IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиционен Фонд

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
    ПРосто казвам има и живот и извън този форум. А за неподготвеността, написах по долу вече, колко неподготвени фрази имаш "Адвокат за 600EUR на час" - та едва ли ти правиш толкова на тримесечие, па се хвалиш с адвокат който го прави на час(което е нереално). Да затварям темата защото имам адвокати.... даже не разбираш че едното мнение е тотално различно от второто
    Излез навън много си босичък, потъргувай малко, нека пазара те поошамари, нека навън излез изяж няколко физически шамара. Предполагам, че си от сегашното поколение около 18-20 годишен, който не излиза никъде и не ме разбираш, но ти давам съвет, че да висиш в някъв форум и да си мислиш, че си някой защото си мислиш, че "ебаваш" хората е жалко, според мен даже е болестно
    И за жалост няма да получиш анализ от мен, поне не на този етап, ако ме убедиш, че трябва с удоволствие
    Прав си, признавам. На 19 съм и сега следвам, но и аз искам да управляем фонд. Това ми е мечта и се надявах да се науча някоя стратегия от теб. Открих си скоро сметка с 1001 лева и се опитвам, ама е трудно. Кво сте кажеш за тази стратегия: пуснах един лонг терм реверзал на jpy/ eur за да капитализирам малко куртозис и skew?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
      ПРосто казвам има и живот и извън този форум. А за неподготвеността, написах по долу вече, колко неподготвени фрази имаш "Адвокат за 600EUR на час" - та едва ли ти правиш толкова на тримесечие, па се хвалиш с адвокат който го прави на час(което е нереално). Да затварям темата защото имам адвокати.... даже не разбираш че едното мнение е тотално различно от второто
      Излез навън много си босичък, потъргувай малко, нека пазара те поошамари, нека навън излез изяж няколко физически шамара. Предполагам, че си от сегашното поколение около 18-20 годишен, който не излиза никъде и не ме разбираш, но ти давам съвет, че да висиш в някъв форум и да си мислиш, че си някой защото си мислиш, че "ебаваш" хората е жалко, според мен даже е болестно
      И за жалост няма да получиш анализ от мен, поне не на този етап, ако ме убедиш, че трябва с удоволствие
      600 на час си е реално в топ канторите от бранша, който аз познавам. Cleary Gottlieb, Clifford Chance, Freshfields.

      Коментар


      • Всичко ми е ясно, само едно не ми е ясно. Дали сте глупави или се правите на глупави за да търсите глупаци да ви дават парите си. Вероятно второто ама де да знам. Някой може и да си вярва наистина. И на един орангутан да дам 100к да ги управлява има шанс 50/50 да ги направи 200к или 50к. Ако ги направи 200 ще си вземе 10к комисион ако ги направи 50 нищо не губи. Ми че давайте ми на мен да ви управлявам парите тогава. Поне съм стар ник и ме знаете горе-долу
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
          колеги тоя момък да не оня fearless,дето искаше да си оправи положението
          Ще ти помогна, за първи път се регвам тук. В общи линии събрах интересни мнения, бих искал да ви помоля да се придържате вече към темата, която създадох и да пишете само по нея, и всичко друго администраторите да следят, за сега се появиха интресни мнения, но съм сигурен, че може би има и още друго, които различни трейдъри са попадали.
          Благодаря предварително, наистина не мис е отговаря на абсолютно глупави въпроси, на които хора изгубили на пазарите, имат нужда да чуват .

          Коментар


          • колеги тоя момък да не оня fearless,дето искаше да си оправи положението

            Коментар


            • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
              Хаха, не се притеснявай за мен. Аз съм си сприхава натура, ама хората дето не са подготвени си ги ебавам накриво. А дали съм успял или не, не го мисли.
              ПРосто казвам има и живот и извън този форум. А за неподготвеността, написах по долу вече, колко неподготвени фрази имаш "Адвокат за 600EUR на час" - та едва ли ти правиш толкова на тримесечие, па се хвалиш с адвокат който го прави на час(което е нереално). Да затварям темата защото имам адвокати.... даже не разбираш че едното мнение е тотално различно от второто
              Излез навън много си босичък, потъргувай малко, нека пазара те поошамари, нека навън излез изяж няколко физически шамара. Предполагам, че си от сегашното поколение около 18-20 годишен, който не излиза никъде и не ме разбираш, но ти давам съвет, че да висиш в някъв форум и да си мислиш, че си някой защото си мислиш, че "ебаваш" хората е жалко, според мен даже е болестно
              И за жалост няма да получиш анализ от мен, поне не на този етап, ако ме убедиш, че трябва с удоволствие

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                Защо е странно, да получа още едно странично професионално мнение? Както се досещаш адвокатите ни ми казаха отиди в zulutrade Казаха ми хора, които си имат хабер от трейдинг. Така, че всяко едно мнение е добре дошло. С такова пошло мислене няма да стигнеш никъде, щом съм имал адвокати да затварям темата, що за глупост?
                Наистина ти трябва да време да излезеш да се разходиш Снощи до 1-2 събота вечер в форума, и е нормално неделя сутрин да си кисел. Излез с момиче или забий някъде, и неделя няма да ти е до моята тема дали е за затваряне. ПРосто съветн отново
                Хаха, не се притеснявай за мен. Аз съм си сприхава натура, ама хората дето не са подготвени си ги ебавам накриво. А дали съм успял или не, не го мисли.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  Работиш с адвокати а пък търсиш съвети от форум. Go figure. Закривай
                  Защо е странно, да получа още едно странично професионално мнение? Както се досещаш адвокатите ни ми казаха отиди в zulutrade Казаха ми хора, които си имат хабер от трейдинг. Така, че всяко едно мнение е добре дошло. С такова пошло мислене няма да стигнеш никъде, щом съм имал адвокати да затварям темата, що за глупост?
                  Наистина ти трябва да време да излезеш да се разходиш Снощи до 1-2 събота вечер в форума, и е нормално неделя сутрин да си кисел. Излез с момиче или забий някъде, и неделя няма да ти е до моята тема дали е за затваряне. ПРосто съветн отново

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                    Слаб довод отново, на някакъв човек, който иска да види транзакция Кви адвокати, по кви 600EUR? Ти виждал ли си толкова пари на куп и вярваш ли си ? Сегашните адвокати, с които работя(няма да споменавам имена, защото са обществени лица) - работят на двойно-тройно по ниска цена и са най- добрите специалисти във финансовото право.

