IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Майкъле.черната ти линия 10190 бутна дакса.добри са добри са тия линиики

    Коментар


    • И аз в начолото играех за кросове.сега само ребаунди като този.имам само къси за долни кросове на индекси

      Коментар


      • На стоповете на дългите евраци затворих добри обеми

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          дай боже да излезеш сух . на никой не пожелавам загуби
          ето например преди месец два акцията страдаше че еврото се покачва . после една бомба го издърпа надолу и акцията излезе сух .
          Да ти кажа честно аз за момента не съм кой знае колко притеснен, защото играя с пренебрежимо малък левъридж. В смисъл дакса, ако реша мога да го покрия и целия. Гледам да не се изсилвам много, защото съм младо трейдърче хич да не е.

          Въпросът е само да не се оакам при добавянето и станат твърде много контракти.

          Но ей сега вчера пак заради gut feelinga хеджирах и поне едни 160-170 пипса спад спестих загуба. Махам късото и се моля за по-добро бъдеще

          Мeрси за съпорта иначе

          Коментар


          • дай боже да излезеш сух . на никой не пожелавам загуби
            ето например преди месец два акцията страдаше че еврото се покачва . после една бомба го издърпа надолу и акцията излезе сух .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              по принцип цялото движение на дакса от 5000 до 12358 няма читава корекция . а корекциите са много често сополи . при тях нама връщанки . права черта и докато не стигне целта / или дъното както му казваме /
              Еми то тва е, ама аз още се надявам да е корекция на по-малкия тренд, който почна края на миналата година, пък тази голямата да я поотложим малко така във времето

              Ако излезе, че е голямата - по груби сметки отиваме на 9550 първа спирка и 8700 втора. Ако ще е сопол - да е сопол, тъкмо да свършва по-бързо.

              Обаче аз до 10000 си имам надежда още де.

              Коментар


              • а насдака колко път има до тука . незнам тогава какво ще стане с другите

                Коментар


                • китай 3522

                  Коментар


                  • дето викаше габров курекция до 1,1740 си е нужна . така че няма изненади

                    индексите да натиснем . мамка им

                    Коментар


                    • еее то това късо от 1,1358 си е класика ,стопа на 1,14 на всичките

                      Коментар


                      • ае стига шортихте еврака, глей на снимката се вижда не двойна ами четворна обърната чутура .... стойте мирно са и каде 1.1350-1.14 пробайте нещо си

                        Коментар


                        • кофти да . ами от тука ще има връщанка може да пробваш до 1,12345

                          и аз се надявам да компенсирам и вкарам отгоре на тия дето ги пуснах на 1,12222 , но те са малки и не са проблем
                          Last edited by the architect; 21.08.2015, 08:23.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            къси евраци от бомбата
                            Добрютро гледам ми е затворило стопчето ама сега викаш да го скъсявам и до колко да го чакам да падне че днес няма да съм на компа и да си сложа лимита

                            Коментар


                            • по принцип цялото движение на дакса от 5000 до 12358 няма читава корекция . а корекциите са много често сополи . при тях нама връщанки . права черта и докато не стигне целта / или дъното както му казваме /
                              Last edited by the architect; 21.08.2015, 08:19.

                              Коментар


                              • Майк, че е така - така е. Сигурното у банката на 1.2% годишна. Опа, сигурно ли казах?

                                the architect дакса днеска ще е до черната на майкъла 10190 . едва ли ще го отпуснат повече
                                Еми да му пожелаем успех освен
                                Нови -3.5% ще е грубо вече.

                                Коментар

                                Working...
                                X