IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обръщайте паундите и доларите в Лева, не губете време и пари!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След като всички ще печатат, значи няма смисъл да си губим времето.

    Коментар


    • Прочетох го мнението на г-н разбирача Черкезов. Че то в него няма грам логика, той пише, ако и вие сте съгласни с моята "безпогрешна логика".
      Тук нещо мирише. Ама много. И е редно да се спомене в темата.
      Икономически - откакто мина референдумът паунда падна с 20 стотинки за лира. И той 2-3 дни след събитията пише да сме купували. В такъв случай ми идва наум, че умишлено кара хората, които не обичат да мислят, но търсят лесен начин за печелене на бари. Друг въпрос е кой ще има пари, които ще инвестира без да се замисли в какво.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
        Куку, май инжекцията са ти я боднали на теб не на паунда.
        Апчетата Пина ли ги тая сутрин
        пропущил ги е
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
          Швейцарският си е остров на покойствието:-)

          Обаче да не се върне на сцената френският....франк
          че то някои френски франкове не са слизАли от сцената последните 200 години

          напольон с венец, без венец, мариана.... твърда конвертируема валута

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Докторе, и верно помоли, ама не мога да се удържа да не попитам за рублите?
            Абе ти там мАжи там филията с мас и нагъвай, да ти плющят ушите. Рашката рубъли на гладни не давала, казват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
              хем еврото щяло да се срине,хем лева оставал стабилен.баси как става това при фиксиран курс. единствения начин е да се развърже курса
              - Виж, човекът ти дума за висши неща а ти, току плескаш нещата с разни битовизЪми. ма нидей т'ка, пор фавор. Само, такова, и нас на зачуди.

              Коментар


              • Обръщайте паундите и доларите в Лева, не губете време и пари!
                Батэ дохтурэ, мен ма едно друго чуди: Как се въди "безпогрешна логика" у чиляк, дето не е научил за толкова години собствения си език? Оти не им рече да обръщат у дЕсна, 'ми са 'злагаш? А?
                Прочее, нали са почнали да ни натискат да сменяме левчетата с евро...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                  Виждам че никой не се опитва дори и да обори анализа ми.
                  Моля някой ако има различна гледна точка за Паунда и Долара да ги сподели сега.
                  Без да съм груб, искам да ти кажа че това е по скоро цитат от „Махлемски” разговор отколкото анализ или даже съждение. Ако толкова искаш да напсуваш банкерите, политиците и т.н. няма нужда да пишеш „нещо” което провокира тотално объркване в читателя.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от OldMan Разгледай мнение
                    А за франка никой нищо не казва ?
                    Швейцарският си е остров на покойствието:-)

                    Обаче да не се върне на сцената френският....франк
                    Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                    Коментар


                    • А за франка никой нищо не казва ?
                      ________________________________________
                      без паника

                      Коментар


                      • хем еврото щяло да се срине,хем лева оставал стабилен.баси как става това при фиксиран курс. единствения начин е да се развърже курса

                        Коментар


                        • трагедия

                          Коментар


                          • От както загубих много пари не съм играл на Форекс, и съм забравил техническият анализ. Някой може ли да каже дали ще има корекция на Паунда близките 12 месеца?!?!?!
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                              Приятел и колеги, преди 5-6 години ви посъветвах така, много хора ми се изсмяха.
                              Сега ще ви обясня и защо се сриват тези национални валути, както очаквам и Еврото до три години да се срине окончателно.
                              Просто централните банките печатят пари без покритие и е естествено тези пари да губят стойност и да се обезценяват. Съответно стоките стават все по скъпи а парите губят стойност!
                              Държави като България които не печатят пари, винаги ще имат предвидима, силна и стабилна валута. Така че обръщайте докато е време!
                              Не чакайте Паунда да стане лев, ще дойде ден децата ви ще ви обвиняват в глупост, когато не можете вече да си плащате ипотеките на къщите в клетата чужбина!
                              Моля, предупредете близки и приятели ако мислите че логиката ми е безпогрешна, а знам че знаете че е така.
                              Снимката символизира банкерският елит който инжектира с отрова паунда.
                              Изготвил анализа. Д-р Черкезов
                              Куку, май инжекцията са ти я боднали на теб не на паунда.
                              Апчетата Пина ли ги тая сутрин

                              Коментар


                              • Черкезов, какво стана с твоята пирамида- излезе ли сух.Меко успя ли да си купи кола
                                Ти си доктор- не се занимавай с неща, които не разбираш- само ще губиш

                                Коментар

                                Working...
                                X