IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светлин Минев

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    Kak мога да си купя книгата . колко страници е и колко струва
    коя книга (щот са неколко.. )?
    инак, сиген съм, че при правилно формулиран въпрос чичо Гошо ще те упъти точно..
    малок дзжокер - издателство Цеела..
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Kak мога да си купя книгата . колко страници е и колко струва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
        Не ми е ясно защо ме нападате? Аз съм начинаещ и както всеки един начинаещ влизам да събера мнения за неща, които ме касаят и интересуват. Аз събирам мнения за г-н Светлин Минев да попитам дали е измамник или реален трейдър. Щом се крият резултатите и ме нападат някакви хора, като питам съвсем адекватни и актуални въпроси, излиза, че наистина е фейк и просто преведени книжки от амазон, с цялото ми уважение към г-н Минев няма как да се доверя на професионализма му. Първо не показвате професионализма си като трейдър, понеже криете резултатите си и второ не показвате професионализъм като продавач и автор на книги, като казвате "който иска да купува".
        Все пак за мен беше полезна темата, понеже се насочих към професионални курсове от хора, които не крият резултатите си.
        Искам да уточня за разлика от всички, които ме нападнаха аз не нападам никой просто си изказвам мнението понеже именно за това е форум и това е целта му.
        Сега остана да кажеш кои са правилните трейдъри. За амазон си прав, но посоката е обратната.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
          Не ми е ясно защо ме нападате? Аз съм начинаещ и както всеки един начинаещ влизам да събера мнения за неща, които ме касаят и интересуват. Аз събирам мнения за г-н Светлин Минев да попитам дали е измамник или реален трейдър. Щом се крият резултатите и ме нападат някакви хора, като питам съвсем адекватни и актуални въпроси, излиза, че наистина е фейк и просто преведени книжки от амазон, с цялото ми уважение към г-н Минев няма как да се доверя на професионализма му. Първо не показвате професионализма си като трейдър, понеже криете резултатите си и второ не показвате професионализъм като продавач и автор на книги, като казвате "който иска да купува".
          Все пак за мен беше полезна темата, понеже се насочих към професионални курсове от хора, които не крият резултатите си.
          Искам да уточня за разлика от всички, които ме нападнаха аз не нападам никой просто си изказвам мнението понеже именно за това е форум и това е целта му.
          Ами по-принцип не пиша отдавна във форума...ама днес ми е дошла музата малко..

          Първо, по-добре да прочетеш 10-20 книга преди да ходиш на такива курсове.

          Второ, тези "реални" резултати виждал ли си ги или са ти ги казали? на какъв капитал е това? има ли други резултати, които не си виждал?

          Последно, човека отговаря във форума, а ти индиректно го наричаш потенциален измамник.. вероятно не му е приятно - по-добре попитай някой има ри подобрения в трейдинг от книгата и в каква насока..

          Не е толкова да питането, а за тона на въпроса...когато той е негативен, привличаш негативни отговори. Не знам какво е мотивацията в светлин да напише тази книга, но си съмнявам да е очаквал или да очаква да забогатее от това..

          Успех!

