IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • още някой сляп и глух да ми дойде

    Коментар


    • понеже ми викат благо жизъса ,ще помогна на слепите и глухите и ще им покажа къде е пътя . аааалилуя акция алилуя

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        ясно е че си слушал бенетето и битивиту който са ти казали че долара ще поскъпва и си се набутал с долари сега ще траеш
        Ами да те тая новина са я прочели от "Демокрация" от '99-та

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          ясно е че си слушал бенетето и битивиту който са ти казали че долара ще поскъпва и си се набутал с долари сега ще траеш
          архитекте, битивиту и бенетету ще кажат чак догодина че днес е било топло. ясно е че еврото ще пада въпроса е докато пада да не скача много нагоре че всичко си има граници.

          Коментар


          • ясно е че си слушал бенетето и битивиту който са ти казали че долара ще поскъпва и си се набутал с долари сега ще траеш

            Коментар


            • разрба ли какво ти казвам или не вдяваш

              Коментар


              • в 99% от случайте дъната и върховете се оказват грешка

                Коментар


                • акция знаеш ли какъв е проблема на 99% от трейдърите като тебе . че търсят дъна и върхове и си губят парите . сори батка .

                  Коментар


                  • не грешка . чакам 1,1391. като стане ще ти кажа . искаш ли

                    Коментар


                    • гап до горния

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        ето какво вижда моето набито спекулантско очо при еврака на 1мин защо защо за бога отскачаш от там ти еврейска валуто

                        а сега архитекте напиши какво виждаш защото има и слепи тук

                        Коментар


                        • ето какво вижда моето набито спекулантско очо при еврака на 1мин защо защо за бога отскачаш от там ти еврейска валуто

                          Last edited by the architect; 15.06.2015, 10:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            Таше не ми прави психопортрет . ще се попикая . аз просто гледам и виждам . а ти гледаш и не виждаш . а на жорката ще кажа че аз не познавам . те познават . в което има голяма разлика . няма мисъл в това . няма условности които ще намерите в книжките . нещата са прости и се намират в една точка . че някой щял да прави пари от атомките . пука ми . за да променят програмката на американските мошета ще им трябват доооооооооста години
                            Важното е че ти виждаш нали.Ами прави си кросовете.За психопортрета ти е ясно .

                            Коментар


                            • Аз търгувам с Бенчмарк, но като отворя и МТ4 на Адмирал на една и съща валутна двойка и виждам че има разминаване със свещите и незнам при кой от двата посредника е проблема

                              Коментар


                              • Добре а тъй като 90% от нашите брокери манипулират графиката така не дава ли фалшиви сигнали

                                Коментар

                                Working...
                                X