IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • сеч и по жапанката . бомба и жълта линия на едно . пък и 12345 .
    Last edited by the architect; 13.07.2015, 17:31.

    Коментар


    • Приготвяйте се за сеч на американците новото дъно този месец е гарантирано

      Коментар


      • Европа танцува сиртаки, но еврото пада
        13 Юли 2015 15:00

        Дълго иевро

        Коментар


        • А аз си мисля, че дакса ще върне назад днес, просто много подскочи...

          Коментар


          • Сега ще подходя малко фондаментално по моя начин.евреите в неделя напълниха новините с песимизъм .как щяло да има фалит малит и тн.точно затова очаквах че гръцките евреи ще бъдат спасени от техните роднини американските евреи.но точно това и чакам . Положителната новина е само за късо.особено след 19 часа когато по битивиту кажат че гърция е спасена.пак казвам къса след 19 часа

            Коментар


            • Архитекте, днес(понеделник) пазарите в европа не са така въодушевени от сключването на Гръцкото споразумение? Как го виждаш ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                Ааааа прецак.подценяваш ме.намислил съм страхотни игри с мошаци
                Не те подценявам, бий ги на воля тия мошаци, докато може, нека да олекват Всеки измъкнат лев(долар, евро, франк, драхма) са жизнено необходими за търговския баланс
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Архитекта, режи им скалповете на мошаците, и каквото е останало неотрязано
                  Ааааа прецак.подценяваш ме.намислил съм страхотни игри с мошаци

                  Коментар


                  • Нивга

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      Гърция е на прага на спасението, скок на еврото, акциите и петрола

                      Тия пак познаха еврото наистина по време на еврейската сесия скочи.мухахааааааааа
                      Ти да не им повярва?

                      Коментар


                      • Архитекта, режи им скалповете на мошаците, и каквото е останало неотрязано
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Гърция е на прага на спасението, скок на еврото, акциите и петрола

                          Тия пак познаха еврото наистина по време на еврейската сесия скочи.мухахааааааааа

                          Коментар


                          • Добре се получи днес кашу.пенетрира атомката на 4н.мъчи се мъчи се еврейската валута и пропадна.аз пак залебих.абе аз кога ли не залебвам.как ги цакам тия евреи.лошото е че по форумите станаха много и не мога вече да се справям.задъхвам се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              Бомба на 4н при еврото пипната
                              И даже подмината

                              Коментар


                              • Бомба на 4н при еврото пипната

                                Коментар

                                Working...
                                X