IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    майкъле и ти изгоря покрай мен . сори брат . обаче някакви плямпачи ми дават тука уроци по живот . а какво са измислили през живота си освен да се ........... в двете нули. нищо
    чек бе ти па с кой се кара ве аз не съм видял гледам изчаткани няколко изтрити и то в тая тема викам, що става Викам аре да е в руските глупости да ама тука

    Коментар


    • Случват се понякога такива работи, коригира се веднага.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
        Техническа грешка, за което се извинявам, но ще помоля да се въздържате от просташки език- доста е грозно!
        Ами да грозно е, но и аз се дразня след като не съм наругал никой и изведнъж някви щрак щрак спамове и обиди ..... и изтрит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12
          michaelis12
          .......
          Техническа грешка, за което се извинявам, но ще помоля да се въздържате от просташки език- доста е грозно!

          Коментар


          • природата си знае работата за таквизи винени мушици

            Коментар


            • майкъле и ти изгоря покрай мен . сори брат . обаче някакви плямпачи ми дават тука уроци по живот . а какво са измислили през живота си освен да се ........... в двете нули. нищо

              Коментар


              • Last edited by Amsterdamm; 18.08.2015, 16:48.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                  Трещя кво да правя, то иначе с това БФБ нещата толкова "бързо" се развиват, че даже се чудя как още съществува
                  ае мани го тоя комарекс, с тея валути е ебаси кретенията трещи там индексите поне знаеш, че 75% от времето са bullish,а тея гадни валути не се знае знае ли се.
                  На БФБ нивга не съм бил - то кво има та да бъда там само като си погледна държавата и ми става ясно, че тая Борса е няква съчинена от хиляда и една нощ .....

                  P.S. Ако тряя да избирам между комарекс и БФБ май ше избера комарекса ......
                  Last edited by michaelis12; 18.08.2015, 16:06.

                  Коментар


                  • Що се вързвате на фантазиите на някакъв изтрещял комарджия и сте се нахакали в тоя Форекс.Не се занимавайте с глупости момчета.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      ааа стопове ньет иначе брокерите само тва и чакат с иглите .. И ти ли трещиш форекс ?? Леле ле ле мани го тва, за ей такива като пазара е изтрещел в една посока става ама иначе да гониш стотинките на рулетката е бая мъка ....
                      Трещя кво да правя, то иначе с това БФБ нещата толкова "бързо" се развиват, че даже се чудя как още съществува

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                        То аз също не вярвам на това което пишат по сайтовете и какво говорят анализаторите ама напоследък чета само колко щяло да пада еврото и т.н. и за първи път видях нещо по различно и затова исках да го споделя ама веднага ме цензурираха Иначе с тея стопове е голям ташак и затова аз не слагам за да не ми ги удрят и да губя, защото ми прави впечатление че стига до стопа и после пак наобратно
                        ааа стопове ньет иначе брокерите само тва и чакат с иглите .. И ти ли трещиш форекс ?? Леле ле ле мани го тва, за ей такива като пазара е изтрещел в една посока става ама иначе да гониш стотинките на рулетката е бая мъка ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          офф той и той е един сайт, още по-тъп и от тоя ..... аз висим тука щото има форум и ме кефи да си лафим с вас иначе, глупости кво да им гледам новините и анализите па съвсем забраи .....
                          Не чета статиите ич, само си коментираме и без тва повечкото статии са преписани и стъкмени и нагласени от западната преса, да ни е розов света, да ама в останалия свят не е баш така те го виждат по друг начин за нас

                          Още на първата страница от тоя profit.bg с новина кои страни са с най-голям шанс за default и запада всички са зелени, там нема проблеми и САЩ с най-малък шанс разбира се ..... а данните са от "Bank of America"

                          глей си графиките и ги заеби тея щуротии дет пишат нон стоп и без тва на никой не му разбира гагата, а пазара е нещо което е теория на вероятностите

                          P.S. аа за тая твойта статия за скъсяване на долара, щом някоя американска банка го казва начи нещо не е наред то, че еврото ше хои на горе ше хои, но може междувременно да има някой гаден прът на долу за проверка и да изпотрепе стоповете ...
                          То аз също не вярвам на това което пишат по сайтовете и какво говорят анализаторите ама напоследък чета само колко щяло да пада еврото и т.н. и за първи път видях нещо по различно и затова исках да го споделя ама веднага ме цензурираха Иначе с тея стопове е голям ташак и затова аз не слагам за да не ми ги удрят и да губя, защото ми прави впечатление че стига до стопа и после пак наобратно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                            В профит.бг статията се казва "Сега е моментът за скъсяване на долара" от днес от 14:28ч ама нали им е конкурентен сайт и ми я трият
                            офф той и той е един сайт, още по-тъп и от тоя ..... аз висим тука щото има форум и ме кефи да си лафим с вас иначе, глупости кво да им гледам новините и анализите па съвсем забраи .....
                            Не чета статиите ич, само си коментираме и без тва повечкото статии са преписани и стъкмени и нагласени от западната преса, да ни е розов света, да ама в останалия свят не е баш така те го виждат по друг начин за нас

                            Още на първата страница от тоя profit.bg с новина кои страни са с най-голям шанс за default и запада всички са зелени, там нема проблеми и САЩ с най-малък шанс разбира се ..... а данните са от "Bank of America"

                            глей си графиките и ги заеби тея щуротии дет пишат нон стоп и без тва на никой не му разбира гагата, а пазара е нещо което е теория на вероятностите

                            P.S. аа за тая твойта статия за скъсяване на долара, щом някоя американска банка го казва начи нещо не е наред то, че еврото ше хои на горе ше хои, но може междувременно да има някой гаден прът на долу за проверка и да изпотрепе стоповете ...
                            Last edited by michaelis12; 14.08.2015, 22:41.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              кво стана ве що ти трият новината я кажи ква е да си я намерим ....
                              В профит.бг статията се казва "Сега е моментът за скъсяване на долара" от днес от 14:28ч ама нали им е конкурентен сайт и ми я трият

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                                Като е непозволен линка, що не препечатате новината във вашия сайт за да мога да го кача във форума?
                                кво стана ве що ти трият новината я кажи ква е да си я намерим ....

                                Коментар

                                Working...
                                X