IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • а за китайците съм се объркал утре ще почиват, а не днес сега погледнах пак календара

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      тия пък китайци кога са работели че ще почиват . човек дето е бил в китай ми каза че работили само по 5-6 часа . след това ги пъдели от офисите било противозаконно да бачкаш повече .


      а иначе виж жорка от къде го заковах дау жо. това го мъчело миличкия , като пулпитче мъдрец . тази бомбичка малка малка . ама малките камънета обръщат колата
      аз нещо индексите не ги разцъквам гледам си само валутите, че съм още нов в бранша но като свикна на валутите може и индексите да почна

      Коментар


      • дръпнатите и те се пънаха пънаха и пак при мене

        Коментар


        • тия пък китайци кога са работели че ще почиват . човек дето е бил в китай ми каза че работили само по 5-6 часа . след това ги пъдели от офисите било противозаконно да бачкаш повече .


          а иначе виж жорка от къде го заковах дау жо. това го мъчело миличкия , като пулпитче мъдрец . тази бомбичка малка малка . ама малките камънета обръщат колата
          Last edited by the architect; 02.09.2015, 08:43.

          Коментар


          • добро утро днес ще видим дали китайцитите като почиват еврото и йената ще дръпнат

            Коментар


            • добро утро на всички злобари и незлобари
              наско за 2 пипа не ми е тествал бомбата на 15 мин и като опарен е тръгнал да бяга . КЪДЕ БЯГАШ БЕ НАСКОУУУУУ . пак ще те завлека надолу

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                От тия нива 4177 ще има здрав отскок
                опаааааааа и това се случи

                Коментар


                • СИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЧ

                  Коментар


                  • дразнещо е майкъле за много хора , знам . да си загубят сумати години образование и пари по курсове и изведнъж да дойде един мушмундер като мене и да ги пръска с едни прости кросове . ония откачат ОТ ЯД

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      американците си нагласиха за отскок след 16,30
                      ей ги отскочиха . какво му трябва повече на човек . бира и цацка

                      Коментар


                      • само ние с тебе ги псувахме . помниш ли майкъле. и само късо късо късо

                        Коментар


                        • трябва да отиде там . време си е . що бичиха тия гадове и един мазен оптимизъм

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            виж го при тебе на 4н , 1803
                            ако го изсипат до там екстра, но после ми тряя едно 1980 или 2000 ако се понапънат малко ако ли не ше го мисля после .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              Аржитектоникос, скива ли нивата за месеца на Сипот, точно таргета за месеца за надоле пада на миналото дъно от Август оная игла там, бааааси тея с аршин са го мерили да ги ева .......
                              да, миналата седмица го гледах че е там . опипват почвата , малките червейчета . мухахааааааа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                                нешо не дава снимка да го ева, но аз като затворим късите, да гледа да завърти малко пейзажа, че ше се омажат дългите тогава ..... или да стои над 1900 поне до другия месец тва ме интересува
                                виж го при тебе на 4н , 1803

                                Коментар

                                Working...
                                X