IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Просто евр.. сган.мухахаааа къси насковци за надоле
    че то за къде инак
    Last edited by the architect; 14.07.2015, 17:28.

    Коментар


    • Не го отвхвърлям и твоя вариант пантеро.но ако ще направи нов връх според мен ще е след като направи ново дъно и примерно тества 17000.дау го играя само краткосрочно на този етап. И пак незабравяй числата 12358 18358 2135.8 5135.8

      Това си е яка съпротива

      Коментар


      • до 18400 не виждам какво може да спре индекса.а и има едно индикаторче което ми е като манна небесна и има моменти като този сега дето никога не е грешало поне при мен хайде успехи и сполай

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          Няма начин пантеро .имам долу една тайна на дъното дето така ще дръпне че мамата си трака.по добре пускай по малки къси.и запомни решение с гърция няма и няма да има до края на месеца. Просто еврейските брокерчета оставят завишен маржина до края на месеца.ако имаше спасение на фанариотите , досега да са го махнали
          братле аз на това залагам за дългата.колкото по несигурно е толкова пътя за дългата е отворен.гледай след 16.30 ко става

          Коментар


          • Бомба на 30 мин еврак ударена

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
              Kakво му е на човекОт - верен кадър от времето на ВиденоФФФ
              Даже се и закле днес че ше ни оправи бързо и аЗЗЗ му вервам
              Оставя подупправителите демек запазва "Добрите" практики в баММката
              Не мога да те разбера какво имаш против
              Кадър на мевефето. Не ми ги хвали такива

              Коментар


              • Ебаси пропуснах жапанката. Но не мога да не изкрещя Яноууууууууууууууууу

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vindimm1 Разгледай мнение
                  Дълга при EUR/USD и от мен, в подкрепа на дългите на Архитекта
                  Направо разцепихте...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    Честит ви хамерикански управител на бенебе.няма такива продажни душици като българските .признавам пантеро
                    но се чуда тоя оправител в кое жобче си е скрил малката кръгла шапчица.мухаахааааа
                    Kakво му е на човекОт - верен кадър от времето на ВиденоФФФ
                    Даже се и закле днес че ше ни оправи бързо и аЗЗЗ му вервам
                    Оставя подупправителите демек запазва "Добрите" практики в баММката
                    Не мога да те разбера какво имаш против

                    Коментар


                    • Честит ви хамерикански управител на бенебе.няма такива продажни душици като българските .признавам пантеро
                      но се чуда тоя оправител в кое жобче си е скрил малката кръгла шапчица.мухаахааааа

                      Коментар


                      • Иначе потапянето на еврака и дигането на жапанката ги използвах максимално .можеше и по добре но пак е малко но от сърце.

                        Коментар


                        • Няма начин пантеро .имам долу една тайна на дъното дето така ще дръпне че мамата си трака.по добре пускай по малки къси.и запомни решение с гърция няма и няма да има до края на месеца. Просто еврейските брокерчета оставят завишен маржина до края на месеца.ако имаше спасение на фанариотите , досега да са го махнали

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            Приготвяйте се за сеч на американците новото дъно този месец е гарантирано
                            братле аз бих казал гответе се за нови върхове

                            Коментар


                            • Я даксчето днес радва да видим дали ще пробие...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                Европа танцува сиртаки, но еврото пада
                                13 Юли 2015 15:00

                                Дълго иевро

                                Дълга при EUR/USD и от мен, в подкрепа на дългите на Архитекта

                                Коментар

                                Working...
                                X