IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светлин Минев

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Даа,,,, взех си книгата и я прочетох, за съжаление останах разочарован, както и очаквах. Има много обща информация, но нищо, което да се използва в трейдинга. Но със сигурност си обогатих общата култура сериозно, така че си заслужава 15тте лева, колеги както и вие казахте. Може да научиш някой интересни факти за пазарите, просто не очаквайте нищо практически насочено.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
      Сигурно сте приятели с г-н Светлин Минев и това няма лошо. Не съм за 14лв разбира се, но въпроса е принципен, защото 1000 като мене като дадат по 14лв и някой прави лесни пари с един превод, а ние които се доверим на тази книга ще загубим много по 14лв, докато разберем, че тя всъщност е просто празни думи и неща, които ги има в интернет.
      Ако е така по същата логика кво всички реват за увеличението на винетките някви си 30-40лв и то за цяла година- смешна работа.
      Както казах въпроса е принципен, и повярвайте ми едно е да прочетеш една книга, друго е да се обучиш при хора, които по цял ден това правят да търгуват на финансовите пазари.
      И последно пояснение, не казвам, че 100% това са преводи или не са преводи, а питам хора, които са прочели книгата какво е мнението им, и самият г-н Минев, който е активен в темата, като човек, който пише книги за търговия да покаже резултатите си.


      И тези гениални супер трейдъри тебе чакат да им виснеш в офиса и да те обучават.
      Не за друго, а те щото са много печеливши и си нямат по-приятни занимания от някъв прохождащ трейдър мераклия.

      п.с. Абе ти да не си някоя супер яка, супер дашна мадама??? Тогава ги разбирам успешните трейдъри-лектори. Бартерче.

      Коментар


      • Довечера в Boom and Bust индивидуалният трейдър Светлин Минев ще представи новата си книга "Следвайте големите пари (на Форекс пазара)"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
          Както казах въпроса е принципен, и повярвайте ми едно е да прочетеш една книга, друго е да се обучиш при хора, които по цял ден това правят да търгуват на финансовите пазари.
          бих бил благодарен ако споделиш при кои велики трейдъри си се обучавал...
          Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
          И последно пояснение, не казвам, че 100% това са преводи или не са преводи, а питам хора, които са прочели книгата какво е мнението им, и самият г-н Минев, който е активен в темата, като човек, който пише книги за търговия да покаже резултатите си.
          както и друг колега сподели , ако беше си я купил и прочел , нямаше да загубиш толкова време в глупаво заяждане , с което доказа само един принцип - изгаря те мисълта ,че някой пише и продава книги , а ти даже те е страх да си ги купиш

          Коментар


          • Аз смятам че цялата тема е създадена, за да опетни името на Светлин. Може би поради причината написана долу на английски

            "A concern troll is a person who participates in a debate posing as an actual or potential ally who simply has some concerns they need answered before they will ally themselves with a cause. In reality they are a critic. "

            http://www.urbandictionary.com/defin...oncern%20troll
            Last edited by sagitarius_d; 22.07.2016, 22:19.
            http://www.dividendgrowthinvestor.com/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Svetlin Разгледай мнение
              И аз вече си задавам този въпрос.
              Абе пиши си щом ти доставя удоволствие

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Светлине, а ти защо пишеш книги, след като няма файда? За спорта ли? Не се заяждам просто ми е интересно аз така или иначе не се занимавам с форекс
                И аз вече си задавам този въпрос.

                Коментар


                • Светлине, а ти защо пишеш книги, след като няма файда? За спорта ли? Не се заяждам, а ми е интересно
                  Last edited by SOFIX; 22.07.2016, 18:47.

                  Коментар


                  • Аз ще си я купя, както съм си купувал и другите книги на Минев.
                    Нека пък да има малко реклама - мисля, че си заслужава!

                    Коментар


                    • Темата не е реклама.Купих си книгата и останах доволен.Светлин е споделил част от своят опит което е ценно.А пътищата които ще видиш след като прочетеш книгата ще направиш повече пари от публикуването на книгата--разбира се този който може да чете ще направи пари--
                      http://avtokurs.alle.bg

