IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой да знае кога трябваше да се изказват от ЕЦБ, да не ни изненадат нещо сега, че без стопове си е ебало майката. Сега погледнах, ако смятам правилно 14.45 наше време.
    Last edited by pepe1234; 03.09.2015, 11:57.

    Коментар


    • дано я пробие тази бомба

      Коментар


      • върна ама се чудя, какво го подпира толкова.. дали няма да има сега голямо изипване на индексите надолу, поне яената е увиснала на ема200 на 15 мин.
        Last edited by pepe1234; 03.09.2015, 11:23.

        Коментар


        • мда дакса пак се върна на бомбата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            оооо другарю добре дошъл в клуба без стопове, само с фарове ....... не си първия който са ебавали нема за ко да се дразниш ..... От са нататък ше държиш брокера в шах - без стопове само на халогени ше я караш .....
            меси за инфото, тва е като добре дошел в партията

            Коментар


            • струва ми се че и еврака е тръгнал към кросчето ще го дебнем там

              Коментар


              • да. доста го надскочи , предвид и гапа

                Коментар


                • лошото е, че днес е друго и го надскочи

                  Коментар


                  • той и дакса вчера извъртя същия номер

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      ми видях го че зацикли нещо, а и вчера дау също не стигна до кроса и викам да пробвам, ако не стане сега ще вляза пак после.
                      а да . аз за тези неща с достигането за пип два на крос и обръщане отдавна съм предупредил . ето наско и той на 15 мин направи същия номер . но пак ще отиде там

                      Коментар


                      • абе някой от вас може ли да ми покаже обемите на 4н при наско .от дъното до сега

                        Коментар


                        • ми видях го че зацикли нещо, а и вчера дау също не стигна до кроса и викам да пробвам, ако не стане сега ще вляза пак после.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            архитекте, ами просто по графиката дори не показва тактъв шип, а позицията се затвори сама на стопа.

                            Пуснах късия дакс
                            еййййй , не е ли малко рано

                            Коментар


                            • що бе майкъле . аз имах малка къса от върха на наско . пусках само такива . те катерят аз пусках . пак казвам , мини контракти . много хора ми се смееха и викат той архитекта лъже и се гъбарка . после си слезе спокойно надолу да 4н бомбата и нещата след дълго чакане станаха . сега съм пак в същата схема . на мини контракти какви стопове да слагаш

                              Коментар


                              • архитекте, ами просто по графиката дори не показва тактъв шип, а позицията се затвори сама на стопа.

                                Пуснах късия дакс

                                Коментар

                                Working...
                                X