IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като е непозволен линка, що не препечатате новината във вашия сайт за да мога да го кача във форума?

    Коментар


    • Оле боже .франция влязла в стагнация.миличките френски евреи .сега вмесно хляб ще трябва да ядат пасти.мъкаааааааа мъкаааааааааа

      Коментар


      • Имаха една бомбичка на 1 мин на 1.11853 май тя ги мъчеше .изтестваха я и хоп хоп надолу

        Коментар


        • Май евракито отново прави опити за ръст или по-скоро долара прави опити за спад

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            покрай гръцката драма стана ясно колко сбъркан е валутния съюз в европа. Реално ЕЦБ не е ФЕД макар и да прилича, а дисбалансите между юга и севера може да разцепят съюза.. та нищо не е ясно еврото може и под 1 долар да иде..
            Германия ще е големият печеливш от ефтиното евро.
            То ако ме питаш цялата финансова система е сбъркана и всеки прай квот си иска и само циркове праат по новините, нищо му нема на Еврото и без тва е скалъпено от Американците ..... чича ти Драги е работил в Godlman Sachs, та Марио Монти, та са тоя бившия на НАТО всички лъвове пристигат инструктирани от Goldman Sachs ако Goldman реши, че Еврото е заплаха за тях (а то не е щото квот им свирнат на ЕСто и тея праат квот им се каже) то еврото ше спре да съществува, но до тогава ше бъде там и толкоз независимо колко още циркове ше има по новините и само предтекст за някви си "измислени кризи" тъй като парите които печатат те ги печатат от въздуха, могат да напечатат колкото си искат ей глей

            https://www.youtube.com/watch?v=XcGh1Dex4Yo

            там на едно място във филма на кризата през 2008 питат Бернанк - С чии пари спасихте AIG на данъкоплатците ли ?!? Оня - не бе само в компа ....... натиснахме някои числа ...

            Пари има с лопати да ги ринеш и цялата работа е няква изфабрикувана измислица в момента, тъй като валутите са backed by confidence нищо не стои зад тях освен оръжията, които "допринасят за доверието" - .......
            Last edited by michaelis12; 13.08.2015, 12:00.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              Еврото пада 1 година и лази по дъната там с месеци и тренда бил на долу ....
              мии да сега малко ше върне и после нема да е надолу
              покрай гръцката драма стана ясно колко сбъркан е валутния съюз в европа. Реално ЕЦБ не е ФЕД макар и да прилича, а дисбалансите между юга и севера може да разцепят съюза.. та нищо не е ясно еврото може и под 1 долар да иде..
              Германия ще е големият печеливш от ефтиното евро.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                Еврото пада 1 година и лази по дъната там с месеци и тренда бил на долу ....
                мии да сега малко ше върне и после нема да е надолу
                +1

                Коментар


                • Незнам майкъле.дъната и върховете не са моя специалност.но имам подозрение че паритетя няма да е скоро.

                  Коментар


                  • Нали бе Архитектоникос обесни му на бъфет къде е тренда на еврака ...... че все чакат парапет ама той така и не дойде ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      ECB Monetary Policy Meeting Accounts
                      предполагам това ще има сериозно влияние на курса на еврака

                      мътна ми е, но какво направиха Китайците - реално те са вързани към долара от много години и сега стана така, че покрай скъпия долар юана стана и той скъп спрямо евро и франк и тн...

                      реално с тази обезценка от 5-6-7% те правят юана пак експортно ефтин и за европата и по този начин подкрепят очакванията, че долара отива на 1:1 с еврака...

                      не разбрах откъде дойде този ентусиазъм за покупки на евра, но за мен тренда е надолу. Драги има много да печати покрай южна европа.
                      Еврото пада 1 година и лази по дъната там с месеци и тренда бил на долу ....
                      мии да сега малко ше върне и после нема да е надолу

                      Коментар


                      • ECB Monetary Policy Meeting Accounts
                        предполагам това ще има сериозно влияние на курса на еврака

                        мътна ми е, но какво направиха Китайците - реално те са вързани към долара от много години и сега стана така, че покрай скъпия долар юана стана и той скъп спрямо евро и франк и тн...

                        реално с тази обезценка от 5-6-7% те правят юана пак експортно ефтин и за европата и по този начин подкрепят очакванията, че долара отива на 1:1 с еврака...

                        не разбрах откъде дойде този ентусиазъм за покупки на евра, но за мен тренда е надолу. Драги има много да печати покрай южна европа.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • и аз мисля че до 1.11 ще стигне и пак ряяяз, а пък тая яна ще си я почакам още

                          Коментар


                          • 11111111 и затварям

                            Коментар


                            • Наистина и сега въпроса е докъде ще падне преди да тръгне пак нагоре

                              Коментар


                              • Жорка туй на 4н бутна еврака .яко а

                                Коментар

                                Working...
                                X