IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обръщайте паундите и доларите в Лева, не губете време и пари!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе то пари да има, обръщането лесно

    Коментар


    • Долара ще си стои чуден до края на годината, ако не и до края на Q1 на 2107. Каква е логиката да обръщам в левове, когато ценните метали са в долари, а тяхната цена продължава да не иска дори да поглежда ниските resist нива.

      Докато петрола е стабилен на сегашните нива и златото е над 1250, долара ще е топ (предвид цялостната ситуация на пазарите). Даже бих хеджирал в ценни метали едни 10% и пак ще съм далеч по-напред от алтернативата в лева.
      Дупката е от твоята страна на лодката! - Simon Baker

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tutankhamon Разгледай мнение
        Коя е "Лева" и с какво се яде?

        Левове е искал да каже, ама..

        Коментар


        • Обръщайте паундите и доларите в Лева, не губете време и пари!
          Коя е "Лева" и с какво се яде?
          The Mumy is alive, do not care about it !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fxshark Разгледай мнение
            Какво мислите, дали не е време за един дългосрочен short на паунда? Тепърва предстоят интересни неща, т.е. ако не знаеш как да обмениш паундите си, поне ги вкарай в един търговски акаунт и ги шортвай, какво мислите, дали не е подходящо?
            А не е ли обратното на подходящото ?!?! ))))))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Какво мислите, дали не е време за един дългосрочен short на паунда? Тепърва предстоят интересни неща, т.е. ако не знаеш как да обмениш паундите си, поне ги вкарай в един търговски акаунт и ги шортвай, какво мислите, дали не е подходящо?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от newbie Разгледай мнение
                Дайте някакъв професионален съвет на хората които живеят в Англия и спестяваията им са в паунди в какво да обръщат парите си, че след очертаващото се излизане на УК от ЕС след 2 години прогнозите са паунда сериозно да се срине и ще загубим сериозен % от спестяванията си. На стенд бай ли да стоим или да обръщаме в злато или друга валута? Ама сериозно, без глупости.
                Да си стоят там, щото със сигурност там ще са по-добре от тук ! Аз още съжалявам, че се върнах от САЩ... Сега и да искам, там не мога да се върна..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  Kaто си дойдат в България ще създадат свои фирми и бизнес и ще работят за себе си и за Родината си.Търси съвет дадох.И запомни от мен Бог не обича тарикатите.Пиша това не за да се заяждам или пък да те обиждам а защото така мисля.Една по умна жена от мен отдавна е предупредила кажете на близките си да се върнат щото после и да искат няма да могат.Предстоят много интересни времена и събития.Но ти си решаваш.парите не са най важното нещо в живота.
                  Едно наистина обективно мнение с което съм съгласен.Ако сте добре образовани и живеете в UK и имате добре платена работа защо се притеснявате за курса на паунда.Нали си живеете там и там си харчите парите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от newbie Разгледай мнение
                    Ахаа...И като се върнат в България какво да правят? Да работят за 400 лв. на месец? Или докато ме е нямало са дигнали заплатите на платените роби на 500 лв. месечно?
                    Kaто си дойдат в България ще създадат свои фирми и бизнес и ще работят за себе си и за Родината си.Търси съвет дадох.И запомни от мен Бог не обича тарикатите.Пиша това не за да се заяждам или пък да те обиждам а защото така мисля.Една по умна жена от мен отдавна е предупредила кажете на близките си да се върнат щото после и да искат няма да могат.Предстоят много интересни времена и събития.Но ти си решаваш.парите не са най важното нещо в живота.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Да си стягат куфарите и да се прибират в България а лирите да обърнат в левове
                      Ахаа...И като се върнат в България какво да правят? Да работят за 400 лв. на месец? Или докато ме е нямало са дигнали заплатите на платените роби на 500 лв. месечно?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от newbie Разгледай мнение
                        Дайте някакъв професионален съвет на хората които живеят в Англия и спестяваията им са в паунди в какво да обръщат парите си, че след очертаващото се излизане на УК от ЕС след 2 години прогнозите са паунда сериозно да се срине и ще загубим сериозен % от спестяванията си. На стенд бай ли да стоим или да обръщаме в злато или друга валута? Ама сериозно, без глупости.
                        Да си стягат куфарите и да се прибират в България а лирите да обърнат в левове

                        Коментар


                        • За професионален съвет си търси ясновидец, който може да предсказва бъдещето. Обикновен човек как да знае какво ще стане след месец или след година?
                          И за какво чакахте до сега, а не си обменихте лирите декември месец, когато курса беше скочил около 2,80 лева? Сега курсът на лирата вече се срина.

                          Аз очаквам в дългосрочен план английската лира да се изравни с еврото. Това е мое предположение и не ангажирам никого с него.
                          В момента курсът на еврото спрямо долар/паунд е нисък, ако през следващата година еврото си повиши стойността, очаквам курса на паунда да слезе до 1,98 - 2,08 лева.
                          Ако евентуално това се случи, мисля да си обменя левовете в английски лири със спекулативна цел.
                          Но дали нещата ще се развият точно така, никой не може да предвиди или да гарантира. Това са само предположения, дали ще се осъществят никой не знае.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Дайте някакъв професионален съвет на хората които живеят в Англия и спестяваията им са в паунди в какво да обръщат парите си, че след очертаващото се излизане на УК от ЕС след 2 години прогнозите са паунда сериозно да се срине и ще загубим сериозен % от спестяванията си. На стенд бай ли да стоим или да обръщаме в злато или друга валута? Ама сериозно, без глупости.

                            Коментар


                            • я виж ти, доктора е загубил самообладание ли???
                              Как може бе докторе, та ти изтърва бемветата и хеликоптера, а сега си тръгнал да гониш лева!??
                              А смяташ ли, че не растат задълженията на данъкоплатеца с постоянно растящия (екстремно спрямо минали години) външен дълг!?? Докторе, не са малко факторите, определящи курса на лева и не се обясняват толкова лесно нали, затова нека да обобщим - ако се чудиш как да си инвестираш останалите левчета - дали не е най-доброто ако ги обмениш срещу някои подходящи български акции ??? Мислиш че се маитапя ли ? - пак помисли докторе - досега всичките ти вложения не бяха ли разгромяващи, а по индукция не следва ли, че пак се набиваш в активи на избушване???? (сериозен повод за размисъл) Освен това виж къде са западните папири - на олл тайм хай, НА МАКСА докторе, а какво следва след макса - това го знае всяко хлапе, нали!!!?))). Сега къде сме ние докторе - на макса или на мина !?????? И при това с каква ликвидност, ами колко хиляди й трябват на бфб за да даде ръст от 20%???? Ех докторе, докторе.... ))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                                Австралийският долар не е свързан с лирата и еврпейската икономика, по-скоро ще бъде убежище, въпреки проблемите на китайската и японска икономики.
                                Канадски долар мисля, също добро убежище. Предстои търговско споразумение с ЕС. Но шарените валути са и доста волатилни. Може, но в неголеми количества.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X