IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • хубавото е че бомбите на 1 и 5 мин ги познавам ама тея на по-големите таймове са ми по трудни, а не мога да гледам по цял ден платформата и затова искам да пускам на часовите ама там нещо не ми се получават нещата

    Коментар


    • Гледам еврака се е запътил вече за голямата бомба

      Жорка, до колкото схващам е, че поради силното движение на бомбите в едната посока към крос(синичкото на графиките на архитекта), после когато го достигнат се отблъсква ценовото движение на обранто... чети на 1ва страница, ако не схващаш. Мисля, че чакаш да отслабне движението от бомбата и тогава откриваш в другата посока, защото бомбите понякога са и по-силни и подминават кросовете.
      Last edited by pepe1234; 26.08.2015, 23:04.

      Коментар


      • добре аз да питам ребаунда какво е като се отдалечи от бомбата и тогава отваряш позицията и чакаш да удари бомбата

        Коментар


        • какво става банда върви ли трейдинга

          Коментар


          • Налии, да не му се надяваш за 5минутка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              как съм ги завардил на 5 мин насковците . мухахааааааааааааааааааааа
              ето този на наско се оказа доста силен

              Коментар


              • точно така . само ребаундчета

                Коментар


                • Брат, нищо не направих.

                  Мислех, че ше иде до бомбата на 1 минута първо 1142,69 и викам ше пускам късата оттам. Бях сложил автомат. даже, че днеска имах и други неща на главата.
                  Ей ся го гледам кво е направило..ебати в злото е тва зло.
                  Добре поне, че не бях пуснал дълга до тая 1142,69, че много грубо моеше да стане..

                  Тея кросчета както ми изглеждаха супер яките в началото, така ся супер коварни - крос отгоре, крос отдолу..иди го разбери.

                  По-добре ребаундчетата ще си играя. Ти явно си имаш усет към кой крос отива

                  Коментар


                  • да отскочи на 4н бомба в рамките на 15 мин си е голямо постижение това зло . много палаво

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      мистър ексссссс пусна ли за 4н бомбата зло
                      дано си позатворил злото

                      Коментар


                      • ребаунд и за еврака

                        Коментар


                        • шип за германците . какво напрежение на зеления килим дами и господа

                          Коментар


                          • първата подкрепа на дау подейства

                            Коментар


                            • пак казвам . ще спретнат някой шип нагоре да бием зверския обем на 16370 . от там пак сме надолу

                              Коментар


                              • айде и Дакса посечен...

                                Коментар

                                Working...
                                X