IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Толкоз му беше на еврака втори тест на 4н

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      ако няма нещо друго извънредно лихвите ще си ги качат ФЕД... юана си е юан, но доларът трябва да пази имидж на основна и единствена резервна валута...
      че го запази ама у следващйо му живот на долара ......

      John Kerry Warns "Dollar Will Cease To Be Reserve Currency Of The World" If Iran Deal Rejected
      http://www.zerohedge.com/news/2015-0...if-iran-deal-r

      тука май живеете още с филмите на Ван Дам и Рамбо от 6 клас, че са от добрите и некво кретенясало изказване ми цитираха веднъж, че неккъв си проф. тъпанар бил казал, "че долара си е долар дори и в буркани да го сложиш" ..... Ако живеете още у 20 век треа да превключите малко на 21 век, къде долара нема да е резерв повече то се види ....
      Last edited by michaelis12; 12.08.2015, 13:42.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        ако няма нещо друго извънредно лихвите ще си ги качат ФЕД... юана си е юан, но доларът трябва да пази имидж на основна и единствена резервна валута...
        Аз пък си мисля че няма да ги качат драстично, защото ще си бутнат борсата, а пък догодина има избори и избирателите не трябва да са разочаровани

        Коментар


        • Продължавам да трупам къси на еврака жорка.имам и в двете посоки ще ги затворя на бомбите.всичко по реда му.сега виж дакса на 30 мин как опря на бомбата.така че мичоци затваряйте тук аман от тия бомби .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
            Тея китайци май объркаха плановете за септемврийско повишение на лихвите

            Не е препоръка
            ако няма нещо друго извънредно лихвите ще си ги качат ФЕД... юана си е юан, но доларът трябва да пази имидж на основна и единствена резервна валута...
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • 1,09765 при еврото май няма да се случи скоро. Сега ще го изчакам да видя дали ще падне малко и ще пускам дълга

              Коментар


              • Тея китайци май объркаха плановете за септемврийско повишение на лихвите

                Не е препоръка

                Коментар


                • Купувате ли западни шитове увити в целофан бичациииииииииии

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    Наско следващите дни ще го дръпна пак на 4517. що се напъват
                    Счупих ги тия американци.един архитект не могат преборят.мухахаааааааааааа

                    Коментар


                    • Китайчето ще оправи нещата
                      Уоп уоп уоп уопааааааа

                      Коментар


                      • Пускам и аз за 1.09765 жорка. Ще го изчакаме

                        Коментар


                        • Архи брат сега на М1 на евро/долар до 1,09763 където е бомбата ли трябва да слезне или на М5 на 1.09916?
                          Last edited by jorkata_pz; 11.08.2015, 14:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            според мен заради китайците ще има спек
                            сигурен съм, че ком-статистиката там лъже яко и работата хич не е на добре

                            от там може да тръгне едно миницунами по пазарите ама да видим
                            ако па американците ти кажат истината за техната стъкмистика, тогава не знам кво ше стане на пазарите ...... цунамито ич нема да е мини треа ти кажа

                            Коментар


                            • според мен заради китайците ще има спек
                              сигурен съм, че ком-статистиката там лъже яко и работата хич не е на добре

                              от там може да тръгне едно миницунами по пазарите ама да видим
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Много добре се получи с тъпите гърци.мошетата ги спасиха и веднага късата идея излезе.надявам се утре да кажат че иисус се е върнал на земята и смятай дау жо на 100 отива директно въпреки оптимизма.

                                Коментар

                                Working...
                                X