IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз гледам че там е бомбата и после пак трябва да тръгва надолу май

    Коментар


    • Яната е за 124.82.пу да му се невиди

      Коментар


      • Кажи сега за яната, че съм отворил две къси на долар/йена

        Коментар


        • Вие си мислите че евреите ще ви оставят да правите лесни печалби.няма такъв филм.но споко аз ще се погрижа за тях

          Коментар


          • Няма да се притеснявате.архитекта ще изчисти западната паплач

            Коментар


            • Бомбата долу е гола.ще са страхотни печалби.някой съмнява ли се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                и аз си мисля, че 2-3% не им оправят положението и със сигурност ще търсят поне 10% обезценка на юана....само се чудя как долара не поскъпна, но явно въртят и през другите валути на форекса жълтите гадове
                Имат да избиват загуби за 500 млрд долара от фондовата им борса...... Централната им банка даде пари на банките а те на финансовите къщи, за да покрият спукването на балона на акциите..( горе - долу, такава бе схемата , но не претендирам за точност....)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Имат още поне 6% да девалвират - може и 11%. Но не съм убеден че ще има още сеч. След като излъгаха че е еднократно първия път, вече още от днес едва ли някой им вярва повече.
                  и аз си мисля, че 2-3% не им оправят положението и със сигурност ще търсят поне 10% обезценка на юана....само се чудя как долара не поскъпна, но явно въртят и през другите валути на форекса жълтите гадове
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    Майкъле смазахме ги тия западналите от напредналите сивилизации а.сееееееееч.щее ги оставя гладни до един.а още има надолу до 16985.3


                    Що бича гнид изфалирах тия дни.егати кефа .наздраве майкъле
                    Еми внимавай са щото стигнаха таргета за месеца да не напраат некой гаден ривърс.. а за еврото писахме преди че ше мине за по-преко през 1.20 за паритета, те не 90 стинки щяло да стане, даже се беше появил един екземпляр долари от банката да купува ..... разни хора разни идеали, кво да ги прайш ...

                    Коментар


                    • Айде къси за 17194.тежък е живота когато играеш срещу некъдърни американци

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                        Дали тази нощ китайците ще свалят още юана и да има още сеч
                        Имат още поне 6% да девалвират - може и 11%. Но не съм убеден че ще има още сеч. След като излъгаха че е еднократно първия път, вече още от днес едва ли някой им вярва повече.

                        Коментар


                        • Дали тази нощ китайците ще свалят още юана и да има още сеч

                          Коментар


                          • Айдееее еврото отиде на 1.12 а уж американската ...... ще вдига лихвите и доларя разбираш ли много скъп щял да стане.мухахаааа.пълно с балъци

                            Коментар


                            • Майкъле смазахме ги тия западналите от напредналите сивилизации а.сееееееееч.щее ги оставя гладни до един.а още има надолу до 16985.3


                              Що бича гнид изфалирах тия дни.егати кефа .наздраве майкъле

                              Коментар


                              • А като падаше еврото как всички професионалисти предричаха паритетя.за нула време и всичко се обръща.страшна работа е животя

                                Коментар

                                Working...
                                X