IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко бързо еврото ще се срине?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
    Чул та Господ,дано потънат.
    А, не! Вярно е,че са мръсници,но ако не са те и още 5-6 юдейски института дето надуват левъридж и пр. легални измами ще ни угаснат платформите и изсъхне страничната доходност
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
      Не знам от коя прогноза са се отказали Голдманите.През лятото на миналатa година нарочно архивирах една и ето част от нея:



      Тия обикновено винаги се изказват около върхове и дъна с цел да завлекат тълпата!Ама и те си плащат за гяволъка - шортнал съм ги на дребно от 173.00 и до 120.00 мисля че няма да е проблем да потънат
      Чул та Господ,дано потънат

      Коментар


      • Не знам от коя прогноза са се отказали Голдманите.През лятото на миналатa година нарочно архивирах една и ето част от нея:

        ...As to me expectation so I see the following (using my personal technical analysis) - by January 2016:
         EUR/USD: 1.04;
         GBP/USD: 1.45;
         USD/JPY: 125;
         S&P 500: 2130;
         Gold: 1000;
         Crude Oil Brent: 45....
        Тия обикновено винаги се изказват около върхове и дъна с цел да завлекат тълпата!Ама и те си плащат за гяволъка - шортнал съм ги на дребно от 173.00 и до 120.00 мисля че няма да е проблем да потънат
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
          Защо Goldman Sachs се отказа от пет от своите топ 6 препоръки за годината
          http://www.investor.bg/sasht/337/a/z...comment-newest
          ........................
          Признаците, че световната икономика страда на фона на забавянето в Китай, засилиха опасенията за кредитоспособността на банки и други корпорации, което предизвика търсене на безопасни активи като йената и еврото.
          ........................

          много странно, че инвеститорите не търсят save heaven "зеления цар" ..... както вече многократно съм писал е останало само "зеления от царя" .....
          То па еврака един сигурен пристан ...
          Евали са си дробеца тия валути, само швейцарците са стабиляги.

          Коментар


          • Не съм вярвал в тезата за паритет. Дори при 1,04. Не сега, може би при следващия цикъл и раздвижване от големите играчи. Не е имало срив, няма и да има.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Ето толкова бързо ще се срине еврото

              Защо Goldman Sachs се отказа от пет от своите топ 6 препоръки за годината
              http://www.investor.bg/sasht/337/a/z...comment-newest
              ........................
              Признаците, че световната икономика страда на фона на забавянето в Китай, засилиха опасенията за кредитоспособността на банки и други корпорации, което предизвика търсене на безопасни активи като йената и еврото.
              ........................

              много странно, че инвеститорите не търсят save heaven "зеления цар" ..... както вече многократно съм писал е останало само "зеления от царя" .....
              Last edited by michaelis12; 11.02.2016, 09:25.

              Коментар


              • Доларът много бързо преодоля загубите след изявлението на Фед в момента е 1.067 като преодоля подкрепа на 1.0661 и ще гледаме дали днес ще пробие и 1.0613 или ще се върне. Мисля че страхът за бъдещето на еврозоната е прекалено голям и това определя ситуацията.
                Last edited by nisa; 19.03.2015, 10:49.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Мафани
                  Нито САЩ нито Китай нито Турция имат интерес от силен долар.А лихвите че няма да вдигнат е ясно.Вдигнат ли ги фалита се задава.За ЕС силния долар е добре щото китайските боклуци стават непродаваеми.
                  ееееми и изведнъж всички шортаджии се чудят кво става, а еврака вече скокнал на 1.20 както си беше .....
                  Last edited by X_Y; 19.03.2015, 11:15.

                  Коментар


                  • как е върви ли към паритет .... че нещо кат го гледам от 1.04 изведнъж се разходило до 1.10 в бързината ......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от milov_1991 Разгледай мнение
                      само да не са празни обещания като техните
                      един маналитет сме
                      http://trader-idimitrov.blogspot.com

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                        Изберете ме ше ги разпна на стълбовете на цариградско дето сега висят реклами на мобилните оператори и знамена на ЕС и БГ и ще карам пионерчета и чавдарчета на екскурзия да гледат враговете на народа

                        доста добре звучи.
                        само да не са празни обещания като техните
                        http://dimitarmilov.blogspot.com/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gtomm Разгледай мнение
                          малко ще им е това...
                          Изберете ме ше ги разпна на стълбовете на цариградско дето сега висят реклами на мобилните оператори и знамена на ЕС и БГ и ще карам пионерчета и чавдарчета на екскурзия да гледат враговете на народа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Пробваха и с Пекински майдани ама китайските другари им таковаха мамата.Това требеше да е модел и за нас.Здрава ръка и всички корумпирани и крадливи седесари днес гербери и реформатори у Белене.И там с тоягата по главата и носене на камъни по цял ден
                            малко ще им е това...
                            Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

                            Коментар


                            • Мое, защо?


                              Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Чудя се, чие ли е това мнение?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                                Но като цяло смятам, че курсът на RMB трябва да е много по-стабилен от това лайно долара.
                                Чудя се, чие ли е това мнение?


                                Докога банковият депозит ще е по-добрата инвестиция?
                                писа в тема | 02 януари 2014, 19.34 ч.
                                Да, в момента има лихва 7,5 % в КТБ, над 25 х евро, води се безсрочен и няма данък лихва. И Е инвестиция, с тази лихва.

                                Коментар

                                Working...
                                X