IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • я кажи пак някой трейд да пусна наобратно . това е любимият ми поздрав

    Коментар


    • кофти е че си загубил доста пари от 1,12 до 1,17 . доста бондака са това . каквото е трябвало си го получил . и още уроци ще получавашай честито ти гладуване

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        че вече и от високо говориш - ВИИИИИИЕ АМАТЬОРИТЕ , АААААААААААЗ ВЕЛИКИЯ ПРОФЕСИОНАЛИСТ . колко таквизи съм ги гледал да дълбаят дъното
        Архитекче как само ти ги целиш тия бомбички бе, че чак и тема си си отворил колко си велик, но по скоро си пълен смешник. Спечелил 5 пипа и вече му се привиждат програмки,американци ,евреи и нз си още кви. Остави форекса, бегай към карлуково белким те излекуват,че много станахте лудите. Обясни на хората каде ги целиш тия бомбички не се крии като мишле, ами им покажи нали си най-големят. Или ти само подбрани графики пускаш където си на кяр

        Коментар


        • толерантност към простотията човешка най малко при мене ще намерите . СЕЧ

          Коментар


          • че вече и от високо говориш - ВИИИИИИЕ АМАТЬОРИТЕ , АААААААААААЗ ВЕЛИКИЯ ПРОФЕСИОНАЛИСТ . колко таквизи съм ги гледал да дълбаят дъното

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
              Той само архитекта знае дали печели или не. Или всичко с тия бомби е в главата му . Добре че е интернет да даде изява на всякакви перковци
              батка , колко хора ти го казаха и във форекс форума . пускаш ми къси от 1,12 и викаш няма да стигне 1,15
              не само че не го стигна ами отиде и на 1,17 . май перкото си ти щом още си на този пазар с такива прогнози . и други ти го казаха . ставаш смешен .

              Коментар


              • Само не искам да подлъжа никой да се набута заради мен, още съм нов на форекса и може и да ми се привиждат само разни неща.
                Last edited by pepe1234; 27.08.2015, 00:01.

                Коментар


                • Имаш право, да. И аз си спомням, а петролът определено не е в рейндж на нещо повече от 5-минутна графика.

                  Значи, щом е така, трябва да ги стигаме тея евро-атомки.

                  Коментар


                  • Според мен тези големите са много рискови и се чакат дълго, сега ми се иска с еврака да е изключение от правилото. А сега имаше голямо движение и инерцията трябва да е доста силна, а и ако и ЕЦБ се е включила.. си има резон да се чака
                    Last edited by pepe1234; 27.08.2015, 00:16.

                    Коментар


                    • мисля че архитекта беше писал че бомбите са вървежни в рейндж. когато има тренд е по трудно да се познават поне за мен де

                      Коментар


                      • Супер, да. Ами в оптималния вариант, да стигне до първия, лек ребаунд и после и едночасовия. Да видим баш майстора дали ще потвърди


                        Примерно ей сега виждам петрола също на 1-часова има крос, който обаче е на няколко месеца и е на $60.20, та заради ей такива подобни неща, които забелязвам, съм по-предпазлив.
                        Last edited by exxs; 26.08.2015, 23:45.

                        Коментар


                        • Той само архитекта знае дали печели или не. Или всичко с тия бомби е в главата му . Добре че е интернет да даде изява на всякакви перковци

                          Коментар


                          • Не знам на мен този на 30мин по ми харесва за еврака и съм яко шорт вече доста време Платформата ми е доста куха и не мога да скролвам назад на 15 мин. историята.
                            Last edited by pepe1234; 26.08.2015, 23:37.

                            Коментар


                            • Не знам аз, но според мен даже и кратките са си леко риск, когато ги гониш. Поне стопче нещо си трябва. Просто не всички бомби успяват да привлекат цената. Вземи златото на 1149.62 или петрола на 41.01, и 2те на минутка.

                              Ако примерно тъкмо са били заформени и цената е 50 цента на долу може да се подлъжеш да пуснеш, уж сигурна работа (поне аз бих) и глей ги сега къде са.

                              За това за мене както каза архитекта ребаундчета по-добре. Пък като той-препоръча движение към някой крос - тогава може

                              Ей сега примерно може да каже отиваме ли към 15-минутния на еврото, не отиваме ли

                              Коментар


                              • Как точно ги познаваш, аз имам много големи проблеми с входа. И само се мъча като грешен дявол. Явно си по-напред от мен...

                                Конкретно за тази на еврото изтества нивата които архитекта беше писал по-рано други съпротиви не виждам кой знае какви освен ЕМА 200, но мове и аз да бъркам, начинаещ съм още Иначе в темата за дакса съм писал, защо си мисля, че еврака ще падне
                                Last edited by pepe1234; 26.08.2015, 23:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X