IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко бързо еврото ще се срине?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Напълно споделям мнението, че по излишна и кирлива валута от USD няма, освен ако не пътуваш в USA, разбира се.

    Мога да кажа от първа ръка, че има голяма промяна в отношението на китайските производители към USD, преди време като пробвах да поръчвам в юани ми беше казано, че правителството предпочита в страната да влизат USD и EUR и понеже на всеки износ на завода им връщат част от фактурата като субсидия, ако изнасяха в юани им правеха проблеми.

    Сега, от края на миналата година има официална директива и всички се юрнаха да си правят сметки в RMB, и e highly appreciated , ако плащаш в юани.

    Друг е въпросът, че като направих сметките, файда в момента няма, много зависи от това на какъв курс ще купуваш юаните.Горе долу 1-2 процента е надолу.

    Но като цяло смятам, че курсът на RMB трябва да е много по-стабилен от това лайно долара.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Гениално... ъхм... съждение...
      НПО простетата мучат като телета дори един нормален въпрос не могат да зададат камо ли да съставят изречение

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Ми ние простосмъртните просто ще спрем да купуваме.Ще принудим Китай да ги произвежда в Европа и да ги продава срещу евра или ако ги произвежда у дома да ги продава в юани.За къф ни е тоя миризлив долар тоалетна артия
        Гениално... ъхм... съждение...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
          Да де, надеждата е, че КУ-то ще досрине еврото, ще изсипе свежи пари и някой ще ги вземе и развърти, а дали това ще се случи ... По-вероятно е просто цените на телевизорите и смартфоните да скочат с едни лежерни 30% за простосмъртните.
          Ми ние простосмъртните просто ще спрем да купуваме.Ще принудим Китай да ги произвежда в Европа и да ги продава срещу евра или ако ги произвежда у дома да ги продава в юани.За къф ни е тоя миризлив долар тоалетна артия

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
            не бе наистина напрайли световна разплащателна система ей има статия от днеска. Не ги знам кво ше праат, но лека полека натам върви работата с тоя долар. Те китайците не лаят месеца, просто праат, американците що не им се дръвчат на тях ?? Пробваха там с някви жълти чадъри в Хонг Конг, но тея Ком Партията са изроди, изпотепаха всичкото демократ и баннали Гуугли Мугли Туйтъри и други боклуци да не всяват смут и разни там CNN и други глусти и газ напред, така се прай
            Пробваха и с Пекински майдани ама китайските другари им таковаха мамата.Това требеше да е модел и за нас.Здрава ръка и всички корумпирани и крадливи седесари днес гербери и реформатори у Белене.И там с тоягата по главата и носене на камъни по цял ден

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              Китай с Русия направиха суап, ама с Европа не съм чел да има нещо по-специално.
              Ти какво имаш предвид? Напъват да избутат долара, ама ще видим дали ще мине номера.
              не бе наистина напрайли световна разплащателна система ей има статия от днеска. Не ги знам кво ше праат, но лека полека натам върви работата с тоя долар. Те китайците не лаят месеца, просто праат, американците що не им се дръвчат на тях ?? Пробваха там с някви жълти чадъри в Хонг Конг, но тея Ком Партията са изроди, изпотепаха всичкото демократ и баннали Гуугли Мугли Туйтъри и други боклуци да не всяват смут и разни там CNN и други глусти и газ напред, така се прай

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                ммммм не съвсем, влизаше в долари, но тея таласъми са си напрайли няква системка и ше я пускат до края на годината за разплащане. Тогава ше видиме в ква валута ше влизат. Еврака също се ползва бе ти луд ли си, как без него барабар оная валута с плешивия китаец
                Китай с Русия направиха суап, ама с Европа не съм чел да има нещо по-специално.
                Ти какво имаш предвид? Напъват да избутат долара, ама ще видим дали ще мине номера.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                  Абе като се замислиш не само скапаната техника влиза в долари в Европа...
                  Целия внос от Китай в каква валута влиза?
                  Мързи ме да ровя, но е интересно да видим какъв процент от импорта на Европа е китайски, демек доларов.
                  ммммм не съвсем, влизаше в долари, но тея таласъми са си напрайли няква системка и ше я пускат до края на годината за разплащане. Тогава ше видиме в ква валута ше влизат. Еврака също се ползва бе ти луд ли си, как без него барабар оная валута с плешивия китаец

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    и некой па кат ше вземе да си купи АйФоня за 3 бона ....... или некви си Nike за 400 леа .......
                    Абе като се замислиш не само скапаната техника влиза в долари в Европа...
                    Целия внос от Китай в каква валута влиза?
                    Мързи ме да ровя, но е интересно да видим какъв процент от импорта на Европа е китайски, демек доларов.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                      Да де, надеждата е, че КУ-то ще досрине еврото, ще изсипе свежи пари и някой ще ги вземе и развърти, а дали това ще се случи ... По-вероятно е просто цените на телевизорите и смартфоните да скочат с едни лежерни 30% за простосмъртните.
                      и некой па кат ше вземе да си купи АйФоня за 3 бона ....... или некви си Nike за 400 леа .......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power network Разгледай мнение
                        КУ е новата дума за печатница
                        Да де, надеждата е, че КУ-то ще досрине еврото, ще изсипе свежи пари и някой ще ги вземе и развърти, а дали това ще се случи ... По-вероятно е просто цените на телевизорите и смартфоните да скочат с едни лежерни 30% за простосмъртните.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                          Пичовееее, еврото не се срива, а го сриват умишлено.
                          Единствениата светлинка за растеж и инфлация е мощната обезценка на единната европейска валута. КУ също ще спомогне за допълнително отслабване на еврото.
                          Според мен може да достигнем и доста под 1 долар за евро...
                          КУ е новата дума за печатница

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                            това беше с потъването на еврото.поне за сега.следващо потъване за началото на следващата година а до тогава очаквам поевтиняване на долара спрямо еврото
                            Едва ли сечта продължава

                            Коментар


                            • Пичовееее, еврото не се срива, а го сриват умишлено.
                              Единствениата светлинка за растеж и инфлация е мощната обезценка на единната европейска валута. КУ също ще спомогне за допълнително отслабване на еврото.
                              Според мен може да достигнем и доста под 1 долар за евро...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                                Пантеро, а потъването на ЛеФФФФчето как и кога го виждаш?
                                е това вече е въпрос за милиони.........как не се сетих че може еврото да поскъпва и левчето да поевтинява ........знаеш как да разсмиваш.2.00 лева както ви се иска най рано догодина

                                Коментар

                                Working...
                                X