IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светлин Минев

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Т.е. Светлин Минев е нищо повече от преводач на книги от амазон, или поне писател, но не и трейдър?

    Коментар


    • Имам един приятел успя да занули сметка от 10 000 долара. играеше "внимателно". само 500 долара позиция отваряше. но за 3 години се "справи".търгува интрадей на всекакви валути. загуби си сума време по цел ден е на компа.и накрая фалира. то дори да беше изкарал 10К пак не е добре ако сметнем загубеното време. мъчи се 3 години и фалира. сега работи нещо тъпо за 500 лева заплата. и не се е отказал.каза че ще продължава защото вече имал опит и вече ще печели.така че брането на ягоди е добра алтернатива,повече се изкарва и с по-малък риск

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
        Здравейте,

        Прохождащ трейдър съм. Искам да попитам какво е вашето мнение за г-н Светлин Минев и дали може да се вярва на неговите книги и дали са качествени, дали ще ми помогне за да започна да търгувам на ФОРЕКС.
        1. Сметка с мин. 15-20 к.
        2. Здрава психика
        3. Маржин 1:10 макс. и не злоупотребявай с него

        Всичко друго е евтина измама.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Тва, въпреки брехита, ели заради него ???
          мохабеда е такъв - "по-добре иди бери ягоди в Англия" ..................... след като реално излезнат рефрена ще е добре познатото - "по-добре иди бери мандарни/портокали в гърция/испания"

          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
            В момента ти препоръчвам да заложиш на грид системи и игра срещу тренда (поне при €/$),
            Ех този грид!Въртим,сучем се дотам допираме!

            За да изкараш стинки от него трябва имаш пробив на мантли-екстремум (както е сега паунда) или мошаци като SNB дето те лъжат те подпират на 1.2000.

            Евро/долар ще стане за късо тралене чак под 1.04,но по вероятно е за дълго над 1.1700.

            Иначе с другото, което си написал съм повече съгласен!
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
              ... по-добре иди бери ягоди в Англия...
              Тва, въпреки брехита, ели заради него ???
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Ще те посъветвам следното:
                Не се захващай с това вероятността да изкараш пари е нулева. Ако все пак решиш да не ме послушаш, търси източници в които са направени бектестове и стратегиите са спечелили пари последните 5 и повече години. Ако имаш добри знания по програмиране и си безумно упорит имаш шанс да изкараш някой лев (ако е така ми се обади). Не се доверявай на вълни и индикатори. Всичко което твърдят са празни приказки, освен ако не е подкрепено с факти и стейтмънт. Искай да видиш брой сделки. % загубени % спечелени. Дроудаун и т.н. Нещо подобно http://www.myfxbook.com/files/GoldBull_Pro/REAL.PNG
                Всичко друго е прах в очите. В момента ти препоръчвам да заложиш на грид системи и игра срещу тренда (поне при €/$), това няма да работи вечно, но за сега и следващите 10-20 месеца може би ще е добра тактика. Ако си мислиш че ще направиш 500 лв. милион за 1 година по-добре иди бери ягоди в Англия. В общи линий възвращаемостта спрямо риска е много неизгодна в момента.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
                  А ако ви е негативно мнението можете ли да посочите добър източник за информация под формата на книги или обучения за начинаещи на български, тук в България? И защо точно сте негативно настроен към книгите му?
                  аз не го познавам за да имам мнение. ако действително става въпрос за онзи сценарист от шоуто на слави, дори бих казал, че е много забавен и остроумен. Но не съм го гледал скоро по телевизията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
                    А ако ви е негативно мнението можете ли да посочите добър източник за информация под формата на книги или обучения за начинаещи на български, тук в България? И защо точно сте негативно настроен към книгите му?
                    google/amazon: FX Books

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                      не го познавам, този не работеше ли в шоуто на слави

                      А ако ви е негативно мнението можете ли да посочите добър източник за информация под формата на книги или обучения за начинаещи на български, тук в България? И защо точно сте негативно настроен към книгите му?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Според мен, е сериозен човек, чието мнение относно форехът си струва да се чуе...
                        не го познавам, този не работеше ли в шоуто на слави

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
                          Здравейте,

                          Прохождащ трейдър съм. Искам да попитам какво е вашето мнение за г-н Светлин Минев и дали може да се вярва на неговите книги и дали са качествени, дали ще ми помогне за да започна да търгувам на ФОРЕКС.
                          Според мен, е сериозен човек, чието мнение относно форехът си струва да се чуе...
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Светлин Минев

                            Здравейте,

                            Прохождащ трейдър съм. Искам да попитам какво е вашето мнение за г-н Светлин Минев и дали може да се вярва на неговите книги и дали са качествени, дали ще ми помогне за да започна да търгувам на ФОРЕКС.
                          Working...
                          X