IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    Потекоха новините от ЕВРопа
    Архитекте, май ще дълбаем под тинята.

    Коментар


    • Потекоха новините от ЕВРопа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        1.10700 може дълги евраци
        Мисля че тангото не е сваршило.

        Коментар


        • 1.10700 може дълги евраци

          Коментар


          • Може да залагате на мачове за гол след 85.3 минута.задължително ще бъдете на печалба

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              Сериала гърция и красота според мен ще се развие като мач черно море левски.изравнителен гол в 93 после попеден гол в 120 минута и коефициент 16 за черво море.кой да ти се надява как тошето мустака от залог сто бона стана милионер
              Mоже съдията да удължи с по 10 минути мача ако не могат да си вкарат головете по плана
              Факис вече напълни една капа пари из тези залагания, сега подготвя съдрания чувал или кацата без дъно за да прибира останалото )))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Орязаха им социалните на УСА и сега се втурнаха да работят...много работници, много нещо! Апропо едва сега в Германско почват да обмислят тази стъпка към социялите...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  За мен на 30 мин долу на 1.0940 ще бъде тествано.като го тестват след това ще се засилят за горните. В тоя мошевски реинж дето се е заформил за всеки ще има
                  Там се отвори една малка раничка която може да се инфектира.

                  Коментар


                  • Сериала гърция и красота според мен ще се развие като мач черно море левски.изравнителен гол в 93 после попеден гол в 120 минута и коефициент 16 за черво море.кой да ти се надява как тошето мустака от залог сто бона стана милионер

                    Коментар


                    • За мен на 30 мин долу на 1.0940 ще бъде тествано.като го тестват след това ще се засилят за горните. В тоя мошевски реинж дето се е заформил за всеки ще има

                      Коментар


                      • А не трябва ли да посетим първо 1.1050-60, там има заровено едно малко съкровище.

                        Коментар


                        • Бомбата на наско 4438 бута добре засега.но с тази новина пак ще идбичат тия евреи

                          Коментар


                          • това е за дълги
                            Кризата в Гърция се задълбочава
                            01 Юли 2015 11:57

                            Коментар


                            • Да свещените числа 11123.45
                              и наско позатворих натрупах няколко от върха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                Гати я/н/ките евреи.спряха на 11135.8
                                Продължаваме към 11 250-80 поне

                                Коментар

                                Working...
                                X