IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • дакса днеска ще е до черната на майкъла 10190 . едва ли ще го отпуснат повече

    Коментар


    • хиндексите са важни . еваларка че ги отпуснаха . незнам при този падащ петрол как успяха една година да ги удържат . нямаше начин просто моето 18358 им разказа играта

      Коментар


      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
        Няма къси, брат. Тоя ДАХ ми взе душата и само тва го мисля къде да добавям сега, да го оправям.

        Гледам ти поста оня ден, тъкмо го беше пуснал - за майкъл, последен шанс да пуска къси на 10900 май беше. И в мене един, кат му викат, gut feelin че нещо ше става, ама викам си викам ай ся. Да го бях хежднал поне, да видя как ще тръгне и тогава да решавам, ма тва е. Сега, от тука лесно кво е можело

        Голда си му е време отвскяъде, ама и тва му се чудя ако направят по още 2% надолу днеска, кат нищо да му се прище да се опари на 1180
        случва се дееба треа да има изненади и да действаме според ситуацията, тука нема сигурно у тая къща ...... то се точеше точеше и пропадна ... Май и днеска ше има паника и като получат 2-3 инфаркта там в еврейската печатницата на 33та "Свободна улица" в New Yorka и ше обърне ....

        С фашиста внимавайте той си е ебало капаците и скача като побъркано полека с 1 контракт да нема високо кръвно налягане и инфаркти

        Коментар


        • Няма къси, брат. Тоя ДАХ ми взе душата и само тва го мисля къде да добавям сега, да го оправям.

          Гледам ти поста оня ден, тъкмо го беше пуснал - за майкъл, последен шанс да пуска къси на 10900 май беше. И в мене един, кат му викат, gut feelin че нещо ше става, ама викам си викам ай ся. Да го бях хежднал поне, да видя как ще тръгне и тогава да решавам, ма тва е. Сега, от тука лесно кво е можело

          Голда си му е време отвскяъде, ама и тва му се чудя ако направят по още 2% надолу днеска, кат нищо да му се прище да се опари на 1180

          Коментар


          • Добро утро мутро ... брех тая сутрин гледам ебаси тоягата праснали тея гавазини на Сипот ...... май в лодката им дупка и яко влиза вода Аз иам време до 1900 ама май днес ше прайм добавка за 1800 в очакване на втория прът
            Ей казах ви да не шортите еврака има още време ше ви изпържат там, остайте го до къде 1.14 някъде после ше видиме

            Коментар


            • китайците под 3580 . злото май е тръгнало към 1247 на първо време . ами много го изнасилиха и него
              Last edited by the architect; 21.08.2015, 07:14.

              Коментар


              • къси евраци от бомбата

                Коментар


                • е чи кък още не сме го стигнали . ако имаш къси затваряй щото понякога малко преди кроса отскача силно . рядко се случва ама става
                  няма майтап в бомбите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    насочваме се натам
                    Ама си гоуем де. Ся като се събудиш и отвориш чарта, ше се чудиш да не би да спиш още

                    А за даксчето не ми се мисли вече...както е тръгнало като нищо ще видим 10000 и утре.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                      Аз съм му сложил стоп на 1,1252 и ако го удари удари, ще го мисля утре
                      вдигни малко стопа че от тука го събарям еврака

                      Коментар


                      • Много го изнасилиха това евро ще има шип надолу скоро

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          кога ше се скиваме на живо да пиеме по едно и с жоресте ....
                          трябва да направим едно напиване да обменим опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            Еврака жорка ме изненада .дано 12345 го отблъсне
                            Аз съм му сложил стоп на 1,1252 и ако го удари удари, ще го мисля утре

                            Коментар


                            • Мани и мен ме изненада, това да не излезнеш да пийнеш няколко бирички навънка Сега се чудя да лягам ли или да погледам още малко какво се случва

                              Коментар


                              • Еврака жорка ме изненада .дано 12345 го отблъсне

                                Коментар

                                Working...
                                X