IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кога очаквате следващата икономическа криза?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
    Ето дойде най сетне кризата.
    Лошото е е че дойде и вируса.
    Като пуснах темата бях сигурен че ще дойде но никой не ми вярваше.

    Спазвайте карантината и си стойте в къщи защото кризите идват и си отиват но човешкия живот е безценен.
    Ако си голям работодател в сферата на хранително-вкусовата индустрия и трябва да държиш у дома над 4000 работника, дали ще продължиш да бъдеш голям? Няма да коментирам кредити, лизинги, свързани бизнеси.

    Коментар


    • Ето дойде най сетне кризата.
      Лошото е е че дойде и вируса.
      Като пуснах темата бях сигурен че ще дойде но никой не ми вярваше.

      Спазвайте карантината и си стойте в къщи защото кризите идват и си отиват но човешкия живот е безценен.
      Форекс блог

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
        Аз пък смятам, че на всеки без разрешение да прави политика му набиват обръчите и няма шанс.
        За кризата - глася се на 2020г. и нямам сигурност дали ще е тогава но започнах да се приготвям. Ама как да си сигурен каква ще е тя, кризата - инфлационна, дефлационна, банки ще фалират ли, няма ли, акциите ще спаднат ли, златото ще фръкне ли, а среброто? В кеш извън банките ли да държа, или пък в имоти, а те дали няма да се обезценят, или ще се покачат на фона на голяма инфлация, долар и евро ще има ли или ще си заминат?
        250 часа посветих на книги, интервюта, видео и не съм сигурен как ще се развие и кога.
        Връщам се към повдигнатите въпроси малко по-късно - Как сега, според теб, изглеждат (твоите) отговори?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

          Аз ви казах че ще дойде още 2019 ама никой не ми повярва.
          Да де .ама прогнозата ти е на обратно. Индексите CAC. и DAX. от 1 януари до сега реализират 30 процента ръст .А Френската и Германската. икономики са на положителна територия и реализират растеж за последните месеци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Я!
            Аз ви казах че ще дойде още 2019 ама никой не ми повярва.
            Форекс блог

            Коментар


            • Я!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                За голям процент от българите икономическата криза трае цял живот, за огромно съжаление.
                Х..я ли ми търсиш та гледаш тука .
                Last edited by Bers-erk; 13.09.2021, 12:15.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                  За 95% от българите икономическата криза е сега 2019 а не 2008 година.
                  Сега цените на всичко са на максимум , а доходите са на минимум.
                  За съжаление е вярно. Както е вярно и това, че богатите стават още по-богати, а бедните - по-бедни. А пропастта между двете съсловия всеки ден става все по-голяма. Едните са чували за кризата, другите живеят в нея и излизане няма.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                    За голям процент от българите икономическата криза трае цял живот, за огромно съжаление.
                    Тъжно звучи, ама си е така. А има и процент българи, които изобщо не знаят що е криза. И техните доходи не са чисти. Заради тях другите са в криза. Омагьосан кръг. На световно ниво също е така.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                      За голям процент от българите икономическата криза трае цял живот, за огромно съжаление.
                      Повечето изобщо не са излизали. Уви.

                      Коментар


                      • За голям процент от българите икономическата криза трае цял живот, за огромно съжаление.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          чакам 3-ма човека от тук пишещите да купят и тогава може да се каже, че кризата е започнала...
                          На мен един ми стига....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                            За 95% от българите икономическата криза е сега 2019 а не 2008 година.
                            Сега цените на всичко са на максимум , а доходите са на минимум.
                            Точно така

                            Коментар


                            • чакам 3-ма човека от тук пишещите да купят и тогава може да се каже, че кризата е започнала...
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                                За 95% от българите икономическата криза е сега 2019 а не 2008 година.
                                Сега цените на всичко са на максимум , а доходите са на минимум.
                                говориш сигурно за себе си

                                Коментар

                                Working...
                                X