IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • за първи път виждам евреите да се гаврят така с моите бомби . но е разбираемо . на връх всичко е обтегнато като струна , тръгне ли да пада моите бомби че изравнят пейзажа . така че не злорадствайте и не се хилете тайно евреи наблюдавам ви . хяхяхяхяхяхяхяхяхххяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяя

    Коментар


    • Дълги жълтици 1150.злото е до тук следва 1406. сряда оная еврейката като се ........ и злото ще фърчи и аз ще прибирам

      Коментар


      • Еврейчета 20000 нещо се изплъзва .

        Коментар


        • Просто вие евреи си нямате представа колко красива ще е 2017 и какви неща съм ви приготвил на индексите .Яххяяххяхяххяхххяххх

          Коментар


          • Ко стааа мошаци от израел.днеска пак сте се опитвали да биете стопове пък то сте ми активирали къси.сега ще прибера надолу понеже евреи вие сте много предвидими и после като се задействат бомбите тотално ще се скриете не знам по каква причина .Хяхяхяхххяхях

            Коментар


            • Ко стаааа еврейчета .ще напълните памперсите за тоя парапет и за 20000.ама аз към тук евреииии и как ви боли само малката душичка.ластика е опънат до пръсване евреиииии.бомбите ще отмъстят с един единствен гап.и толкова ще бъде.Айде Мишето Хахо и стоуни еврейчетата кажете Ръъъъст.Хяхяхяххяххях

              Коментар


              • Ето и новините от един еврейси сайт днес

                Еврото доближава паритет с долара

                Съществуването на еврото виси на косъм, предупреди Дейвид Камерън

                автоматично яки дълги

                Коментар


                • Добрютро винки гинки минки и глогинки.гледам еврейчетата се пристискват още да изригне еврейската валута Иевро от бомбите ми на 15 и 30 м. и така трябва повече задържане повече взрив после. и още нещо еврейчета.абе с тия изпълнения на еврака вчера тотално вече отписахте парапетя.няма такъв кеф честно ви казвам.айде бутайте към 1.3075

                  инак скоро ще публикувам картинки .направи страааашно откритие .инвеститорката не върви на хром а на дъртия интернет експлорер.така трябва комунистическите броузъри трябва да се насърчават.Хяхяхяххяяххяхяхяяяххшнннанинтатъттжзоз ш

                  Коментар


                  • http://www.investor.bg/drugi/338/a/p...pazari-229850/

                    деева тоя Айкан-чо пак е направил некой милиард

                    Коментар


                    • Айде еврейчета няколко лота от бомбата на 15 и 30 мин на еврейската валута Евро. .днеска ще се леби яко.хяхяяхяхх

                      Коментар


                      • Ко стаааааа евреииии.наблюдавахте ли днес как ви разцъках на бомбите на прасето наско особено.наблюдавате наблюдавате .правите се на умрели лисици ама всичко наблюдавате .мухахааааао

                        Коментар


                        • Архи, Яната до къде ще я закараш? Аз съм и задал курс за 104, ама дали ще го стигне скоро и изобщо само ерейте и старите баби знаят

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            Милите парапетажии .все още хранят някви надежди за онази от околовръстното пара Петя. нека купуват долари съм казал. първите вече изгоряха .а вчера нощеска купиха долари с огромни надежди.следват вторите .а третите много ще ги боли.хяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
                            Много го биеш тоя долар ,дай му малко почивка!!! Ще докараш душманите си до самоубийства.

                            Коментар


                            • Имя някакво пропадане от ретестнатата 4н бомба на еврейския насдак.шикълкавенето на евреите не може да ме откаже.продължаваме надолу с чутора

                              Коментар


                              • Милите парапетажии .все още хранят някви надежди за онази от околовръстното пара Петя. нека купуват долари съм казал. първите вече изгоряха .а вчера нощеска купиха долари с огромни надежди.следват вторите .а третите много ще ги боли.хяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                                Коментар

                                Working...
                                X