IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиционен Фонд

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
    За да може като ги загуби посе да каже ето всичко е законно те са си дали доброволно парите иначе го грози саморазправа затоа търси уж законен начин
    Наскоро мислех и аз да е пусна в тая работа - инвестиране.. Обаче ми дадоха и друг съвет - че щом парите са чужди, ако спечелят - ще печелят от моите пари. Ако загубят.. няма да ги боли, защото парите все пак не са техни.
    Затова нямало кой да управлява парите ми по-добре от самия мен.

    От друга страна обаче, ако си финансово неграмотен или си случил на лоша инвестиция, поради лоши обстоятелства, или просто незнание, пак ще загубиш. Е, тогава "утешението" е, че можеш сам да си блъскаш главата..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      начи да преповторим: отваряш ей това чудо на науката www.google.com и пишеш вътре - "как да направим инвестиционен фонд". За разните му там закони в България намираш ей тези http://www.fsc.bg/bg/ и си ги питаш тях директно не във форумите. Аз знам ти накъде биеш с тея Фондове мондове, но тва не се прай в България и са ти малки акаунтите за там. Тука в тоя форум нема такива с фондове от тоя ранг дет си мислиш ти (разни офшорни хедж медж щуротии). С CFD също нема такива фондове. Ааайде сполай и на добър час

      P.S. оп попраам се веднага за комарексa имаше едни такива "Everest Capital" дет бяха сложили няколко милиярда bets на CHF и пиха по една студена вода. Заключение : от комарекс не се прай имане щото целта на комарекса е съвсем съвсем друга. А CFDтата са измишльотини на брокерите и на банките
      .
      Attached Files
      Last edited by Kildirim_Bei; 31.05.2016, 06:09.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
        За да може като ги загуби посе да каже ето всичко е законно те са си дали доброволно парите иначе го грози саморазправа затоа търси уж законен начин
        ако некой загубил "инвеститор" реши да се саморазправи с него едва ли фонда ще го спаси

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
          И аз това питам, кога ще влязат да поизчистят темата. Става въпрос за това, как да си създаде човек, инвестиционен фонд. Никъде в въпроса не е описано- "Какво мислите за идеята?; Според вас дали се печели на пазарите?; Дали топтрейдъра печели?; Измамник ли е топ трейдъра? и т.н.' Така че ще е хубаво да се включат администраторите и да оставят полезната информация в темата, защото има и такава, и ако аз бях администратор, всеки който е наспамил тази тема и която и да е друга, да получи наказание за известно време бан или нещо такова. Иначе този форум ще загине няма никакви правила, не се спазва правилата и хората пишат в тема, неща които нямат връзка с нея.
          Все едно да създам тема "СПоред вас аз правя ли пари на форекс" и вие да пишете как се прави инвестиционен фонд, може би трябва да опитам тази тактика може би така работи този форум.
          начи да преповторим: отваряш ей това чудо на науката www.google.com и пишеш вътре - "как да направим инвестиционен фонд". За разните му там закони в България намираш ей тези http://www.fsc.bg/bg/ и си ги питаш тях директно не във форумите. Аз знам ти накъде биеш с тея Фондове мондове, но тва не се прай в България и са ти малки акаунтите за там. Тука в тоя форум нема такива с фондове от тоя ранг дет си мислиш ти (разни офшорни хедж медж щуротии). С CFD също нема такива фондове. Ааайде сполай и на добър час

          P.S. оп попраам се веднага за комарексa имаше едни такива "Everest Capital" дет бяха сложили няколко милиярда bets на CHF и пиха по една студена вода. Заключение : от комарекс не се прай имане щото целта на комарекса е съвсем съвсем друга. А CFDтата са измишльотини на брокерите и на банките
          Last edited by michaelis12; 30.05.2016, 14:52.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
            Брато, не търся никой да ми дава пари. Инвеститори имам бол. въпроса беше друг. По сметките ти разбирам, колко разбираш от пазари така, че няма да дълбая повече, но реално орангутана има повече шанс от теб. И пак казвам може би не можеш да четеш хубаво и не си го разбрал по назад, но аз не съм тук да събирам инвестиции, защото имам такива, които са ми поверени на база реални резултати, въпроса ми е съвсем друг, но ако не го разбираш те съветвам изтрии си поста, преди много хора да са го видяли и да си се изложил още повече.
            Ми като си намерил вече балъците да ти дават парите без гаранции какъв ти е проблема. Отварят си едни сметки при брокера и ти дават паролата да ги управляваш. Правите си един договор че има % от печалбата за теб. Може да го минете като финансови консултации ако ти искат фактура. Аз лично като давам пари държа да делим и загубите освен печалбите. Така е честно. Не ми е ясно за какво са ти други хора щом си толкова добър трейдър? Обясни ми че аз си нямам хал хабер от пазари? Чувал съм че то там при договорите за разлика брокерите давали достатъчно пари. 0.5% собствен капитал стигали. За какво ти е да пълниш гушите на разни хора?
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
              За да може като ги загуби посе да каже ето всичко е законно те са си дали доброволно парите иначе го грози саморазправа затоа търси уж законен начин
              е те инвеститорите и без фонд пак са дали доброволно парите, да не би да ги карал насила.аз не виждам нищо незаконно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                ами като има инвеститори за какво питаш. да дават парите и да почват да лапат.за какво ти е да си регистрираш фонд
                За да може като ги загуби посе да каже ето всичко е законно те са си дали доброволно парите иначе го грози саморазправа затоа търси уж законен начин

