп на 1514.50

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        таргет?
                        стоп?
                        Аааа, що го караш да нагажда и да те лъже сега? )))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                          Aз пък продадох злато на 1515 ................ Суапа ми е положителен .... к'во му плащам

                          Без да ме интересуват Брекзити , Мрекзити и всякакви подобни неща.......

                          Ще напиша при затваряне на сделката
                          таргет?
                          стоп?

                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                            Дълго злато стоп 1480.
                            Пазара тръгна при сравнително спокойна обстановка на пазара на акции както и на смъкнато напрежение на глобално ниво. Отделно и среброто катери.
                            Очаквам волатилност ноември месец като нещата може да се проточат и декември което би трябвало да е добре за златото
                            Добавих физическо, ей тъй да си имам. Ни яде, ни пие. По-добре се справя от акциите засега. Чакам по-нататъшно смъкване на лихвите.

                            Коментар


                            • Aз пък продадох злато на 1515 ................ Суапа ми е положителен .... к'во му плащам

                              Без да ме интересуват Брекзити , Мрекзити и всякакви подобни неща.......

                              Ще напиша при затваряне на сделката

                              Коментар


                              • Дълго злато стоп 1480.
                                Пазара тръгна при сравнително спокойна обстановка на пазара на акции както и на смъкнато напрежение на глобално ниво. Отделно и среброто катери.
                                Очаквам волатилност ноември месец като нещата може да се проточат и декември което би трябвало да е добре за златото
                                Last edited by Todor Sabev; 25.10.2019, 17:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X