                      Коментар


                      • Затворете тази тема! Стига реклама! От тази тема няма смисъл и "повдигането" и е най-обикновена реклама!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
                          Сигурно сте приятели с г-н Светлин Минев и това няма лошо. Не съм за 14лв разбира се, но въпроса е принципен, защото 1000 като мене като дадат по 14лв и някой прави лесни пари с един превод, а ние които се доверим на тази книга ще загубим много по 14лв, докато разберем, че тя всъщност е просто празни думи и неща, които ги има в интернет.
                          Ако е така по същата логика кво всички реват за увеличението на винетките някви си 30-40лв и то за цяла година- смешна работа.
                          Както казах въпроса е принципен, и повярвайте ми едно е да прочетеш една книга, друго е да се обучиш при хора, които по цял ден това правят да търгуват на финансовите пазари.
                          И последно пояснение, не казвам, че 100% това са преводи или не са преводи, а питам хора, които са прочели книгата какво е мнението им, и самият г-н Минев, който е активен в темата, като човек, който пише книги за търговия да покаже резултатите си.
                          Ти имаш ли идея колко % взема един автор? По-малко е от половината на половината. Ако разбереш какви са печалбите от писане на книги, няма да ги купуваш, защото авторът е луд да си губи времето с писане. За превеждането няма да коментирам, защото са някакви смешни клишета. Не съм конкуренция на гуруто ти, защото правя обучения много рядко. Няма смисъл от тази тема.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
                            Сигурно сте приятели с г-н Светлин Минев и това няма лошо. Не съм за 14лв разбира се, но въпроса е принципен, защото 1000 като мене като дадат по 14лв и някой прави лесни пари с един превод, а ние които се доверим на тази книга ще загубим много по 14лв, докато разберем, че тя всъщност е просто празни думи и неща, които ги има в интернет.
                            Ако е така по същата логика кво всички реват за увеличението на винетките някви си 30-40лв и то за цяла година- смешна работа.
                            Както казах въпроса е принципен, и повярвайте ми едно е да прочетеш една книга, друго е да се обучиш при хора, които по цял ден това правят да търгуват на финансовите пазари.
                            И последно пояснение, не казвам, че 100% това са преводи или не са преводи, а питам хора, които са прочели книгата какво е мнението им, и самият г-н Минев, който е активен в темата, като човек, който пише книги за търговия да покаже резултатите си.
                            Прочиташ и след това благодарение на изградената
                            аналитичност и експериза преценяш кое какво е!!!
                            Та може и да може, а може ли с 14 по 1000 некои много богат
                            да стане, пЪ ние да се минем??!!!!?!!!!
                            ПАРИТЕТНОТО 1,00000 ела здравей !!!:):):):):):):)

                            Коментар


                            • До автора на темата:

                              Приятелю,използвай всичко това което ти се говоти тук,за да намериш твоя начин на търговия.

                              Книтите на Минев,са минимум основата, която трябва да имаш.

                              П.С. -попитай твоите ментори и учители-защо се занимават с преподаване,а не с правене на пари на борсата?
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
                                Сигурно сте приятели с г-н Светлин Минев и това няма лошо. Не съм за 14лв разбира се, но въпроса е принципен, защото 1000 като мене като дадат по 14лв и някой прави лесни пари с един превод, а ние които се доверим на тази книга ще загубим много по 14лв, докато разберем, че тя всъщност е просто празни думи и неща, които ги има в интернет.
                                Ако е така по същата логика кво всички реват за увеличението на винетките някви си 30-40лв и то за цяла година- смешна работа.
                                Както казах въпроса е принципен, и повярвайте ми едно е да прочетеш една книга, друго е да се обучиш при хора, които по цял ден това правят да търгуват на финансовите пазари.
                                И последно пояснение, не казвам, че 100% това са преводи или не са преводи, а питам хора, които са прочели книгата какво е мнението им, и самият г-н Минев, който е активен в темата, като човек, който пише книги за търговия да покаже резултатите си.
                                Доста време чета постовете на автора на темата за това колко "съмнително добър" е Светлин Минев и какви са неговите резултати. Нека да ти уточня едно нещо младежо, ако мислиш, че с една книга или с един курс ще станеш трейдър - много се лъжеш. Много книги ще трябва да изчетеш, много материали от интернет, а и много курсове.Не е въпроса в обема знания, а да намериш базовите знания и твоя модел на работа, не да копираш чужд. Във всички обучения ще виждаш принципни модели, инструменти, схеми за работа, но застанеш ли пред екрана ще си повластен и на собствените нагласи и темперамент. Така че, за да излезнеш на едно приемливо и устойчиво ниво ти трябва и книгата на Св. Минев. Заслужава си- чел съм я и продължавам да препрочитам. Най-малкото кажи БЛАГОДАРЯ, че има автори като него и книги, които да те пазят.
                                Лесни пари няма и да отричаш книга - книги, които не си чел - много претенциозно.
                                УСПЕХ

                                Коментар

                                Working...
                                X