IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    не . жокер са от програмката . нали съм ти казал . програмка . трябва да и хванеш бъговете. нали тази програмка е направена от чиляк . е той вече е МОШЕ
    мразя някой като ми заговори за фундамент , пазарни участници и събития . те не определят тази игра . по скоро тази игра определя събитията . примерно за 17 септемри е програмирано да има голямо движение нагоре . и съответно се казва на еврейката да каже нещо положително . тя го казва и после се разпърдява на цял свят че ето заради това разбираш ли изкатерила графиката
    напълно съм съгласен с теб. на мен също ми прави впечатление, че не новините движат пазара, а пазара създава новините на финансовите анализатори и гурута

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      Атака жорка.на плажа казват че ментичка било много добре.мисля че не е много рано и аз да ударя една ето казах им че ще ходят нагоре иония започнаха със сополите.няма лошо
      гърците нямат мента затова се мъчих с бирички гледам че еврака не е паднал много докато ме няма

      Коментар


      • ами долу го оголиха . нормално

        Коментар


        • дам, много циганска история, прецака ми позицията. Обаче май пак тръгва влака надолу..

          Коментар


          • малко измислено отскоче на еврака но все пак е факт нивото

            Коментар


            • Щатите и на мен ми струва ще отворят стабилно, Фючърсите на Дау се държаха стабилно, при дакса бяха разпродажбите и сега и аз ги чакам да отидат нагоре.... да видим

              Коментар


              • пипна на 15 мин . сигурно ще направи отскок

                Коментар


                • баси ходих да хапна и го изпуснах, а го дебна от вчера мамка му. Дакса дали няма да обръща тук?
                  Last edited by pepe1234; 11.09.2015, 14:21.

                  Коментар


                  • много добре браво . давай евро надоле

                    Коментар


                    • ето за това говоря . тест на тази прегазена бомба . лично за мен , дай боже да не стане . общо взето на 17 като се появят обемите ще стане ясно накъде .

                      Коментар


                      • Майк, евраците съм къс с малко бройки и търпеливо чакам до .119 или поне .12
                        Има кросчета там нетествани и смятам, че ще ги стигне.

                        Архитекте, не можах да разбера как си стигнар до 16789, но ще го имам предвид като ниво

                        Индексчетата добре тръгват, но дъноо чакаме. дъноо

                        Тука попаднах на един чарт, прогонзата на който може да накара всеки мечок да пусне по сълза от умиление

                        Коментар


                        • тука ги затварям тия евраци . бая ги чаках
                          как неусетно покрай това цялото бичене на минетка падна това евро . да не повярваш .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            според мен днес габров ще има силно движение надолу . цел 1,122222. стопа на 1,13333
                            Каквото и да е, вече не ми е важно. Къс съм при ДАКС от 10200 с частично прибран профит и ще видим дали ще ни заведе до 10020.

                            Коментар


                            • като нищо може да го стигне това 1,13333, защото изобщо не ще и да докосне ема 200 на м5. А тука по някакъв анализ пише, че 1,1333 е резистанс та може би ще има отскок от него, аама да видим де

                              Коментар


                              • според мен днес габров ще има силно движение надолу . цел 1,122222. стопа на 1,13333

                                Коментар

                                Working...
                                X