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                  Брато, не търся никой да ми дава пари. Инвеститори имам бол. въпроса беше друг. По сметките ти разбирам, колко разбираш от пазари така, че няма да дълбая повече, но реално орангутана има повече шанс от теб. И пак казвам може би не можеш да четеш хубаво и не си го разбрал по назад, но аз не съм тук да събирам инвестиции, защото имам такива, които са ми поверени на база реални резултати, въпроса ми е съвсем друг, но ако не го разбираш те съветвам изтрии си поста, преди много хора да са го видяли и да си се изложил още повече.
                  ами като има инвеститори за какво питаш. да дават парите и да почват да лапат.за какво ти е да си регистрираш фонд

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                    И аз това питам, кога ще влязат да поизчистят темата. Става въпрос за това, как да си създаде човек, инвестиционен фонд. Никъде в въпроса не е описано- "Какво мислите за идеята?; Според вас дали се печели на пазарите?; Дали топтрейдъра печели?; Измамник ли е топ трейдъра? и т.н.' Така че ще е хубаво да се включат администраторите и да оставят полезната информация в темата, защото има и такава, и ако аз бях администратор, всеки който е наспамил тази тема и която и да е друга, да получи наказание за известно време бан или нещо такова. Иначе този форум ще загине няма никакви правила, не се спазва правилата и хората пишат в тема, неща които нямат връзка с нея.
                    Все едно да създам тема "СПоред вас аз правя ли пари на форекс" и вие да пишете как се прави инвестиционен фонд, може би трябва да опитам тази тактика може би така работи този форум.
                    Предлагам просто да споделиш по същество някакви идеи за това на къде вървят валутите. Казваш, че си много добър. Аз ти давам the benefit of doubt. Може пък да си.

                    Тука много хора се интересуват от това.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                      Брато, не търся никой да ми дава пари. Инвеститори имам бол. въпроса беше друг. По сметките ти разбирам, колко разбираш от пазари така, че няма да дълбая повече, но реално орангутана има повече шанс от теб. И пак казвам може би не можеш да четеш хубаво и не си го разбрал по назад, но аз не съм тук да събирам инвестиции, защото имам такива, които са ми поверени на база реални резултати, въпроса ми е съвсем друг, но ако не го разбираш те съветвам изтрии си поста, преди много хора да са го видяли и да си се изложил още повече.
                      Щом имаш инвестиции и вече управляваш чужди пари без да спазваш закона, значи си намерил цаката.

                      Търсиш по-елегантен начин за заобикаляне на закона? Проблемът е, че заобикалянето на закона си е нарушение на закона. Предполагам, че ако търгуваш веднъж на няколко месеца и имаш някаква странична куха дейност, която минава за международна търговия, можеш да минеш метър.
                      Last edited by Misho ILIEV; 29.05.2016, 23:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
                        Много моля уважавайте участниците във форума.Освен това няма нужда да давате съвети относно модерацията.
                        Тряскай бан, закривай темата, че стана досадна.....

                        пп Една седмица ми висяха парите през прозореца, вързани за канап, но "играча" не щя да ги вземе....
                        После другите му били криви и останал неразбран...

                        Коментар


                        • До Топ Трейдър

                          Много моля уважавайте участниците във форума.Освен това няма нужда да давате съвети относно модерацията.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                            Всичко ми е ясно, само едно не ми е ясно. Дали сте глупави или се правите на глупави за да търсите глупаци да ви дават парите си. Вероятно второто ама де да знам. Някой може и да си вярва наистина. И на един орангутан да дам 100к да ги управлява има шанс 50/50 да ги направи 200к или 50к. Ако ги направи 200 ще си вземе 10к комисион ако ги направи 50 нищо не губи. Ми че давайте ми на мен да ви управлявам парите тогава. Поне съм стар ник и ме знаете горе-долу
                            Брато, не търся никой да ми дава пари. Инвеститори имам бол. въпроса беше друг. По сметките ти разбирам, колко разбираш от пазари така, че няма да дълбая повече, но реално орангутана има повече шанс от теб. И пак казвам може би не можеш да четеш хубаво и не си го разбрал по назад, но аз не съм тук да събирам инвестиции, защото имам такива, които са ми поверени на база реални резултати, въпроса ми е съвсем друг, но ако не го разбираш те съветвам изтрии си поста, преди много хора да са го видяли и да си се изложил още повече.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              Аре бе адниминстраторите да не сте в обедна почивка ?! Хванете теглете един катенар на тая тема, че като гледам преуспелия трейдър оше малко ше върне и външните дългове на Българията от комарекс и некви CFDта майка му мечка .....
                              И аз това питам, кога ще влязат да поизчистят темата. Става въпрос за това, как да си създаде човек, инвестиционен фонд. Никъде в въпроса не е описано- "Какво мислите за идеята?; Според вас дали се печели на пазарите?; Дали топтрейдъра печели?; Измамник ли е топ трейдъра? и т.н.' Така че ще е хубаво да се включат администраторите и да оставят полезната информация в темата, защото има и такава, и ако аз бях администратор, всеки който е наспамил тази тема и която и да е друга, да получи наказание за известно време бан или нещо такова. Иначе този форум ще загине няма никакви правила, не се спазва правилата и хората пишат в тема, неща които нямат връзка с нея.
                              Все едно да създам тема "СПоред вас аз правя ли пари на форекс" и вие да пишете как се прави инвестиционен фонд, може би трябва да опитам тази тактика може би така работи този форум.

                              Коментар


                              • Аре бе адниминстраторите да не сте в обедна почивка ?! Хванете теглете един катенар на тая тема, че като гледам преуспелия трейдър оше малко ше върне и външните дългове на Българията от комарекс и некви CFDта майка му мечка .....
                                Last edited by michaelis12; 29.05.2016, 12:50.

                                Коментар

                                Working...
                                X