          Коментар


          • Не ми е ясно защо ме нападате? Аз съм начинаещ и както всеки един начинаещ влизам да събера мнения за неща, които ме касаят и интересуват. Аз събирам мнения за г-н Светлин Минев да попитам дали е измамник или реален трейдър. Щом се крият резултатите и ме нападат някакви хора, като питам съвсем адекватни и актуални въпроси, излиза, че наистина е фейк и просто преведени книжки от амазон, с цялото ми уважение към г-н Минев няма как да се доверя на професионализма му. Първо не показвате професионализма си като трейдър, понеже криете резултатите си и второ не показвате професионализъм като продавач и автор на книги, като казвате "който иска да купува".
            Все пак за мен беше полезна темата, понеже се насочих към професионални курсове от хора, които не крият резултатите си.
            Искам да уточня за разлика от всички, които ме нападнаха аз не нападам никой просто си изказвам мнението понеже именно за това е форум и това е целта му.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
              Здравей, разбирам, че няма да ми помогне, но нали идеята ти е да споделиш опита си и да помогнеш, ако цвлта ти не е комерсиална, т.е. да продаваш книгата, то споделянето на успехите си би било много мотивиращо за младите трейдъри. Предполагам, че като единствен автор пишещна български за форекс, всеки един начинаещ започва с вашите книги и вътрешно се съмнява дали това е така ,истина ли е и дали това са твои прозрения или просто преводи и не е пълноценна книгата като не е подплътена с факти. Така че знам че няма да помогнат вашите резултати на моята търговия,бно биха подействали много мотивиращо ани биха изчистили името ви, понеже все от повече хора чувам "остави го той превежда книги от амазон" . Благодаря предварително.
              Риба,
              Не моа те рАзбера...
              Отвараш тема.
              Питаш.
              Получааш некакви оДоговори.
              Дори чойекът за когот питаш се намира и ти удговаря.
              Ама ся, що книгата се продаа, ами не се подаряа... ???
              Ама сигурно ле е, че се печели ???
              Ама некои друге хора казват, че не е чак толко сигурно...
              Аре ся...
              Човекот си трейдва и като секи друг, пичели и губи.. ФХ налЕ...
              С времето понатрупал опит и самочуствие (най-малкото, НЕ Е ФАЛИРАЛ), систематизирал, нъписъл и ездал книжка.. ( яз също съм я придобил и чел .. къде разбрал, къде не толко.. секиму своето..)
              Ного ясно, че НЕ Е измислил сам топлата вода и трейдинга, като таков...
              Ного ясно, че ще има заемка, превот и картинка от некъде свалена...
              И ???
              Като не щаш, не си кОпувай преведеното и открий своята правда за ФХ-а... Ама пусто празното писане НИКОМУ ненужно Е ...
              дА..
              Успешен ден...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
                Здравей, разбирам, че няма да ми помогне, но нали идеята ти е да споделиш опита си и да помогнеш, ако цвлта ти не е комерсиална, т.е. да продаваш книгата, то споделянето на успехите си би било много мотивиращо за младите трейдъри. Предполагам, че като единствен автор пишещна български за форекс, всеки един начинаещ започва с вашите книги и вътрешно се съмнява дали това е така ,истина ли е и дали това са твои прозрения или просто преводи и не е пълноценна книгата като не е подплътена с факти. Така че знам че няма да помогнат вашите резултати на моята търговия,бно биха подействали много мотивиращо ани биха изчистили името ви, понеже все от повече хора чувам "остави го той превежда книги от амазон" . Благодаря предварително.
                Очевидно си създал профила си тук за да започнеш тази тема, продължавай да си пишеш и да си отговаряш. Както вече писах няколко пъти, който иска да купува книгата, който не иска да прави нещо друго. А това за Амазон дори няма нужда от коментар.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Svetlin Разгледай мнение
                  Търгуването е строго индивидуална дейност и резултатите на друг не вършат никаква работа. Знам, че ще приемеш това като измъкване, но не е мой проблем. Отново казвам, че който има някакви съмнения, да не купува книгата.
                  Здравей, разбирам, че няма да ми помогне, но нали идеята ти е да споделиш опита си и да помогнеш, ако цвлта ти не е комерсиална, т.е. да продаваш книгата, то споделянето на успехите си би било много мотивиращо за младите трейдъри. Предполагам, че като единствен автор пишещна български за форекс, всеки един начинаещ започва с вашите книги и вътрешно се съмнява дали това е така ,истина ли е и дали това са твои прозрения или просто преводи и не е пълноценна книгата като не е подплътена с факти. Така че знам че няма да помогнат вашите резултати на моята търговия,бно биха подействали много мотивиращо ани биха изчистили името ви, понеже все от повече хора чувам "остави го той превежда книги от амазон" . Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Svetlin Разгледай мнение
                    Търгуването е строго индивидуална дейност и резултатите на друг не вършат никаква работа. Знам, че ще приемеш това като измъкване, но не е мой проблем. Отново казвам, че който има някакви съмнения, да не купува книгата.
                    Отдавна не пиша във форума, но се зачитам - да се подсещам кой-къде-кое-как ...
                    Не се въздържах в случая и ще отбележа, че това е отличен съвет и без съмнения/колебания подкрепям! Така остават дребни, но гарантирани пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
                      Здравейте, а може ли да покажете ваши резултати, за да няма съмнения в никой, особено в нас начинаещите, които според мен сме и ваши основни клиенти.
                      Търгуването е строго индивидуална дейност и резултатите на друг не вършат никаква работа. Знам, че ще приемеш това като измъкване, но не е мой проблем. Отново казвам, че който има някакви съмнения, да не купува книгата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Svetlin Разгледай мнение
                        Няма как да се печели от книги за трейдинг в България. Просто няма пазар. В книгата може да се сподели опит. След това си трябва бачкане.
                        Здравейте, а може ли да покажете ваши резултати, за да няма съмнения в никой, особено в нас начинаещите, които според мен сме и ваши основни клиенти.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от skeptika


                          и Все пак ги Продавате ?!?!

                          постът ми не беше към Вас..отговорих на новия колега....но Щом реагирате....Реплика !!

                          всички минаваме по една и съща пътека....първо четем "Пророците" , ахкаме , възторгваме....докато Изохкаме здраво....
                          после разбираме , че "Пророците " с това си изкарват хляба...с писане на книги , учебници..

                          семинари в т.ч...http://www.dnevnik.bg/analizi/2015/0...ski_standarti/

                          както се казва в линка....докато има овце с нисък стандарт..ще има и продавачи на рецепти за правене на пари ...няма лошо
                          Има книги, които са само за продаване. Обикновено обясняват как всички стават милионери и тн. В тази съм споделил опит. Който иска може да го ползва. Не е сериозно да се предлага безплатна книга за трейдинг

                          Коментар


                          • Няма как да се печели от книги за трейдинг в България. Просто няма пазар. В книгата може да се сподели опит. След това си трябва бачкане.

                            Коментар


                            • колега ,мисля че не е редно да даваме персонални оценки

                              Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
                              Т.е. Светлин Минев е нищо повече от преводач на книги от амазон, или поне писател, но не и трейдър?
                              светлин никого не е накарал насила да купи книгата му..въпрос на избор..

                              най - добрата книга за Трейдинг е тази , която Сами сме написали... защото няма кого да псуваме за неуспехите си

                              а е и най-Скъпата книга
                              .
                              .
                              .

                              Коментар


                              • Тази книга е за четене, а не за продаване. В България няма как да се печели от писане на книги, особено за трейдинг. Който има съмнения, просто да не купува книгата.

                                Коментар

                                Working...
                                X