IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аре бе еврейчета мазни . няма да ви чакам цяла нощ . падай казах миризливци

    Коментар


    • късо моооооооооо еврейска женичко

      Коментар


      • шшшшшш еврейчета имате голям проблем . нещата не са добре . не се мъчете да решите проблема , съдбата ви е решена . аз го казвам . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяяяяяяяяяяя

        Коментар


        • аааааааа еврейчета . много се пънити . да не напълните памперса . не се прави така . трябва ли сега едни архитект да ви учи . и със зехтина ше ми играете номера . мааааа. .......................

          падай казах евреииииииииииииииииииииииии

          Коментар


          • това ли ви е възпитанието еврейчета . да дойде малкото еврейче и по телевизията да вика бай хой . а иначе меценати ми се праят . на опери и Минуети ше ми ходят, Жас ще ми слушат . нямаш елементарно възпитание бай хой . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхяхх

            Коментар


            • единстваната тактика на която разчитат еврейчата е въртоленето и печеленето от суапове . но както се вижда от доста време само със суаповете си оставят тия ................. да не казвам . хяхяхяхяххяхяхяхяхяхяя

              Коментар


              • Нагли нагли са бай хой евреите ама това не е проблем.бързо ще ги сваля на земята

                Коментар


                • Бай хой евреи на оторени ли са правите.днеска ще ви разкажа играта.късо

                  Коментар


                  • ЕТО ТУК БАЙ ХОЙ ЕВРЕИ ЗАТВАРЯМ ВЧЕРАШНИЯТ УРОЖАЙ. ХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ


                    Коментар


                    • КЪС ЕВРЕЙСКИ ЗЕХТИН ОТ БОМБАТА

                      Коментар


                      • ХА КЪДЕ ВИ ОТИДЕ ВЧЕРАШНИЯТ ОПТИМИЗЪМ

                        БАЙ ХОЙ ЕВРЕИ . ПРЕДУПРЕДИХ ВИ А ВИЕ СИ ИГРАЕТЕ НА ШИКЪЛКИ . НЕЩАТА СА МНОГО СЕРИОЗНИ БАЙ ХОЙ ЕВРЕИ

                        Коментар


                        • нееееееееее бай хой евреите направиха чутора на фашиста . неееееееееееееее

                          Коментар


                          • пак късо на фашиста

                            Коментар


                            • днес БАЙ ХОЙ евреите ще паднат с подобаващ сопол

                              Коментар


                              • каква малка красавица на 10654 . направо ги гемби бай хоййй евреиииииииииии. хяххяхяхяхяхяхяхяхяхяяяяяя


                                Коментар

                                Working...
                                X