IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Архитекте днес ще можем ли да тестваме 1.1350 при еврото?

    Коментар


    • така беше . тоя брадатия беше най- дразнещ. само печата печата печата . и ония подскачат подскачат подскачат от радост . сега ще има само мъка мъка мъка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        само ние с тебе ги псувахме . помниш ли майкъле. и само късо късо късо
        така беше, кат свири музиката и мишките танцуват, после музиката кат спре и олелеле
        ние шорт шорт, онея дълги дълги ръстове, Фред, брадатия тоя оня глупости еее са нема кой ги опрай вече ...

        Коментар


        • я гледай насето на седмична . миличкия че то това курекция ли е . да му изпукаш два шамара и да ходи на 2853
          Last edited by the architect; 02.09.2015, 09:50.

          Коментар


          • всичко е още на върхове . е като коригират пийсе процента , няма да съм толкова ербап

            Коментар


            • на този етап пускам през 50-100 бройки къса като ми се отвори някой гол крос . на тях не слагам стоп . дори и да останат по дълго пак се случват . нали знаете ,случват се винаги със сопол краткосрочно играя само ребаунди вече със стоп

              Коментар


              • Жорка, и аз като тебе по принуда, че не ми се добавят още индекси. Чакам оправяне още

                Архи, много правилно казваш за индексите. Не се намира кросче надолу да не се изтества. Чакаш ли ребаунд от горен крос ти или като прецениш, че е достатъчно далече от долния - стреляш

                Бях малко по-зает тия дни, че нали все трябва да се покрият мойте борсови авантюри, но продължавам да си търся начините за успешно прилагане на схемичката. Иска ми се на мен освен ребаундите да мога да играя и за формирано кросче, защото ми е повече по вкуса да държа позиции по-дълго
                Тва е кофтака, че някой път 15-минутен ти го стига за ден-два, друг път като при eurusd половин месец нема стигане..

                Като го споменах долара, то голямо гласене за паритет беше, голямо чудо..накрая ще вземе да обърне. Много комфортно му стана на тея нива ми се струва.

                Коментар


                • че те за ден дигнаха 1200 . а като кажат коя китайска банка е фалирала и тогава ще стане интересно. те така, все казват септември за банките . справка близкото минало
                  Last edited by the architect; 02.09.2015, 09:18.

                  Коментар


                  • прав си

                    Коментар


                    • че то до 17 ехеееее. те за един ден и могат да го откарат на 15000

                      Коментар


                      • внимавай с тези долни кросове на индексите да не каже баба Йелън след 2 седмици, че ще прави нови количествени улеснения и да надуе още повече балоняка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                          аз нещо индексите не ги разцъквам гледам си само валутите, че съм още нов в бранша но като свикна на валутите може и индексите да почна
                          бааааа , че то индекси в момента за долни кросове най-лесно се играят . то при тоя балоняк само скръц да каже нещо и долния крос е уважен . както стана наскоро де

                          Коментар


                          • а за китайците съм се объркал утре ще почиват, а не днес сега погледнах пак календара

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              тия пък китайци кога са работели че ще почиват . човек дето е бил в китай ми каза че работили само по 5-6 часа . след това ги пъдели от офисите било противозаконно да бачкаш повече .


                              а иначе виж жорка от къде го заковах дау жо. това го мъчело миличкия , като пулпитче мъдрец . тази бомбичка малка малка . ама малките камънета обръщат колата
                              аз нещо индексите не ги разцъквам гледам си само валутите, че съм още нов в бранша но като свикна на валутите може и индексите да почна

                              Коментар


                              • дръпнатите и те се пънаха пънаха и пак при мене

                                Коментар

                                Working...
                                X