IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Fingers crossed!

    Как беше, и умряла котка да пуснеш от високо, все ще отскочи. И аз се надявам това да виждаме сега.

    Коментар


    • дау жо го продадоха на 16358. сега бият късите . най много ще изтестват 16700 да завършат ребаунда до 4н бомбата от там яко надолу . нека кажем по две надолу . чакай да сметна . цък цък цък на калкулатора . излиза 13580

      Коментар


      • така късите са в действие пак . най -малкото ще ви завлека тука . да не каже някой че не съм казал
        Last edited by the architect; 27.08.2015, 13:39.

        Коментар


        • еврака на 1 мин . едно и също

          Коментар


          • Месечните може да ги играеш дългосрочно.малки позиции.но защо да го правиш.стига ти само да знаеш че следващите месеци ще има яко надолу

            Коментар


            • Оставяй ги. Успеваемостта на подхода си е много добра за мен. Пък като вземеш предвид и лекотата му, не може да се иска повече.

              Забелязах аз, че при яната даже месечен крос е минат като пътен знак. Доколкото разбрах това трябва да доведе до силно движение надолу, ама не го виждаме още. Още повече има пак на месечен крос на 103.100, който би трябвало да е силен магнит.

              А индексите яко сила. Дау по поръчка връща от 16380 ама държи копелето

              Коментар


              • а така жорка . ребаунди и стопове за да няма големи загуби в случай на непредвидени големи пробиви . ребаундите от бомбите всеки ги вижда . няма какво да се обяснявам .
                при еврака на 1н една пресечена бомба пак даде ниво на подкрепа . това за статистиката

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                  Архитекче как само ти ги целиш тия бомбички бе, че чак и тема си си отворил колко си велик, но по скоро си пълен смешник. Спечелил 5 пипа и вече му се привиждат програмки,американци ,евреи и нз си още кви. Остави форекса, бегай към карлуково белким те излекуват,че много станахте лудите. Обясни на хората каде ги целиш тия бомбички не се крии като мишле, ами им покажи нали си най-големят. Или ти само подбрани графики пускаш където си на кяр
                  човека е обяснил как стават бомбите и този начин на търговия носи успех. аз досега колкото пъти съм гледал твои прогнози никога не си познавал

                  Коментар


                  • айде марш във форума форекс и не влизай тука . що въобще влизате в някои теми , не мога да разбера . кът не ви харесва , ме оставете сам да си пиша . ние шизофрениците имаме нужда сами да си пишем то наистина че аз първи те захапах но и ти го дай малко по-земно
                    Last edited by the architect; 27.08.2015, 01:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      ей ти мишоче от вчера едно
                      Ама не ми се доказвай на мене, обясни на хората. Тях ги интересува не мен. Айде спокойна вечер храбри боецо срещу програмката, която ти си разгадал

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        ето мишоче и още едно
                        Мишоче, аз заразлика от теб не влизам само в една позиция. канадеца ме подържаше през цялото време. Ти си нямаш и представа от портфейл. Цъкай си едноминутните бомбички и се радвай колко последователи имаш. За мойте пари не бери грижа, От Дакса дори я утройх За разлика от тебе аз не стоя гладен, ама с твойте едноминутни бомбички дано направиш некой удар да си сит и ти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          що бе . ето тука ще изтества сигурно 4н
                          ей ти мишоче от вчера едно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            днеска най вероятно пак ще видим наско на 4200
                            ето мишоче и още едно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              да си изтества 1,1333333 - 1,1358 пък после ще му мислим
                              ей ти мишоче от днес едно

                              Коментар


                              • интересно е как всички мишоци ме заяждат по един и същи начин . ти такова ти онакова много сте предвидими бе мишоци

                                Коментар

                                Working...
                                X