IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой форекс брокер ползвате?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dian88 Разгледай мнение
    Здравейте
    Можете ли да ми препоръчате форекс брокер?
    Да предлага добри спредове, добри суап рейтове и разплащанията с български клиенти да стават бързо и без проблеми

    Мерси
    Activtrades. Много добри условия, обслужване на ниво

    Коментар


    • Първоначално изпратено от alpes Разгледай мнение
      Има ли някой впечатления от Plus500?
      и мен ме интересува plus500

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hoodini Разгледай мнение
        Някой има ли директни впечатления от Fxpro?
        Тествам сега един акаунт и изглежда добро. Кефи, че се синхронизира и директно с мобилното приложение
        Това ми е основният форекс брокер от години. Ако бяха зле без колебание да съм ги зарязал.
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от alpes Разгледай мнение
          Има ли някой впечатления от Plus500?
          според коментарите които съм чел за тях са тояжка, но вие си преценявайте с тея форекси .......

          Коментар


          • Има ли някой впечатления от Plus500?
            "Живота е това,което ни се случва сега докато правим планове за бъдещето"Дж. Ленън

            Коментар


            • Някой има ли директни впечатления от Fxpro?
              Тествам сега един акаунт и изглежда добро. Кефи, че се синхронизира и директно с мобилното приложение

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
                Alpari вече са в несъстоятелност!
                Само Alpari UK. Майката си е наред .
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
                  Alpari вече са в несъстоятелност!
                  Точно така, по рано се ориентирах към XM тук има ревю цък както и има избор между останалите цък
                  Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                    От нашите Бенчмарк. Адмирала иначе дава добри условия и по ECN.
                    А за препоръка Alpari - много добри условия по ECN на комисионна иначе, FXpro!
                    Alpari вече са в несъстоятелност!

                    Коментар


                    • Един юнак мой познат наскоро се занули с тоя форекс.Наби му го швейцарския франк,а иначе ми разпъваше едни графики едни чудеса.Викам си брей колко ги разбира чаляка.Накрая хубаво захапа дръвцето.

                      Коментар


                      • По темата - IC Markets (http://www.icmarkets.com/) .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                          Не ги светкай,че ако 2-3 си преместят парите и БФБ ще гръмне като ракета носител при претоварване
                          то и БФБ е една борса ама айде .... ами нека бе щом им се играе форекс комар нека да губят аз кво да напрааа ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            остайте ги тея форекси бе защо все на най-токсичното се мятате не мога да ви разбера и да ползваш еди кой си брокер, после кат изгърми кат Аlpari и още сумай ти тарикати по CHF кво прайм е има акции, има още сумай ти неща които връщат повече с по малко leveradge, забете ги тея рулетки .....
                            Не ги светкай,че ако 2-3 си преместят парите и БФБ ще гръмне като ракета носител при претоварване
                            За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dian88 Разгледай мнение
                              Здравейте
                              Можете ли да ми препоръчате форекс брокер?
                              Да предлага добри спредове, добри суап рейтове и разплащанията с български клиенти да стават бързо и без проблеми

                              Мерси
                              остайте ги тея форекси бе защо все на най-токсичното се мятате не мога да ви разбера и да ползваш еди кой си брокер, после кат изгърми кат Аlpari и още сумай ти тарикати по CHF кво прайм е има акции, има още сумай ти неща които връщат повече с по малко leveradge, заебете ги тея рулетки .....
                              Last edited by michaelis; 26.01.2015, 11:35.

                              Коментар


                              • рейтове и разплащанията с български клиенти да стават бързо и без проблеми

                                Fifa coins

                                Коментар

                                Working...
                                X