IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиционен Фонд

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
    Пиши ако обичаш на чист Български език. Прегледай го за грешки, прочети моя поуст, в който попитах, защо ти е да получаваш моите анализи и с какво ще ни е полезно на мен и теб, може да отговориш тогава.
    Ако имаш адекватен отговор, защо да дам анализ ще го дам
    Твоят "поуст" си го шибне някъде и пусне някоя транзакция в реално време и с обосновка. Времето е ценно. Ако не мога да те свържа с един приятел адвокат за 600 евро на час и ще ти помогне да си направиш фонд в Гибралтар, кадето е много тънко...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
      Факт, без значение, кой трейдър е не може да пуска 100% печеливши сделки за съжаление, но така и никой не може да ми отговори, защо ми е да се доказвам пред вас, като аз нищо не искам от вас? Освен, че се консултирах за един юридически въпрос?
      Човек на твое място ще иска да се докаже ако има какво да доказва.

      Д-р Бъри започва като писач във подобен форум. Е, верно на английски е писал човека. И неговите писания ги забелязват истински топ трейдъри. Дават му много пари да управялва.

      Но ти не искаш да се докзваш. Не се доказвай тогава

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Какво значи жалка ирония, че ти с всеки пост се плашиш от някаква ирония!!! Само казах, че Доктор Черкезов правеше такива инвестиции и пари управляваше, знаеше стратегии. пазрни тенденции, беше знаещ и можещ човек и мисля че щеше да ти даде отговори, дори си спомних, че и той беше започнал на форекс. Пишеше във форума, Не знам как да се свържеш, опитах да дам насока и те насоча директно към извора на търсената информация
        Д-р Бъри също знае много по темата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
          Как слагаш щампа на човек, който не познаваш?
          Както ти ни обоснова като не знам кви треидари така и аз виж изложи се тотално тук 2 :3 те бъзикаме и това е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
            Факт, без значение, кой трейдър е не може да пуска 100% печеливши сделки за съжаление, но така и никой не може да ми отговори, защо ми е да се доказвам пред вас, като аз нищо не искам от вас? Освен, че се консултирах за един юридически въпрос?
            Защо да се доказваш пред нас, не искаме такова нещо
            Просто искахме да ти помогнем. Може и нас да направиш богати. Трябва да се помага на перспективни хора, да им се открива хоризонта, така ще могат да са в полза за повече хора. Всеки лев спечелен в държавата е принос за икономиката.
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
              Наздраве lobos
              Това е 100% точна прогноза наздраве

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Дет се вика дай нещо да го пуснем обратно
                Как слагаш щампа на човек, който не познаваш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                  Наздраве lobos
                  Не се сърди!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                    Факт, без значение, кой трейдър е не може да пуска 100% печеливши сделки за съжаление, но така и никой не може да ми отговори, защо ми е да се доказвам пред вас, като аз нищо не искам от вас? Освен, че се консултирах за един юридически въпрос?
                    Дет се вика дай нещо да го пуснем обратно

                    Коментар


                    • Наздраве lobos

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Дай поне един грешен да видим, не вярвам, че ако имаш много грешни ще си докарал до управление на чужд капитал. И доктор Черкезов имаше трудни попадения, никой не е застрахован
                        Факт, без значение, кой трейдър е не може да пуска 100% печеливши сделки за съжаление, но така и никой не може да ми отговори, защо ми е да се доказвам пред вас, като аз нищо не искам от вас? Освен, че се консултирах за един юридически въпрос?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                          Блажен си, ако мислиш, че трейдърите нямат грешни анализи Втори въпрос, но се опитай да го свържеш в смислено изречение без пунктоационни и правописни грешки - "ЗАЩО ТИ Е ДА ТИ ДОКАЖА, ЧЕ СЪМ ДОБЪР ТРЕЙДЪР?"
                          Ми има хора тук които дават прогнози и ги обосновават безплатно едва ли са нещо по малко от теб не виждам проблем като знаеш нещо да го споделиш или пазара е само за теб имаш целият кеш да купиш или продадеш всичко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                            Отговорите които правиш към всеки от нас: как сме се провалили, как сме губили пари, и какм не можем да излезем от село и т.н. говори за троята личност описва я напълно. Като съчетаеш негативизма към учасниците в съчетание със страха за анализи и прогнози говори че си въздух под налягане.
                            Пиши ако обичаш на чист Български език. Прегледай го за грешки, прочети моя поуст, в който попитах, защо ти е да получаваш моите анализи и с какво ще ни е полезно на мен и теб, може да отговориш тогава.
                            Ако имаш адекватен отговор, защо да дам анализ ще го дам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                              Блажен си, ако мислиш, че трейдърите нямат грешни анализи
                              Дай поне един грешен да видим, не вярвам, че ако имаш много грешни ще си докарал до управление на чужд капитал. И доктор Черкезов имаше трудни попадения, никой не е застрахован
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Отговорите които правиш към всеки от нас: как сме се провалили, как сме губили пари, и какм не можем да излезем от село и т.н. говори за троята личност описва я напълно. Като съчетаеш негативизма към учасниците в съчетание със страха за анализи и прогнози говори че си въздух под налягане.

                                Коментар

                                Working...
                                X