IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ааааааааа това ли мъчело дръпнатите. знаех си

    Коментар


    • Даксот обрули бомбето на минетка.бравосвреме е за ментичка
      Last edited by the architect; 02.09.2015, 12:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
        Ясноо, добре съм усетил за голите кросчета.
        Даксчо на 9960 се поразголил на минутка, ше го видим ще си го прибере ли..

        Майк, другарю, как е при теб? Овладя ли фронта ти?
        не вися като сопол на средата и ги чакам да се наканят да мръднат или поне още малко на доле, т.е. ново дъно или малко на горе, те само се мотат.....
        Аз съм между 2050 и 1900 на Сипот, ако стои там до Октомври 9 евала ше им отвора една зелена бира с капачка, ама ако мръдне след 09.10 извън тея граници ше си го набодем и за тва ше чакам и тая седмица и ше преместим позицията с един месец, да не си ебе Франко Джаза

        Коментар


        • абе тоя , шефчето на киноцентъра бояна , се казвал нещо Ярив Лернер
          и бил еврейче . защо тия хора цапат родната ми земя и я натискат надолу . а евреиииииииииии

          Коментар


          • охаааааааааааа. дай дайоткачам

            Коментар


            • баунс баунс на еврака от бомбакаааа
              Last edited by the architect; 02.09.2015, 13:33.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                тия пък китайци кога са работели че ще почиват . човек дето е бил в китай ми каза че работили само по 5-6 часа . след това ги пъдели от офисите било противозаконно да бачкаш повече .


                а иначе виж жорка от къде го заковах дау жо. това го мъчело миличкия , като пулпитче мъдрец . тази бомбичка малка малка . ама малките камънета обръщат колата
                това ниво удържа на дау жо засега . браво

                Коментар


                • Ясноо, добре съм усетил за голите кросчета.
                  Даксчо на 9960 се поразголил на минутка, ше го видим ще си го прибере ли..

                  Майк, другарю, как е при теб? Овладя ли фронта ти?

                  Коментар


                  • по скоро габров ако стигне тука ще му изпукам една къса . от 1,1397

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      дразнещо е майкъле за много хора , знам . да си загубят сумати години образование и пари по курсове и изведнъж да дойде един мушмундер като мене и да ги пръска с едни прости кросове . ония откачат ОТ ЯД

                      ама то тва на борсата никво образование нема ти помогне ... то тва се учи в движение, заеби ти тея курсове, мурсове ..... и колко по-елементарно, толко по-добре, ако почнеш да мислиш колко е на 100 половината си отишъл в гората за гъби веднага

                      Коментар


                      • Архитекте днес ще можем ли да тестваме 1.1350 при еврото?

                        Коментар


                        • така беше . тоя брадатия беше най- дразнещ. само печата печата печата . и ония подскачат подскачат подскачат от радост . сега ще има само мъка мъка мъка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            само ние с тебе ги псувахме . помниш ли майкъле. и само късо късо късо
                            така беше, кат свири музиката и мишките танцуват, после музиката кат спре и олелеле
                            ние шорт шорт, онея дълги дълги ръстове, Фред, брадатия тоя оня глупости еее са нема кой ги опрай вече ...

                            Коментар


                            • я гледай насето на седмична . миличкия че то това курекция ли е . да му изпукаш два шамара и да ходи на 2853
                              Last edited by the architect; 02.09.2015, 09:50.

                              Коментар


                              • всичко е още на върхове . е като коригират пийсе процента , няма да съм толкова ербап

                                Коментар

                                Working...
                                X