IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • злото да не го урочасам ама сякаш тука дърпа

    Коментар


    • браво и на дакса от га го чакам

      Коментар


      • много добре за дартия на 15 и 30 мин изтествахме

        Коментар


        • ръст ръст на дакса

          Коментар


          • днеска еврака каквото имаше си го изтества

            Коментар


            • е след като това не е голдън крос значи си е баш кроса на архитектчето или по за кратко атомката . мерси за уточнението

              ето тука дакса как се плаши да не би да настъпи някоя атомка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                А тайната се нарича – Golden Gross . може би не случайно хората който трябва, са го нарекли така , защото той дава наистина огромни възможности .
                НО!!!! golden cross трябва да бъде на 50 и 200 ема , казвам ЕМА, а не SMA
                Кросовете са силни и като цели и като точки от който графиката отскача . В тренд , графиката прави така , че на 1 и 5 мин кросовете се изтестват и продължава по посоката на тренда .
                Здравейте,
                мисля че сте допуснал някои съществени грешки. Golden Cross е пресичането на 100 дневна пълзяща средна от 50 дневна такава и е начало на бичи пазар. А при начало на мечи пазар се казва Death Cross. Обикновено се използват на дневна графика за дългосрочна промяна в посоката на тренда. С удоволствие ще следя сделките които отварятепо тази стратегия. Желая Ви успех!

                Коментар


                • дай боже. то атомките правят чудеса , ама на половина до лятото малко ме съмнява . трябва да се трепят стопове нагоре надолу - сещаш се

                  Коментар


                  • Архитекте, дакс го виждам на 6-7к до лятото

                    Коментар


                    • че то тая тема от пет годин съм я отворил . няма нищо по велико от атомките . фибо мибо ,грънци , клинчета, панталонки , флагчета, бонбонки
                      чакай да ти покажа един ден как ще паднат индексите за някоя атомка
                      ето тук конкретен пример е АПЪЛА
                      значи една неделя ония от апъла казаха сплитваме и графиката отиде на 90 . а причината е мойта атомка пак бе , да му се невиди .
                      питам се обаче аз можем ли да сплитваме дау мау и бау . май не можем . та така ще паднем после ще закатерим така като апъла и една неделя хлъц . отиде коня у ряката .само незнам дали ще има някой брокер дето ще удържи това хлъц . язък за късата идея

                      Коментар


                      • Архитектееее кога успя цяла тема да отвориш

                        Коментар


                        • ами еврака бяха тръгнали да го събарят и то без тест на първи крос . няма начин скачай

                          Коментар


                          • мерси и на теб успех

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              е не си ли по съгласен бамките ни да бъдат притежавани от немци а не от гърци . просто пак сме леко попрецакани . както и да е . илядо и триста години какво ли не сме преживели и едни гърци ще надживеем

                              сега на тема графики , тука индикатора ми показа че ще имаме чутура , беше силен сигнал защото графиката направи от любимия ми номер да не тества за малко кроса на 30 мин .
                              Май гърчолята ги е имало преди нас

                              Успех с графиките и на борсата!

                              Коментар


                              • е не си ли по съгласен бамките ни да бъдат притежавани от немци а не от гърци . просто пак сме леко попрецакани . както и да е . илядо и триста години какво ли не сме преживели и едни гърци ще надживеем

                                сега на тема графики , тука индикатора ми показа че ще имаме чутура , беше силен сигнал защото графиката направи от любимия ми номер да не тества за малко кроса на 30 мин .

                                Коментар

                                Working...
                                X