IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиционен Фонд

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
    как така топ реидар па анализа грешен
    Блажен си, ако мислиш, че трейдърите нямат грешни анализи Втори въпрос, но се опитай да го свържеш в смислено изречение без пунктоационни и правописни грешки - "ЗАЩО ТИ Е ДА ТИ ДОКАЖА, ЧЕ СЪМ ДОБЪР ТРЕЙДЪР?"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TopTrader
      Блажени са невежите. Наистина не разбираш какво ти казвам, нали? Какво от това ако ми е верен анализа или грешен? Това показателно ли е дали съм трейдър? И отново към основния въпрос, защо трябва да се доказвам пред банда провалили се личности ?
      как така топ реидар па анализа грешен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
        Lobos,
        Отговори ми моля те, кой от вас ме познава, че знаете че са минали много като мен ? )) Ох не мога да повярвам, голям смях.
        И все пак бих разбрал мнителността Ви, ако бях тук да ви убеждавам как търгувам и колко съм добър, влязъл съм в форума за да събера информация, надявайки се че тук ще открия специалисти.
        Дай няколко прогнози обоснови ги и това е.никой не ти завижда бъзикат те и това

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
          Самия факт че всячески отбягваш това да дадеш прогноза и анализ на нещо дори елементарно говори за това че те е страх да не се изложиш ако не стане. Все пак не си кой да е а си Top Trader ,а представяш ли си ако се изложиш, ще се наложи да си правиш нова регистрация.
          Дай ми една причина, защо да ти дам прогноза? Не ме е страх от прогнозата, интересно ми е това, по какъв начин помага на това аз да намеря информацията, която търся и как помага на теб като видимо изпатил си пишман участник на пазара?
          Вариантите са два- ако ми е верен анализа- ще кажеш то на късмет, ако е грешен ще кажеш видя ли ти си измамник. Само, че ако разбираше от пазари, щеше да знаеш, че шанса да познаеш посоката на пазара никога не е 100% дори и 80% не е ... така че ако поне малко разбираш от статистика - как този въпрос доказва колко съм добър, което пак не връща към основния въпрос, какво от това ако съм добър или не не съм тук да събирам инвестиции, а питам за информация
          Last edited by TopTrader; 28.05.2016, 21:40.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
            Просто много като теб са минали от този форум и това никой не се заяжда
            Lobos,
            Отговори ми моля те, кой от вас ме познава, че знаете че са минали много като мен ? )) Ох не мога да повярвам, голям смях.
            И все пак бих разбрал мнителността Ви, ако бях тук да ви убеждавам как търгувам и колко съм добър, влязъл съм в форума за да събера информация, надявайки се че тук ще открия специалисти.

            Коментар


            • Самия факт че всячески отбягваш това да дадеш прогноза и анализ на нещо дори елементарно говори за това че те е страх да не се изложиш ако не стане. Все пак не си кой да е а си Top Trader ,а представяш ли си ако се изложиш, ще се наложи да си правиш нова регистрация.

              Коментар


              • Мхм, тук в форума има сериозна свобода на словото, просто не мога да повярвам в какъв форум съм попаднал- СЕМ ако види как се трият мнения тука избирателно.... интересна ситуация се оформя, как случайно попаднах на такова местенце Я да видим има ли цензура, която не позволява свобода на словото в Investor.bg ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                  Защо, не приемеш, че може би някой прави пари на този пазар? Толкова е голямо егото ти? Толкова ли много си загубил, че не искаш да повярваш,ч е може би някой прави пари?
                  Просто много като теб са минали от този форум и това никой не се заяжда

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                    Наистина ли вярваш че някой се интересува от теб и от историйките ти,не виждаш ли че започват са се базикат с теб. С молба като не става пробвай със заплахи ултиматоми че ще ни лишиш от присъствието си та току виж получиш отговор.
                    Защо, не приемеш, че може би някой прави пари на този пазар? Толкова е голямо егото ти? Толкова ли много си загубил, че не искаш да повярваш,ч е може би някой прави пари?

                    Коментар


                    • Наистина ли вярваш че някой се интересува от теб и от историйките ти,не виждаш ли че започват са се базикат с теб. С молба като не става пробвай със заплахи ултиматоми че ще ни лишиш от присъствието си та току виж получиш отговор.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Какво значи жалка ирония, че ти с всеки пост се плашиш от някаква ирония!!! Само казах, че Доктор Черкезов правеше такива инвестиции и пари управляваше, знаеше стратегии. пазрни тенденции, беше знаещ и можещ човек и мисля че щеше да ти даде отговори, дори си спомних, че и той беше започнал на форекс. Пишеше във форума, незнам как да се свържеш, опитах да дам насока и те насоча директно към извора на търсената информация
                        Благодаря,
                        Не ме е страх, факта, че търгувам на пазар, който странно, но всеки го е страх и отрича
                        Просто превантивна мярка, защото рядко се появява реален пост тук в тази тема. Ако разбирам правилно, това е някакъв ник нейм на потребител Доктор Черкезов, така ли ?

                        Благодаря, за добрата информация, ще се радвам, ако ми помогнете още малко за да се свържа с въпросния господин.

                        Коментар


                        • Моля, за пореден път ако има интелигентни хора в този форум, нека отговарят по темата и ако неадекватните все още не могат да се примирят, че някой прави пари, пак ви казвам, не ми е цел да ви убеждавам дали правя пари или не , вярвайте в каквото искате, има конкретен въпрос и моля ви или се върнете от селото от, което сте или пишете по темата. Апък ако толкова ви се обсъжда моят трейдинг отворете нова тема кръстете я "Дали наистина прави пари TopTrader, или щом ние не сме успяли, то никой не би могъл" и обсъждайте там.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                            Здравейте,
                            Ако това не е поредната жалка ирония, бихте ли уточнили, за Д-р Черкезов, как мога да се свържа.
                            Благодаря предварително.
                            Какво значи жалка ирония, че ти с всеки пост се плашиш от някаква ирония!!! Само казах, че Доктор Черкезов правеше такива инвестиции и пари управляваше, знаеше стратегии. пазрни тенденции, беше знаещ и можещ човек и мисля че щеше да ти даде отговори, дори си спомних, че и той беше започнал на форекс. Пишеше във форума, Не знам как да се свържеш, опитах да дам насока и те насоча директно към извора на търсената информация
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Сямия факт че си тръгнал да търсиш отговори на въпросите си в някакъв форум говори за теб. Пробвай във форума на бг мама, там ще те вземат на сериозно. Хехе

                              Коментар


                              • Top treidare много злоба и негативизъм за човек който уж знае някаква перфектна стратегия. Ако наистина можеше знаеше и т.н щеше да се докажеш тука във форума В противен случай си ала бала въздух под налягане който избухва като го засегнат.
                                Ама то и с такова гръмко име си се кръстил направо си топ от дъ топ в мечтите си.

                                Коментар

                                Working...
                                X