IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обръщайте паундите и доларите в Лева, не губете време и пари!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Виждам че никой не се опитва дори и да обори анализа ми.
    Моля някой ако има различна гледна точка за Паунда и Долара да ги сподели сега.
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stanis Разгледай мнение
      Това определено ми оправи деня, от отдавна не се бях смял така.
      И не само ти
      За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

      Коментар


      • Това определено ми оправи деня, от отдавна не се бях смял така.

        Коментар


        • Я, дошло е значи време да се купуват паунди. А аз си мислех да поизчакам малко

          Коментар


          • Лева е много надценен,един хубав ден и на него ще му ударят сътъра.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
              Приятел и колеги, преди 5-6 години ви посъветвах така, много хора ми се изсмяха.
              Сега ще ви обясня и защо се сриват тези национални валути, както очаквам и Еврото до три години да се срине окончателно.
              Просто централните банките печатят пари без покритие и е естествено тези пари да губят стойност и да се обезценяват. Съответно стоките стават все по скъпи а парите губят стойност!
              Държави като България които не печатят пари, винаги ще имат предвидима, силна и стабилна валута. Така че обръщайте докато е време!
              Не чакайте Паунда да стане лев, ще дойде ден децата ви ще ви обвиняват в глупост, когато не можете вече да си плащате ипотеките на къщите в клетата чужбина!
              Моля, предупредете близки и приятели ако мислите че логиката ми е безпогрешна, а знам че знаете че е така.
              Снимката символизира банкерският елит който инжектира с отрова паунда.
              Изготвил анализа. Д-р Черкезов
              Докторе, нали беше свързан с Швеция? Като как ще се представят свободните викингски валути и ще се отвърже ли даткрона от еврото?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                Ако приемем че Австралия е пряко свързана с Англия като бивша колония, съм почти на 1000% сигурен че и те печатят пари. Моля не ме питайте за Рубли защото и руснаците печатят!
                Австралийският долар не е свързан с лирата и еврпейската икономика, по-скоро ще бъде убежище, въпреки проблемите на китайската и японска икономики.
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                  Ако приемем че Австралия е пряко свързана с Англия като бивша колония, съм почти на 1000% сигурен че и те печатят пари. Моля не ме питайте за Рубли защото и руснаците печатят!
                  Докторе, и верно помоли, ама не мога да се удържа да не попитам за рублите?
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Ако приемем че Австралия е пряко свързана с Англия като бивша колония, съм почти на 1000% сигурен че и те печатят пари. Моля не ме питайте за Рубли защото и руснаците печатят!
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                      Приятел и колеги, преди 5-6 години ви посъветвах така, много хора ми се изсмяха.
                      Сега ще ви обясня и защо се сриват тези национални валути, както очаквам и Еврото до три години да се срине окончателно.
                      Просто централните банките печатят пари без покритие и е естествено тези пари да губят стойност и да се обезценяват. Съответно стоките стават все по скъпи а парите губят стойност!
                      Държави като България които не печатят пари, винаги ще имат предвидима, силна и стабилна валута. Така че обръщайте докато е време!
                      Не чакайте Паунда да стане лев, ще дойде ден децата ви ще ви обвиняват в глупост, когато не можете вече да си плащате ипотеките на къщите в клетата чужбина!
                      Моля, предупредете близки и приятели ако мислите че логиката ми е безпогрешна, а знам че знаете че е така.
                      Снимката символизира банкерският елит който инжектира с отрова паунда.
                      Изготвил анализа. Д-р Черкезов
                      А не може ли в австралийски долари? Сериозно питам.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Обръщайте паундите и доларите в Лева, не губете време и пари!

                        Приятел и колеги, преди 5-6 години ви посъветвах така, много хора ми се изсмяха.
                        Сега ще ви обясня и защо се сриват тези национални валути, както очаквам и Еврото до три години да се срине окончателно.
                        Просто централните банките печатят пари без покритие и е естествено тези пари да губят стойност и да се обезценяват. Съответно стоките стават все по скъпи а парите губят стойност!
                        Държави като България които не печатят пари, винаги ще имат предвидима, силна и стабилна валута. Така че обръщайте докато е време!
                        Не чакайте Паунда да стане лев, ще дойде ден децата ви ще ви обвиняват в глупост, когато не можете вече да си плащате ипотеките на къщите в клетата чужбина!
                        Моля, предупредете близки и приятели ако мислите че логиката ми е безпогрешна, а знам че знаете че е така.
                        Снимката символизира банкерският елит който инжектира с отрова паунда.
                        Изготвил анализа. Д-р Черкезов
                        Attached Files
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.
                      Working...
                      X