IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
    Майк, сега влизам от вчера. Ама баш в същата ситуация сме

    Архитекте, виж как ми излизат на мен..


    еми не ти виждам позициите не те знам кво прайш в тая тъмница ..... и за кво се занимавате с тоя Наско ве пукайте само директора SPX то той квот покаже и другите следват независимо къде се намират на планетата земя ....

    Коментар


    • ок мерси

      Коментар


      • Ок мерси екс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          тоя на дъното най големия обем ли е екс
          иначе пепе в 14,45 говорят от ецебето
          Не. Мисля, че е на 26ти следобед е бил малко по-голям.

          Коментар


          • ето пепе . слагаш в папката mql4/scripts
            Attached Files

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              Ами аз специално си направих в бенчмарк, зщото са отдавна, а и вие гледам, че ги ползвате. А то баси, не вярвах, че и те въртят такива номера. Бях гледал, че си пуснал едно зип файлче за инсталиране към метатрейдър 4. Ще ми пратиш ли инфо за инсталиране и употреба, доколкото разбрах са някакви нива...
              ммммм бенча има два брокера за проводник на квоти - едните са Saxo Bank другите май са FXCM - a те са по големи педали от Saxo с квоти и глупости .....
              Saxo са дебели от страна на таксите - си ебало пипера, но са акуратни и коретни, докато евтинджозите се ебават нон стоп

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gabarduk Разгледай мнение
                остава да кажеш кой е брокера
                ами от малките всеки почти те боде, тея Admiral Markets, още като прохождаха тея Active Trades, Oanda и Saxo айде те са били по-коректни в сравнение с "Requotes" на предишните 2 и игли и кви ли не дивотии ..... )
                Сега съм в IB поръчката ми е на CME, CBOE тях не ги ебе за мойте раоти нали са ми дръпнали комисионните ......

                Коментар


                • където и да си номера всякакви

                  Коментар


                  • Ами аз специално си направих в бенчмарк, зщото са отдавна, а и вие гледам, че ги ползвате. А то баси, не вярвах, че и те въртят такива номера. Бях гледал, че си пуснал едно зип файлче за инсталиране към метатрейдър 4. Ще ми пратиш ли инфо за инсталиране и употреба, доколкото разбрах са някакви нива...
                    Last edited by pepe1234; 03.09.2015, 12:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      баси и борбата за тази бомба, не е истина...
                      по- скоро щото тука е върха на гапа и затова е тази битка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        еми така е то не стига, че си ебало капаците ами и брокера ти прай живота тежък - мама им гадна ..... че има някой капути където срещу тебе играят, айде тея големите с мишоци не се занимават, ама по-малките стотинкаджии си ебават и клиентите ....
                        остава да кажеш кой е брокера

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          меси за инфото, тва е като добре дошел в партията
                          еми така е то не стига, че си ебало капаците ами и брокера ти прай живота тежък - мама им гадна ..... че има някой капути където срещу тебе играят, айде тея големите с мишоци не се занимават, ама по-малките стотинкаджии си ебават и клиентите ....

                          Коментар


                          • баси и борбата за тази бомба, не е истина...

                            Коментар


                            • тоя на дъното най големия обем ли е екс
                              иначе пепе в 14,45 говорят от ецебето

                              Коментар


                              • Майк, сега влизам от вчера. Ама баш в същата ситуация сме

                                Архитекте, виж как ми излизат на мен..


                                Коментар

                                Working...
                                X