IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • типичен хамерикански номер

    Коментар


    • поне ново дънце да видим . не е малко . пак 1000 бройки надолу
      може би гапа ще запълнят и ще изтестват бомбата на 1н на 16438 дето я пробиха без грам колебание и пак надолу

      определено наско сега ще направи по висок връх . страхотен обем изчистиха на минетка при отварянето на върха
      Last edited by the architect; 25.08.2015, 16:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        има нещо такова сякаш. дакса трябваше да го отпуснат до сега
        много ме кефи като кажат - апетитът за риск се върна , къв апетит къв риск имам апетит само за пържолки
        на мене дългите ми стоят, ама съм пуснал отгоре за контри, че нещо вчера всичко се беше насрало от страх, ама тея гадовете чакат са на въдицата само да клъвнат шараните ... "- Нема бе нема страшно, купувайте то нема падне повече .." и после още един прът за проверка ше ги изчеластри по шарейката ...

        Коментар


        • има нещо такова сякаш. дакса трябваше да го отпуснат до сега
          много ме кефи като кажат - апетитът за риск се върна , къв апетит къв риск имам апетит само за пържолки
          Last edited by the architect; 25.08.2015, 16:00.

          Коментар


          • Колко ли време може да продължава това връщане нагоре, може би и утре. Сега щатите като влезнат с + 400 пункта и дакс-чо и той ще подръбпне още малко и после пак sell

            Коментар


            • Ясноо, и аз така помислих.
              Да видим сега и дакса ше пада ли в капана, че се дърпа засега

              Коментар


              • прав си . нов връх казвам по усет , но не е задължителен

                Коментар


                • Да, да тази ми е в полезрението не от скоро

                  Но нали казваш, че очакваш нов връх преди да падне, та си помислих, че има бомба, а аз нищо не виждам преди 1196 на 15-минутната.

                  Иначе за петрола - мерси също. Ако имаме късмета да стигне 35.8, със сигурост ще отворя една достаа дългосрочна позиция, да видим какво ще донесе.

                  Коментар


                  • що бе . ето тука ще изтества сигурно 4н

                    Коментар


                    • За златото ме изненада, никъде не намерих бобма нагоре аз, но явно има и други хватки

                      А еврото как да не пада ей, аз имам късо от 1.15 и си го чакам на бомбата 1.10635. Само да ме е предало...

                      Коментар


                      • е няма лошо , после пак 1.144444 дълги

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          туй пък евро не дочака 1,14444 и изплющя . рано затворих да му се невиди . дакса го дръпна нагоре
                          май няма да падне до 1,1444

                          Коментар


                          • туй пък евро не дочака 1,14444 и изплющя . рано затворих да му се невиди . дакса го дръпна нагоре

                            Коментар


                            • ако можеш да си позволиш после да пуснеш и от 35.8 , пусни и сега една
                              злото ми се струва едно ново връхче и след това бомбата на 1121. по скоро може да пускаш за 1121
                              Last edited by the architect; 25.08.2015, 13:58.

                              Коментар


                              • Архи, сега и аз чакам нови дъна

                                Да те питам за петрола една дълга за 40,28, какво мислиш? И ми е много интересно - беше споменал един голям крос към $36 някъде мисля. Смяташ ли, че ще го стигне и дали ще обърне оттам вече?

                                Златото го мисля на късо до $1138.50-60 и оттам да изиграя и ребаунда. Какво ще кажеш?
                                Сега го вдиях, че и друг крос е нарисувал на $1158, така че може би първо ще иде за него
                                Last edited by exxs; 25.08.2015, 13:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X