IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • яната има толкоз яко да пада че ще бъда сеч . най много да върне до 127

    Коментар


    • оп и злото

      Коментар


      • Обаче йената ме кефи от няколко дена направо го разби тоя долар. Сега остана и канадския да почне да се вдига та да излезна на печалба

        Коментар


        • не те разбрах

          Коментар


          • добре де ми тея нетествани бомби на еврака на М15 и М30 от 1,1358 ли ще ги почваме по нанадолнището

            Коментар


            • отдавна го твърдя - хамериканците са направили нашата програмка на борсата някак си извратено да върви напук на всичко . що пък да не . ние обедняваме те ни купуват и манипулират по лесно . сеч за американците . мухахааааааааааааааааааа

              Коментар


              • доле дау жо на 4н още не я е тествал . па трябва да стане след някой друг капан

                Коментар


                • хаха да . така си е . еврака леко го потопи бомбата

                  Коментар


                  • геее то голяма сеч на тея пазари всичко надолу само нашата Софка зелена

                    Коментар


                    • пууууууууууу много отскочи тоя дакс от тази бомбандара. машала

                      Коментар


                      • ако има там бомба да . но виж за спорта може една къса от 1,1358 , няма такова ниво . туй като редковото 1,333333 въпреки че според мен е 1,358

                        Коментар


                        • залебих скромно сега ще го чакаме на 1,14 ли за късо

                          Коментар


                          • дакса май тази ще го дръпне . не я играя на този етап

                            Коментар


                            • еврака върна горе . бяха си я забравили . иначе да , в началото на годината инвестиционните фондове разправяха как ще има нови и нови върхове . то хубаво нови ама само наско и дакса по стабилно . и колко се задържаха и паднаха бързо . къде са сега тия велики курифей от инвестиционните фондове .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                                Предполагам, че с времето неизменно си набарваш някаква формула и малко или много караш по нея.

                                Иначе този твоя тагргет за насдака си е сериозна работа. И да го стигне, да се надяваме няма да може да бутне Дакса под 9500 - там фибоначито съвпада с тренд линия на 1-седмичната, което трябва да е зверска подкрепа. Италианците между другото доста добре, даже не доближиха нивата от 7ми юли. Даже при един такъв сценарии с насдак, на 20к ще са бонбон за купуване.

                                Майк, ти кога най-накрая ще си пуснеш Bloomberg и Bg on Air, и ще почнеш да гледаш новини. Не разбра ли, че тея шамански линийки не работят


                                П.С. Майк, сега видях и поста ти под моя. Мерси за съвета. Ще гледам да издебна добри нива и добавям.
                                Абе я им еби мамата на тея особено па на наще тъпунгери в BG on Air аз по-големи идиоти не съм виждал от там. Един път само го гледах и няккав млад меринджей с костюм убеждаваше как неа проблеми и акциите ше си ходят така до безкрая - и 2 месеца по-късно SPX от 2ойка и на 1800 боц само за седмица.

                                Ама ти са да не влезеш с двата крака на фашиста ?!? влизаш с малко (то още няма дивергенции, нищо) кат се опне sell после пак кат слезне buy на къси периоди, че червената тояга е голяма нищо, че на месечна държи там на EMA20 за всеки случай с повишено внимание да нема фалити

                                Коментар

                                Working...
                                X