IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • може

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      махай ги тия източно еврейски акции ХИМИМПОРТ и ги пускай по кросовете . по има файда
      да ти кажа много започнах да се замислям вече дали да не приключвам вече с това БФБ, то и без това няма много смисъл от него, но съм решил да поизчакам до края на тази година и ако няма никакво движение разпродавам всичко и прилючвам завинаги с нашата "борса"

      Коментар


      • махай ги тия източно еврейски акции ХИМИМПОРТ и ги пускай по кросовете . по има файда

        Коментар


        • би трябвало или от тука или от 121 да падне
          викам чакай нещо да не съм объркал и пак прегледах обемите на 5 мин . този на дъното е най- голям . ново дъно
          Last edited by the architect; 25.08.2015, 13:43.

          Коментар


          • а йената откъде да и жулна къса срещу долара на 120,40 ли

            Коментар


            • тогава жулни една дълга то 1,144444

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                па що да не . ти не пусна ли от 1,17 . ех ех ех .
                не можах че не бях на платформата ами запивах по балканите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  хехехе ко ма направи бе жорка 99%
                  мани мани зашил съм се яко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                    не е ли време за едно късо евро или да си стоя на ръцете
                    Още вчера беше време

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                      не е ли време за едно късо евро или да си стоя на ръцете
                      па що да не . ти не пусна ли от 1,17 . ех ех ех .

                      Коментар


                      • хехехе ко ма направи бе жорка 99%

                        Коментар


                        • не е ли време за едно късо евро или да си стоя на ръцете

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            аз да ти кажа сладко купувам за надолу . просто с тия обеми на дъното има още . това не е дъно
                            Ти гледай обемите зад океана, тези можеш да ги пропускаш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              така да видим софка и хима какво направиха . правят каквото са им програмирали американските евреи. но . софка си стигна бомбата, а хима си изтества оня голям обем преди ръста. така че идва време за покачване колкото и да не им се вярва на много хора . но графиката е една програмка . за да има програмката по добър ефект еврейчетата наемат тролове на които им се задава в определен момент какво да пея , така че ефектът от програмката да е по добър

                              айде да вземе да тръгва тоя Хим най-накрая че ми е на 99% от портфейла

                              Коментар


                              • аз да ти кажа сладко купувам за надолу . просто с тия обеми на дъното има още . това не е дъно

                                Коментар

                                Working...
                                X