                    Но няма да ги хваля да не искате да видите и техни разработки, за да ви се докаже, че са такива хаха

                    Ще помоля по темата да пишат хора, които си имат хабер за какво говорим и ако идеи, как може да бъде създадено пак продълаваме по темата, ако не чешете си езиците и си губете времето няма проблеми.

                    volaswap- лично към теб много тъжно, събота вечер в 12-1 часа посреднощите да ми пишеш, че искаш транзакции, или си влюбен в мен, или наистина нямаш какво да правиш и си подхранваш егото като пишеш в някакъв форум, че имаш познат, който прави 600 евро на час. Жалко, съвета ми е ако искаш такъв, излез от този форум, определено виждам как тенденциозно, хората губят разсъдъка си, прекарвайки време тук.
                    Работиш с адвокати а пък търсиш съвети от форум. Go figure. Закривай

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                      Слаб довод отново, на някакъв човек, който иска да види транзакция Кви адвокати, по кви 600EUR? Ти виждал ли си толкова пари на куп и вярваш ли си ? Сегашните адвокати, с които работя(няма да споменавам имена, защото са обществени лица) - работят на двойно-тройно по ниска цена и са най- добрите специалисти във финансовото право.

                      Но няма да ги хваля да не искате да видите и техни разработки, за да ви се докаже, че са такива хаха

                      Ще помоля по темата да пишат хора, които си имат хабер за какво говорим и ако идеи, как може да бъде създадено пак продълаваме по темата, ако не чешете си езиците и си губете времето няма проблеми.

                      volaswap- лично към теб много тъжно, събота вечер в 12-1 часа посреднощите да ми пишеш, че искаш транзакции, или си влюбен в мен, или наистина нямаш какво да правиш и си подхранваш егото като пишеш в някакъв форум, че имаш познат, който прави 600 евро на час. Жалко, съвета ми е ако искаш такъв, излез от този форум, определено виждам как тенденциозно, хората губят разсъдъка си, прекарвайки време тук.
                      оф пич виж, ако толкова искаш да управляваш пари на хора чрез форекс просто се регни в някой сайт за социална търговия, т.е. ти като търгуваш с твоите пари, същите сделки се копират и при "клиентите" ти. никакви такси, никакви лицензи и всички ще могат да видят как точно се представяш всичко което искаш

                      https://www.zulutrade.com/trader/285758?t=10000
                      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Не разбирам защо трябва да се молиш на сулю и пулю да му управляваш парите като можеш да дръпнеш едно кредитченце- да кажем 20 бона и газ майка. Може ли да сметнеш кога ще направи 1 млн евро ако има 20 000лв стартов капитал прави 300% на година, яде камъни и дърве, и плаща около 10% лихва по потребителски кредит
                        в единия случай риска е да загубиш 20 000 и да ги връщаш, в другия случай риска е да загубиш собствените си 2000 лв. а загубите на инвеститора са за тяхна собствена сметка. Преместваш риска.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                          Споменах вече че не са ми приятели.
                          е като не са приятели как ше ги убедиш да ти поверят парите си

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                            Пич , ако ще управляваш парите на приятели лицензи не трябват. те може да ти ги дадат на честна дума. ако искаш да ловиш шарани вече е друго
                            Споменах вече че не са ми приятели.

                            Коментар


                            • Пич , ако ще управляваш парите на приятели лицензи не трябват. те може да ти ги дадат на честна дума. ако искаш да ловиш шарани вече е друго

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                                Твоят "поуст" си го шибне някъде и пусне някоя транзакция в реално време и с обосновка. Времето е ценно. Ако не мога да те свържа с един приятел адвокат за 600 евро на час и ще ти помогне да си направиш фонд в Гибралтар, кадето е много тънко...

                                Слаб довод отново, на някакъв човек, който иска да види транзакция Кви адвокати, по кви 600EUR? Ти виждал ли си толкова пари на куп и вярваш ли си ? Сегашните адвокати, с които работя(няма да споменавам имена, защото са обществени лица) - работят на двойно-тройно по ниска цена и са най- добрите специалисти във финансовото право.

                                Но няма да ги хваля да не искате да видите и техни разработки, за да ви се докаже, че са такива хаха

                                Ще помоля по темата да пишат хора, които си имат хабер за какво говорим и ако идеи, как може да бъде създадено пак продълаваме по темата, ако не чешете си езиците и си губете времето няма проблеми.

                                volaswap- лично към теб много тъжно, събота вечер в 12-1 часа посреднощите да ми пишеш, че искаш транзакции, или си влюбен в мен, или наистина нямаш какво да правиш и си подхранваш егото като пишеш в някакъв форум, че имаш познат, който прави 600 евро на час. Жалко, съвета ми е ако искаш такъв, излез от този форум, определено виждам как тенденциозно, хората губят разсъдъка си, прекарвайки време тук.
                                Last edited by TopTrader; 29.05.2016, 09:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X