IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Калисперааа момции гледам че валутите почти не са мръднали днес, затова наздравее от мен

    Коментар


    • Хаха, душици са си, няма спор.

      Не мога да им разгърна потенциала още само, че още съм се укопал с тея даксове. Дано излезеш прав за едно ново дъно, че да се разчистят работите и отдолу.. че да ги почна кат си тряа

      Коментар


      • индексите обаче бачкат до 19.30

        Коментар


        • много са готини тия бомби нали екс . голяма работа . страшна работа

          Коментар


          • браво видях го . да . честито .

            Коментар


            • Еврото тества един долен тъкмо, да го видим само докъде ще я докара. Дано стигне 1.11500 поне..

              П.с. Изчистих на 480 аз, пак добре
              Last edited by exxs; 07.09.2015, 15:50.

              Коментар


              • няма пепе нетествани бомби за отскок на паунда

                Коментар


                • архитекте, какго виждаш паунда, мен на бомба ми прилича

                  Коментар


                  • Еййй да бе.labor day

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      абе давай тука Майкъле . купона да става . казват че напрежението на китайския пазар пак се завърнало . заковаха на 3000 и сега се чудят .
                      чей се върнат и другите и ше га видиме, а иначе днеска тея каиши спат борсата нема да работи, ден на майстора са го писали

                      Коментар


                      • абе и на мен нещо индексите за надолу ми изглеждат днес...

                        Коментар


                        • абе давай тука Майкъле . купона да става . казват че напрежението на китайския пазар пак се завърнало . заковаха на 3000 и сега се чудят .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            Мараба на всичкото аркадъшлъ от мен Серсем Кубе . Отиграхте ли днеска на фашагата Бомбата . Чичо кросчо пак спря фашистите . скайпове и фейсове нямам момчета щото еврейте ме следят през тях тука ще ги дразня само . ай наздраве ъъъъъъъъъъ пак екстрасистоли , пак инфаркт
                            Аре па ти бе напрай неккав там фашлиф скайп пиши, че си от Араба Конак и готово кой ше се занимава с тебе да те следи
                            фейсбоклуци и аз неам

                            Коментар


                            • Мараба на всичкото аркадъшлъ от мен Серсем Кубе . Отиграхте ли днеска на фашагата Бомбата . Чичо кросчо пак спря фашистите . скайпове и фейсове нямам момчета щото еврейте ме следят през тях тука ще ги дразня само . ай наздраве ъъъъъъъъъъ пак екстрасистоли , пак инфаркт

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                                Ами на eur/usd примерно гледам да не минавам 0.4-0.5. А индексите не си изсилвам с повече от 2 броя за повечето. Говоря сумарно с всичките му добавяния, ако съм правил..

                                Иначее за скайповете, добра идейка, ама да не убием темата само, че гледам от най-активните сме във форума
                                що бе нема да убиваме никва тема, чат в групата за вход изход, а тука постваме графиката в скайпа къде ше постваш но пък в скайпа става комуникацията по-бързо за сделките ......

                                Коментар

                                Working...
                                X